10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Aynı belirtileri yaşıyorum resmen İnşallah gebeyizdir

İnşallah senin tekrar akıntın geldi mi benim ikinci kere pembe geldi devam etmedi bugün 3. gün pembelik olacak mı yine bekliyorum yarım regl günüm
Akıntım yok sadece kasık ağrısı sol taraf ve göğüs hassasiyeti.benim de gebeliklerim yerleşme kanaması yola belli eder hep kendini.bi gun kanama hafif leke gibi sonra hiç gelmez ama bu işaret genelde adetin ilk gününde olur sonra kesilir hep öyle öğrendim

Yine hafif pembelik geliyor peçeteye sık sık değil ama gün içinde bir kere akıntı şeklinde geliyor daha önce böyle olmazdı

Yine hafif pembelik geliyor peçeteye sık sık değil ama gün içinde bir kere akıntı şeklinde geliyor daha önce böyle olmazdı
Gebelik testi hala yapmadınız mı yapsanıza en azından aklınızda ki soru işaretleri de kalkar

Gebelik testi hala yapmadınız mı yapsanıza en azından aklınızda ki soru işaretleri de kalkar
Yaptım kaset test ama bozuk çıktı heralde beyaz oldu bi çizgisi idrar damlattığım gibi , öyle gün içinde normal deniyim diye yaptım ama yarını bekleyeceğim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…