1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Delil toplayin, o kadindan isteyin. Kocaniz vazgecirmeden her konuşmaları alin. Sonra kullanirsiniz, tazminat davasi açarsınız
Bütün konuşmalar elimde kadin yolladı olurda telefonuma bisey olursa diye herşeyi kardeşime yolladım ondan duracak sadce fotoğraf yok elimde önceden oda varmis.ama.kadin sinirlenince fotoğrafları silmiş ama eşinde var.dedi

görümcenizin evinde yüzleşmişsiniz. Peki eşinizin ailesi ne diyor bu duruma herkes sus pus mu ?
Sadce görüncem biliyor kimseye diyemeznssil desin yüzü varmi demeye annesi bilse neler edecek kimbilir görüncem ne desin yatıştırmaya.calisyi iste köpekte olsa kardeşi bugün görüncem geldi beni dinledi sadece sakim ol anı karar verme dedi ne diyecek iste

Anladım....O kadın onla iletişimde olmaya devam eder kesin...Sevgisinden eminim diyor hala nasıl bu kadar akılsız ya bu kadınlar...Ne sevgisi kardeşim cinsellik için kullanmış işte adam...Ya sevgiyi ne sanıyor bazıları acaba...

Senin eşin narsist gibi geldi bana...Narsistler kendi yaptıkları ortaya çıkınca, normal erkekler gibi özür dileyip mahcup rolü yapmaz aksine karşı tarafa hakaret eder daha da kötü davranır...Ve narsistin büyük hatasını ortaya çıkarırsan sana kinlenir, mükemmeldi ya sen leke sürdün mükemmeliğine kirli donlarını ortaya çıkararak çünkü sana müthiş kinlebdi,birdaha da hayır gelmez artık ondan..Hatta barışıp devam edersen bu aldatmayı seni suçlamak için sürekli hatırlatır, senin yüzünden falan

Lütfen vazgeç bu evlilikten hayır yok sana herkese kolay kolay söylemem ama zaten konularına bakınca adam sürekli önüne gelen kadınla sohbet ve cinsellik peşinde esnaf komşusuna kadar...Çocuklarına baba da olamaz

2018de bi kanun çıkmış 3. Şahısa yani kadına dava açamıyormuş.aldatılan kisi dogrumu acaba bu

Evet erkek kardesim onu sahilde gordugunde ona dusman olmuştu kardeşimde suç var gibi döveceğim onu diyordu kendini çok sever beğenir.bana hep şu kadin baktı bu kadin bakti derdi he bi erkek senmi kaldın derdim

18 yasinda evlendim o suanda 36 yaşında ben 29

Aslında içimden ikisinede küfretmek bela okumak ağzıma geleni söylemek geçiyor bi aci geliyor duygulanıyorum sonra geçiyor sskinlesiyorum ama gücüm hic yok kendime.kalmak istiyorum kabullenemiyorum dusundukce kafayi yiyecek gibi oluyorum kocam reddetdikce daha cok deli oluyorum hala aptaldın da aptalsinder gibi hala sacma sapan cevaplar verioy bana evet yaptım hi hata.aldattim diyemiyor dürüstce hala aptal sanmasinadeli oluyorum

Hata yaptim dese, esinizi affedermisiniz ?
Hata yaparak sevisen bi benimki saniyodum.

Adam ben ilk öğrendiğimde bile bana hayvan gibi davrnamis bastırmaya çalisipbagarmisti kadinin karsisina gidip bagaramadicunku kadin o beni biliyor bunun altında kalmayacağım hesabını verecek diyor kadin benden hırslı rahatsız yaptigivyanina kalmayacak diyor bi bana yetmiş demekki gücü ben yırtık çirkef bi kadin olmadım çünkü hic yeri geldi sustum demekki sadece beni eziyormuş isteyince dişli birine geçiremiyormuş pençelerini bi ben saf misim bi ben salakmisim bu kadarmi aptal gördün beni adam bu kadarmi degersizdim tamam şüphelerim oldu ama iz süremedim allah biyerden çıkarır varsa dedim bu kadarını gerçekten hic düşünmedim

Kadında da iyi yüz varmış he bir de haklı gibi kendini ne güzel saf, pak anlatmış.
Bir an ben de inandım masumiyetine.
Ne sebeple olursa olsun nikahlı herifle hangi akılla çıkıyorsun?
Bir de annenle tanıştırıyorsun. Erkek kalmadı dünyada sanki, kıtlık mı var?

O pislik mutfak dolaplarının pisliğini çekip gönderince, o da ''Ahh aşkım bende göreceksin kadın nasıl olunur. ''
diye yüksek ihtimal durumdan rant yapmaya bakmıştır.

İkisi de birbirinden rezil.
Karısına hayrı olmayan b.k heriflerden kendilerine hayır bekleyip böyle b.ka batarlar işte!

Allah size güç kuvvet versin.
Gençsiniz, hepsini atlatırsınız güçlü durun.
Evlatlarınızla hayata yeniden başlayın.

Eşinizin umarım bu kadından çocuğuda yoktur.Bir tanıdığın başına gelmişti.Kadına karımı boşayıp seninle evlenicem deyip çocuk bile yapmışlar.Verdiği sözü tutmadığı için en son kadın( aynı sizdeki durum gibi)arayıp olanı biteni anlatmıştı.
Çok üzücü bir durum.Ama,yapacağınız şey belli.Ömrünüze yazık etmeyin.Atın başınızdan.Dikkat edin size borç falan yüklemesin giderken,şoktan çıkıp biran evvel gözünüzü açın.

İnanın sizi üzmek istemiyorum canınızın yanması çok normal, ama artık bir silkelenip çocuklarınız için kendinize gelin. Olayı fazla dramatize etmek sadece canınızı daha çok yakar, başka bir işe yaramaz. Size ulaşamasın konuşup durdukça sinirlerinizi zıplatacak.

Çocuklarınızı zaten tek büyütüyormuşsunuz, adam ya arkadaşlarıyla ya dışarda hep. Öyle ahlaksız babayla büyüyeceklerine anneleriyle huzurlu bir hayatları olsun. Biraz büyüyüp ayrılma nedeninizi öğrendiklerinde size hak verirler zaten. Evinize kardeşiniz yada babanız gidip eşyalarınızı alsın. Telefondan da engelleyin size ulaşamasın.

Hala evet ilişkim vardı diye itiraf mı etmesini bekliyorsunuz, o kadar kişilikli bir insan olsa sizinle o kadını aynı anda idare etmezdi. Size gelip seni sevmiyorum boşanalım der sonra kimle istiyorsa onla olurdu. Bu dediklerimi şuan düşünemiyor olduğunuzu tahmin ettiğim için söylemek istedim. Kocanız üste çıkmaya çalışacak, suçunu kabul etmez. Biraz daha zorlarsanız bu sefer de size çamur atacak, ilgilenmedin benimle o yüzden böyle oldum diyecek. Hiç muhatap olup yalanlarını dinlemeyin.

Çok ilginç
Bu davadan bir sonuç çıkmaz bence

İlişkim vardı, özür dilerim beni affet dese eşiniz, affedecek gibisiniz.

Affetmekte kişisel tercihtir ama sizin eşiniz sizinle evliyken kızınızı sevgilisinin evine götürecek kadar ahlaksız.

Kendiniz için değilse bile çocuklarınız için bu adamdan ayrılmalısınız ki bu seviyesiz bir adamla aynı evde yaşamasınlar.

Ne kadar az görseler o kadar iyidir onlar için.

çocukları onu bu kadar seviyorken ona bağlıyken o, onlara ihanet etmiş. ben aldatılmaları böyle yorumluyorum kimse kusura bakmasın. hiç evlatlarını düşündüğünü aman önemsediğini söylemesin. o çocukların elinden yuvalarını aldı, mutluluklarını aldı o adam. bir aile kolay kurulmuyor burada canı yanmış, haksızlığa uğramış bir kadın ve eksik kalacak çocuklar var. çocuklar büyüyünce, akılları erince bakalım yıktığı yuvanın hesabını verebilecek mi? asla veremez. sizin tek çareniz ve size güç katacak şey o adamı bırakmak olacaktır. pişmanlığını da ilerde çocukları yüzüne bakmayınca anlar cibilliyetsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…