1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Ben çok merak ettim, bu konuyu da dağıtmak istemiyorum..Baştan sona daha sıralı şekilde anlatarak lütfen açın...Ben şok oldum çünkü şu anda...Nişan vs olmadan hiçbir yasal hakkımız olduğunu düşünmüyordum...Evlilik vaadini de ispatlamak ta mesele...Neyse lütfen lütfen baştan sona detaylı ve sıralı yeni bir konuda anlatın...Gerçekten bunları duymaya ihtiyacımız var
Tamam ilk firsatta anlatcam :)
"Nişanlilık evlilik vaadiyle olur" yasalarimızda böyle geciyor. Yani bi törene gerek yok.
Evlilik vaadi icin whatsapp yazismalari bile yeter. Örnegin mobilya fotosu attiniz, evimizde şöyle boyle olsun dediniz. Ya da bayramlarda kimin ailesine önce gidilecek diye tartiştiniz :KK70: Bunlarin hepsi evlilik vaadi sayiliyor. Yani siz gelecek plani olan bir ciftseniz nişanlisiniz.

Aldatmayi da yine mail, sms, hatta çicek faturası vs ile ispatladim. Hatta kizla yaziştim, bi güzel anlatti, ekran görüntulerini de ekledim dava dosyasina. O salak aklı sıra bana galibiyet şovu yaptıgını sanarken ben davama delil topluyordum :))

Yaptigim tüm harcamalari yasal faiziyle maddi tazminat olarak, aldattiği icin kişilik haklarima zarar vermesi nedeniyle de manevi tazminat olarak talep ettim.

Dava sonuclancak az kaldi, ondan sonra tüm yasadiklarimi yazcam burdan :KK66:

Kesinlikle yalan...
Bi de tehdit etti 1 yıl beraber oldum demesi...Karşındaki kadını nasıl bu kadar aptal yerine koyarsın yani...

Ben de bunu okuyunca kendimden bi örnek hatırladım zaten bu konular bana hep hatırlatıo gıcık oluorum :KK66: Benim örnek te benzer; bi kadına bebeğim kelimesini kullandığı bi msj görmüştüm...Sebebi kadın bebeğim denmesini sevmiomuş bebeğim deyip kadını kendinden uzaklaştırmak içinmiş....

Allah belalarını versin
Bu salak erkekler kadınları aptal sanıyor. Yuhh

çok geçmiş olsun kardeşim, kötü bir olay yaşamışsınız ama bu kadar kendinizi heba etmeyin, zira çocuklarınız için ayakta olmak güçlü olmak zorundasınız,
1- boşanmak dünyanın sonu değil,
2- en büyük şansınız ailenizin arkanızda olması,
3- 29 yaş daha o kadar gençsiniz ki, herşeye yeniden sıfırdan başlayabilirsiniz
kaç yaşında evlendiniz, eşiniz kaç yaşında

Eveeet, tabiiki dava açilabiliyor :KK200:
Daha başka yasal haklarimiz da var ama bizler bilmiyoruz. Aranizda evlilik planı, evlilik vaadi gibi gelecekle ilgili planlar varsa (çocuk ismi hayali bile olur), siz yasalar önünde nişanli sayiliyorsunuz ve her iki taraf da evlilikteki gibi sadakat yükümlülüğü altina giriyor.
Sadakat yükümlülüğüne uymayan bedelini öder :KK66:

Çünkü hiçkimse ihaneti haketmez. Ihanet eden kendine eder. Dürüstce yollar ayrilirsa ne ala, ama benim gibi 3 yilını harcar ve bu sürecte de son 1 yıl ihanet ederse vay geldi haline. İsmarladiğim yemeklere kadar yazdirdim dava dosyasina. Hatta iç çamaşırlarını almıştım en son, sen benim aldiğim donla beni mi aldatiyorsun dedim donun faturasina kadar eklettim avukatlarıma :KK48:

Onun avukati kaç kez para teklif etti davayi geri cekmem için, ihaneti öyle bir ispatladim ki hem maddi hem manevi tazminat garanti gibi görunüyor.

"Ulan sen kimsin ki beni aldatçan dana!" cumlesini kibarca söyledim :KK70:

Evet yazsam olur haklisiniz, diger arkadaslara da ilham olur.
Para gelsin hayır işliycem, ama kuruşunu dahi yedirmiycem o karaktersize. Hatta laf olsun diye evine icra yolluycam. Parasiyla degil mi vercem parasini yolluycam :KK70: 😍😍😍

Babamda böyleydi bizde üç kardeş annem ortada kaldık annemin maaşı evi vardı durum iyiydi ailede arkasında hiç çekmedi bu tür erkekler düzelmez kurtar kendini daha gençsin

Babamda böyleydi bizde üç kardeş annem ortada kaldık annemin maaşı evi vardı durum iyiydi ailede arkasında hiç çekmedi bu tür erkekler düzelmez kurtar kendini daha gençsin
Suan nasil babaniz pisman olmadi mi peki

böyle aşağılık bir herifle geçen bir ömür tek kelimeyle ziyandır. kendinize yepyeni bir hayat kurabilirsiniz. lütfen bu adama boyun eğip geri adım atmayın, böyle bir durum intihardan farksız olur. aldatmasını falan geçtim, sırf o kadınla cilveleşebilmek için sizi böyle harcaması, aşağılaması, mahremiyetinizi ortaya dökmesi tam bir rezillik. bunu diyebileceğimi hiç düşünmezdim ama aldatmanın bile birazcık da olsa onuru olmalıymış be...

Benim çocuğumu, sevgilisinin yanına götüren adama çocuk mocuk vermezdim. Düşkünse düşkün çocuk olduğu için düşkün şu an. Biraz büyüyüp genç kız olsa ve babasının bu pisliklerini öğrense hala düşkün olur mu? Böyle bir baba olmasındansa hiç olmaması daha iyidir. En azından ahlaklı yetişirler. Sizinde aileniz arkanızdaymış,anlafığım kadarıyla adam zaten işsiz güçsüz maddi bir sorununuzda olamaz. Toparlanın ve bir an önce açın davanızı. Ayrıca hala sizinle konuşmasına neden müsade ediyorsunuz onu anlamadım.

Bazi cumlelerde kendimi gordum resmen.
Allah guc kuvvet versin oncelikle.
Izlenecek yol belli o pislikten ayrilacaksin
Ailen insallah verdikleri sozde durup, size destek olurlarda cocuklariniza tutunup yasarsiniz

Aldatanlarinda allah bin belasini versin.
Aldiklari ahlarda veballerde bogulsunlar.

12 yıllık evliyim 3 çocuğum var...en büyüğü 11 yaşında ortanca 4 küçüğü 1 buçuk...Dün annem eşim denen insan ben çocuklar teyzemin dağ evinden geri dönerken gezmeye gitmiştik telefonum çaldı, arayan bir kadındı.Bana ahmet yanındamı verirmisin dedi iş yerinden aradığını söyledi ben sen kimsin diye ısrar edince başladı anlatmaya herşeyi tam anlatamadan annemin evine geldiğimiz için annemi eve bıraktık çocuklarla birlikte ve gittik.biraz ilerledi durdu ahmet 'eşimin ismiolduğu varsayalım'.. dedim bir kadın aradı 1 yıldır seninle birlilkte olduğunu söylüyor yürü kadının yanına gidiyoruz. Hayır dedi in arabadan neden dedim beni yüzleştirmeyecekmisin ne demek bu. hayır in diyorum sana arabadan o telefonuda açmıyorsun ararsa dedi beni yolun ortasında bırakıp gitti.kadının yanında götüremedi.sonra ben tek başına yolda yürümeye başladım ve kadını aradım evet dedim bana herseyi anlat ahmet gelmedi yanına benide getirmedi...Kadın gelemez o yüzü yok benimle yüzleşmeye dedi kendinden okadar eminki. Bana herşeyde aslan kesilen kocam kadının yanına beni götüremedi...Kadın herşeyi anlatmaya başladı bana...Ben senin kocanla 1 yıldır birlikteyim...ortaokul arkadasımdı karşılastık birlikte olmaya başladık bana neler dedi ne kadar peşimde gezdi dedi..evli olduğunu biliyordum ama çok farklı anlattı bana herseyi seninle kötü olduğunu sadece çocuklar için o evde yasadıgını benim herşeyi bildiğimi ama sineye cektiğimi evdengitmediğimi cocuklar tehdit ettiğimi vs. söylemiş hep...beni onursuz gurursuz bikadın olarak anlatmış...Kadın evimdeki herşeyi biliyor..eşimle dogum yapınca bi süre ayrı yattıgımı bile.geceleeri onu arayıp bak ayrıyız diyormus..ben o uyusun diye anneme çıkarken kadına gösteriyormuş.Kadın okadar rahat korkusuz davranıyorduki inandım diyor.sen evli biriyle neden oldun derken bana.benim çevreme girdi annemle tanıştı bana köpek gibi yalvardı seni bırakacagını evleneceğini söyledi. sana dokunmadıgına yeminler etti diyor. Kadın anlatınca bende anlattım hiç birsorunumz yoktu bizim herkezin yasadıgı kücük sorunlar dısında dedim çok çok iyidik.sana söylediği hersey yalan daha dün gece sevişti benimle daha dün gece saclarımı oksadı bunuda söyledimi dedim..ben kendimde değildim artık...bu kadın olmasa baskası olurdu diyerek dinledim sadece... gelelim bana evet şüphelendiğim bi kaç şey olmuştu amaböylesini hiç düşünmemiştim. erkek kardeşim yanında bir kadıngörmüştü aylr önce işten arkadas dedi tartıstık konu kapandı.kardeşime o günden sonra düşman oldu söylediği içinde..neyse kadın bana dünherseyi anlattı ...ahmette ben onla konusurken hiç durmadan aradı engel olmak istiyordu..Kadın evli oldugunu bilsede benimle muhattap olmayan adam profili çizen kocamın yalan söylediğini anlamaya baslayınca sıkıstırmıs kadın benimle olmasını istemediği için artık dolup taşıp beni aramış.hiç bişeyden korkusu yok ahmetin parası pulu yok zaten sadece sevdiğini söyluyor.ahmetinde korkusuzca onunla olduğunu.ahmet telefonuna şifre koyardı evet elime hiç vermezdi teli ama işten gelip işe giderdi izinleride dahi bizle olurdu sosyal hayatı yoktu.. ne ara yapacak bunu adam diyordum şüphelensemde kotü düşünmüyordum cünkü bana hala cok güzel davranıyordu.hiç bi problemimiz yoktu. ancak canına tak eden kadının bana bunları anlatmasıyla hersey alt üst oldu..canını yakmıştı onunda ve kadın bütün acısını böyle cıkardı..kadına kızmadım o olmasa baskası olurdu suclu kocam denen adam. beni öyle anlatmışki kadın evmdeki pisliğe kadar biliyor 2 gün önce mutfgı temizleyen kocam kadına mutfagın fotolarını atmıs bu halde yasıyorum diye bana da hayatım sen annene cık ben yaaprım uyanınca demişti çocuklarla elimden gelen buydu cünkü cok yaramazlardı yetişemediğim işler oluyordu..yinede evim pis değildi ama ne pisliğim kalmış ne aptallığım...canım öyle yanıyorki şuan yerin dibine girmek istiyorum..kadınla konusmam bitince telefonu kapatıp boş yollardA yürüdüm görümcemin evine gittim iyi değildim. baktım ahmette orda..geçtim karsısına bunlar ne anlat bana dedim vay efendim ben neden gitmişim konusmusum telefonda nedn onu dinlememişim hersey yalanmış kadın onu tehdit eden biriymiş peşini bırakmamış kocamda mecbur cıkmış 1 yıl ...hiç bişeyden korkusu olmayan kabadayı kocam kadından korkmuş aynsını onada söyledim sen mi korktun hiç bişeyden korkmayan adam..kadının yolladıgı ekran görüntülerini gösterdi onagörümceme bak yazısmaların numaran bana hala tehdit diyor yuvam bozulmasın diye demedim diyor sonra duruyor peşimi bırakmadı dalga gectimdiyor...yani can cekişiyor ...gözümle gördüğüm mesajlara inanmamamı istiyor benden.horoz gibi bası dik hiç basını eymiyor. yaptım evet deyip mahcup durmuyor ayaklarıma falan kapandıgı yok kapansada ne olur zatn sacmalıyor sadece kadınla neden yüzleşmedik madem deyincede çirkefmiş kadın ondan deyip duruyor.kadın senin gibi aptal değil saf sessz değil beni mahveder diyemiyor cünkü kadın benim karşıma gelemez seninle o yüzü yok diyor okadar emin kendinden..1 yıllık kadından cekinmiş benden cekinmemiş benim kocam beni aptal saf yerine koymuş..halbuki ben kendi halinde sessiz sakin aptal gibi güvenen 29 yasında gencecik bi anneydim.elimden gelenin hep en iyisini yapmaya calıstım görenlerin 19 yasında sandıgı biriydim ama yetmemiş demekki ...kadın emin olduğum tek sey sevgisi diyor ilişki yasanmamış aralarında yasamak istese niyetini anlardım diyor kadın öyle dolu ki canı yanmış herşeyi ortaya döküyor kadın suclu olsa ne değişir o olmasa baskası olurdu ortanca kızım babasına cok düşkün kadın diyorki onun için ayrılamıyordu ondan ayrı kalamaz canım öyle yanıyorkı öyle acı cekiyorumki anlatamam keske ölseydi keske benim evimden bugun cenazesi cıksaydı canımbu kadar yanardı..çok zor gunler beni bekliyor biliyorum sinirli kafasıdik adam bagımlı bir ömür ...kimseye güvenim yok artık herseyden korkuyorum kocamdanda her pisliği yapar artık beklerim belki ayrılırsam oldurmekle tehdit bile edecek yada cocukları almakla ...hiç gücüm yok basetmeye hiç kuvvetim yok yanıyor ıcım çok kötüyüm ailemde herseyi öğrendi biz hep arkandayız dedi ne hali varsa görsün cocuklarınada sanada bakarız bu evde biz öldükten sonra senindir dediler biliyorum onlarda yıkıldı güclü durmaya calısıyorum onlara aglamamaya amasokaklara cıkıp bagırmak istiyorum avazımcıktıgı kadar bagırmak haykırmak herkez gözyaslarımı gorsun halimi görsün istiyorum güçlü dim dik duramıyorum ne olur bana bişeyler söyleyin cok kötüyüm ne olurnasıl yasarım ben artık bu hayal kırıklıklarıyla bilmiyorum dilerim rabbim belasını versin dilerim sürünsün diyorum aglayarak yazıyorum
Aynısını yaşadım.sen anlatırken her şey film şeridi gibi gözümün önünden geçti.bn intiharı düşündüm...O kdr kötüydüm.ne oldu biliyormusun......ayrıldım ve kendime o kdr kızıyorum ki ne salakmışım o kdr ağlamışım....bana da şimdi Bnm sana söylediklerimi söylediler ÖYLE BİR GÜN GELİCEKKİ NE SALAKMIŞUM ONUN İÇİN ÜZÜLMÜŞÜM...Bnde asla unutamam Bn demiştim....ve inan ÇOK SALAKMIŞIM.inan zamanın var daha Ama sende bu cümleyi kuracaksın cnm. ...

Kötü niyetim yoktu mu :KK57: ay kusura bakmayın ama istemsizce kahkaha attım sinirlerim bozuldu. Bi insan ancak bu kadar karaktersiz olabilir, sizi salak mı sanıyor? Hoş öyle sanmasa zaten en azından itiraf eder artık bu saatten sonra.. Siz niye evi terkettiniz o gitseydiya evden?
Dün dışarıdaydık zaten direk anneme geçtim bende eve gitmek istemedim gelir diye

Aynısını yaşadım.sen anlatırken her şey film şeridi gibi gözümün önünden geçti.bn intiharı düşündüm...O kdr kötüydüm.ne oldu biliyormusun......ayrıldım ve kendime o kdr kızıyorum ki ne salakmışım o kdr ağlamışım....bana da şimdi Bnm sana söylediklerimi söylediler ÖYLE BİR GÜN GELİCEKKİ NE SALAKMIŞUM ONUN İÇİN ÜZÜLMÜŞÜM...Bnde asla unutamam Bn demiştim....ve inan ÇOK SALAKMIŞIM.inan zamanın var daha Ama sende bu cümleyi kuracaksın cnm. ...
Canimin yanmasinin büyük sebebi çocuklarım belki yanlız olsam bu kadar üzülmezdim ikisi çok küçük babalarıyla görüşselerde birlikte buyutmek gibi olmayacak butun sorumlulukları benim omuzlarıma yukleyecek ben tek savasacagim herşeyle görecek çocuklarını ama.hic bisey eskisi gibi olmayacak yazıkk degilmiydi biz neden büyütemedikcocuklarimzii

Canimin yanmasinin büyük sebebi çocuklarım belki yanlız olsam bu kadar üzülmezdim ikisi çok küçük babalarıyla görüşselerde birlikte buyutmek gibi olmayacak butun sorumlulukları benim omuzlarıma yukleyecek ben tek savasacagim herşeyle görecek çocuklarını ama.hic bisey eskisi gibi olmayacak yazıkk degilmiydi biz neden büyütemedikcocuklarimzii

İyi de zaten beraber büyütmüyormuşsunuz...konun var sen 3ünün de banyosuyla uğraşırken o arkadaşlarıyla dışardaydı

Ben de baktım...Aynen isabetli bir tespit yapmışsınız...Evli Erkekler kolay kolay yılbaşı akşamını erkek erkeğe geçiremezler eşleri itiraz eder yani, hepsinin eşi de mi kabul etti...Patron itiraz istemem demiş allahım resmen yalan olduğu apaçık...Eğer izin verdiyse o gece sevgilisinin yanındaydı besbelli...Sevgilisini bırakıp erkek erkeğe hamam yapacak hali yok yani...

Bence bazı erkekler kesinlikle evlenmemeli..

Siz bu adamı affedip devam ederseniz ki affet bile demiyor, başka kadınlarla devam edecektir kesinlikle...Bi kere o yolun yolcusu olmuş...

Bu arada 2.kadına kocamı ayartmış demeyip esas suçu eşinizde gördüğünüz için gerçekten tebrik ediyorum meseleyi çözmüşsünüz...Çünkü burda genelde kocasının yalanlarına inanmayı seçip, kocamı baştan çıkardı kahrolsun öteki kadın deyip kocasına hiçbir yaptırım uygulamadan hediye gibi kendini varlığını vermeye dvm edenler de car
Diyemem ki bu kadin olmasa başkası olurdu önemli olan bu kadar adi insanın içinde sadık kalmak degilmidir zaten görümcemde gelmiş.yok şöle o... bole sürtükler diyor da dedim abla benim kocamın sucu yokmu kadının yaptığı zaten yanlış ben onada soledin ama ben kendi hayatımdaki insana bakarim kadin zaten çirkef biri belli horoz gibi olan kocamın basını indirmiş sınırlı asabi biridir biri ona iftira atsa dünyayı başına yıkar dedim sen kadınla beni yuzlestiremedin kendi bile karşısına dikilemedin evliliğini mahvetti maden dikilseydin karşısına bunu yapmadı buna çıldırıyorum bana sesini yükseltip bağırmayı biliyordu ilk gün inanmayınca ben soķtan donupkalmis saatlerce ağlamışken bana hot hot konuşuyordu hic utanmadan anca kendime geliyorum beni arabadan ole.bi indirisi vardi yolda kadina goturemedi kadin azina edecekti cunku biliyordu goze alamadi bunu allah ikisininde belasini versin ne diyeyim ben kadini buyuk bi sokla ve herseyi anlatsin diye düzgünce dinledim kadin bana sevdim yalan yok dedi onun bana olan sevgisinden eminim dedi yalanlarına inanamıyor sadece ama bundan sonra onla isim olmaz yalanlarına daha kanmam dedi dahada konuşmak istemedim ama biseyi farkettim kadin beni ikna etmeye yönelik konuştu hep eşime kin kusarken herşeyi bak ben senin nasıl herşeyin biliyorum diyerek inandırmaya çalıştı beni

X