1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

çocukları onu bu kadar seviyorken ona bağlıyken o, onlara ihanet etmiş. ben aldatılmaları böyle yorumluyorum kimse kusura bakmasın. hiç evlatlarını düşündüğünü aman önemsediğini söylemesin. o çocukların elinden yuvalarını aldı, mutluluklarını aldı o adam. bir aile kolay kurulmuyor burada canı yanmış, haksızlığa uğramış bir kadın ve eksik kalacak çocuklar var. çocuklar büyüyünce, akılları erince bakalım yıktığı yuvanın hesabını verebilecek mi? asla veremez. sizin tek çareniz ve size güç katacak şey o adamı bırakmak olacaktır. pişmanlığını da ilerde çocukları yüzüne bakmayınca anlar cibilliyetsiz
Ne çocuğu düşünmesi, adam kızıyla sevgilisinin evine gidiyor, tek derdi kendisi.

Hep soyluyorum cocuk yasta evliliklere karsiyim... tedavi gorun cocuklarinizla yeni bir dunya kurmalisiniz.

Demek zorla çıkmış 1 yıl.

İnsanda en azından biraz utanma duygusu olur nasıl hem suçlu olup hem size böyle davranabiliyor.
Aynen menfaat çatışması olmuş. Ya evlenelim artık bolan falan dedi, adam kabul etmedi. Bu da baktı adamdan hayır yok. Benle olmadıysa karısıyla da olmasın dedi

Neden hala sizinle iletisim kurmasina izin veriyorsunuz? Resmen zekanizi asagiliyor.

Ben olsam ona " Yuzune tukurmek isterdim ama tukurugume hakaret olur bu.. Beni mahkemeye kadar arama der ve tum iletisimi koparirdim.

Aldatmak kabul edilebilir birsey degil. Ancak sizinkisi oyle bir durum ki okurken "Sadece aldatsa neyse" gibi bir cumle kurdugumu fark ettim.

Evinizin tum ozelini ortaya dokmus. Sizi yermiş, rencide etmiş, onursuz bir insan gibi gostermis karsisindaki kadina.. Neden? sirf kadindan faydalanabilmek icin, onunla olabilmek icin..

Kendisine 3 evlat vermis, 12 yildir kadinlik yapmis, evini cekip cevirmis bir insana nasil boyle bir hakareti reva gorebilir bir insan aklim almiyor..

Cok ozur diliyorum ama kocaniz haysiyetsiz, karaktersiz, cibiliyetsiz ve serefsizin onde gideni. Hala bu adami seviyor olamazsiniz. Def edin hayatinizdan.

2018de bi kanun çıkmış 3. Şahısa yani kadına dava açamıyormuş.aldatılan kisi dogrumu acaba bu
Evet malesef öyle, yargitay kararı var bununla ilgili.
Size sadakat yükumlülüğü olan kişi eşiniz olduğu için eş sorumlu tutuluyor. Ama kadının evli olduğunu bile bile iliskiye devam etmesinin ispatlanmasinda farkli kararlar alindiği olmuş. Fakat ispatlamak çok zor

Adam kadini sizin babanizin arabasina bile bindirmis , hemde cocugu hastanede yatarken , siz hastanede cocugunuzun basindayken herif kadinla sizin babanizin arabasinda utanmadan gezmis
Siz hala ne yapacaginizi mi dusunuyorsunuz? Pess gercekten
Aynen ya bu kadar olamaz adam neler yapmis ve yapmaya devam edecek..

Anladimki çok iyilik iyi değilmiş biraz dişli biraz kötü olmak gerekiyormus.ne yaptim ben gidersem anneme gittim geldim çarşı pazar ayda yılda bir gittim maaşı fena değildi ama cocuklar falan hayat pahalı dedim idare ettim üstüme başına doğru düzgün almadım gerçi kadin hic rızkını yememiş çocukların lütfetmiş öyle diyor bana birde evet parayı eve getirirdi hep görüyordum biliyorum ne kadar aldığını neyse üstüne başıma hic gereksiz bisey almazdım bi ayakkabım vardı spor rahat diye 2 yıldır giydim alma demezdi alsam ama idare ediyordum tek masrafımız mutfakti gıda giderimiz yüksekti çocuklarıma kıyafet almadım doğru düzgün arkadaşlarımdan aldım 2 arkadaşım var biri 5 yaşında biri 2 yaşında kızları var ikiside tertemizler kıyafetleri bugün alinmiş gibi onlardan aldım giydirdim çok nadir aldım besikleriniailem aldı

Anladimki çok iyilik iyi değilmiş biraz dişli biraz kötü olmak gerekiyormus.ne yaptim ben gidersem anneme gittim geldim çarşı pazar ayda yılda bir gittim maaşı fena değildi ama cocuklar falan hayat pahalı dedim idare ettim üstüme başına doğru düzgün almadım gerçi kadin hic rızkını yememiş çocukların lütfetmiş öyle diyor bana birde evet parayı eve getirirdi hep görüyordum biliyorum ne kadar aldığını neyse üstüne başıma hic gereksiz bisey almazdım bi ayakkabım vardı spor rahat diye 2 yıldır giydim alma demezdi alsam ama idare ediyordum tek masrafımız mutfakti gıda giderimiz yüksekti çocuklarıma kıyafet almadım doğru düzgün arkadaşlarımdan aldım 2 arkadaşım var biri 5 yaşında biri 2 yaşında kızları var ikiside tertemizler kıyafetleri bugün alinmiş gibi onlardan aldım giydirdim çok nadir aldım besikleriniailem aldı

Şekil A'da görüldüğü gibi erkeklere fedakarlık heleki seninki gibi aşırısı yaramaz...Anne moduna geçmişsin, kadın olduğunu unutmuşsun...Adam uyusun diye üst kata bebeğinle çıkmışsın, annesi misin adamın? O bebek onun da bebeği, uyutmuyorsa o da uyumayacaktı...

Zaten erkekler evlilikte 5-6 yıl geçirdikten sonra ilgiyi kesiyorlar, ayvayı yemeden önce bu mucize organımı başkaları da kullanmalı diyerek ava çıkıyorlar...

Hepinizin yazdıklarını okuyorum arkadaşlar haklisiniz bi taraftanda çocuklar uğraştığım için yazamadım kocam olacak adam yazdı hala inkar ediyor sacma sapan cevaplar nerde evet yaptım diyecek yürekli adam yalan soluyor abartıyor benim kötü niyetim yoktu diyor.sora dalga geçtim diyor tek dediği bu o amacına ulaştı beni tehdit ediyordu sende onu mutlu ettin diyor bana beni bırakmayınca ona sana inanmamaya baslamis diyorum ne tehditi bu sen kimseden korkmazsın dedim madem.sucssuzsu gelip bana diyemedinmi beni rahatsız eden var diye ama hep yani cevaplar itiraf yok daLgagecmis ne oluyorsa bu kadını bi dinleseniz sırf inanmadığım ici herseyi anlatmasina izin verdim sonra konsumak istemiyorumdedjm kadinda isim olmaz artik onla yaptigi yanina kalmayacak dedi kinusmayi kestim kocam olscak adamda hala inkar sacma yapan laflar beni ortanca kizimla altan tehdit editor ben yapacagimi bilirim diye cocugu getir dedi birde gel sen al dedim surekli gezdirdigi icin sevgilileriyle beynim durmus durumdaherseyden herkezden uzaklasmak istiyorum

Dalga geçmiş bencede doğru söylüyor. 3 5 kadını birden idare ederek herkesle küçük beynince alay etmiş.

Şimdide burnundan kıl aldırmıyor , sonuna kadar inkar haliyle şansını deniyor.

Siz bir erkekle alay etseydiniz , " ha iyi tamam alay etmiş sadece gel kollarımı açayım sana "der miydi ?

Mahkemeye verince , çocukların velayeti, tazminat , nafaka altinlarla iyice sıkıştırın , sonuna kadar hakkınızı kullanın.o

Zor , çok zor yakıcı , ancak elden bir şey gelmez , olan olmuş. Bu saatten sonra onurunuzu kurtarma zamanı.

Canimin yanmasinin büyük sebebi çocuklarım belki yanlız olsam bu kadar üzülmezdim ikisi çok küçük babalarıyla görüşselerde birlikte buyutmek gibi olmayacak butun sorumlulukları benim omuzlarıma yukleyecek ben tek savasacagim herşeyle görecek çocuklarını ama.hic bisey eskisi gibi olmayacak yazıkk degilmiydi biz neden büyütemedikcocuklarimzii
Bnm de 2 çocuk var...hiç üzülme her şey geçecek.bnm konularımı oku o zmn diyeceksinki vay be unutmuştu bu kadın.çok gzl unuttum hemde.cnm bide ilişkinin neresini sevmişim bnnnn.aynen medyum memiş e bnziomuş...

Yılbaşında hamama değil sevgiliye gitmiş şeytan🤬👹👹 allah yardımcın olsun kardeşim sakin ol boşanana kadar sakin kal kimse 4 yaşında çocuğu senden alamaz korkma. Geri adım atma inanma o p..,,.,,....e

Allahım sen büyüksün benim acılarımı dindir ne olur
RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH KUZUM benimde ablamın başına geldi 1 yıl önce çok zor bir durum aynı seninki gibi pis ve pasaklı olduğunu hepsi aynı fakat aynı olmayan tek şey var oda 4 yaşında bir çocuğu bile olmuş, sadece ben dedim bırak pisliği diye herkes farklı şeyler söyleyip ikna ettiler , eğer bırakmazsan sonradan hep seni bu konu yiyip bitirir kemirir dedim nitekim de öyle oluyor. Ama sana ne diyebilirim bilmiyorum çok zor Allah yardımcın olsun biraz sükunetli ol ve kendini bırakma lütfen ailen yaninda çok şükür.

X