1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Tamam ilk firsatta anlatcam :)
"Nişanlilık evlilik vaadiyle olur" yasalarimızda böyle geciyor. Yani bi törene gerek yok.
Evlilik vaadi icin whatsapp yazismalari bile yeter. Örnegin mobilya fotosu attiniz, evimizde şöyle boyle olsun dediniz. Ya da bayramlarda kimin ailesine önce gidilecek diye tartiştiniz Bunlarin hepsi evlilik vaadi sayiliyor. Yani siz gelecek plani olan bir ciftseniz nişanlisiniz.

Aldatmayi da yine mail, sms, hatta çicek faturası vs ile ispatladim. Hatta kizla yaziştim, bi güzel anlatti, ekran görüntulerini de ekledim dava dosyasina. O salak aklı sıra bana galibiyet şovu yaptıgını sanarken ben davama delil topluyordum :))

Yaptigim tüm harcamalari yasal faiziyle maddi tazminat olarak, aldattiği icin kişilik haklarima zarar vermesi nedeniyle de manevi tazminat olarak talep ettim.

Dava sonuclancak az kaldi, ondan sonra tüm yasadiklarimi yazcam burdan

Bu salak erkekler kadınları aptal sanıyor. Yuhh

çok geçmiş olsun kardeşim, kötü bir olay yaşamışsınız ama bu kadar kendinizi heba etmeyin, zira çocuklarınız için ayakta olmak güçlü olmak zorundasınız,
1- boşanmak dünyanın sonu değil,
2- en büyük şansınız ailenizin arkanızda olması,
3- 29 yaş daha o kadar gençsiniz ki, herşeye yeniden sıfırdan başlayabilirsiniz
kaç yaşında evlendiniz, eşiniz kaç yaşında

Babamda böyleydi bizde üç kardeş annem ortada kaldık annemin maaşı evi vardı durum iyiydi ailede arkasında hiç çekmedi bu tür erkekler düzelmez kurtar kendini daha gençsin

Babamda böyleydi bizde üç kardeş annem ortada kaldık annemin maaşı evi vardı durum iyiydi ailede arkasında hiç çekmedi bu tür erkekler düzelmez kurtar kendini daha gençsin
Suan nasil babaniz pisman olmadi mi peki

böyle aşağılık bir herifle geçen bir ömür tek kelimeyle ziyandır. kendinize yepyeni bir hayat kurabilirsiniz. lütfen bu adama boyun eğip geri adım atmayın, böyle bir durum intihardan farksız olur. aldatmasını falan geçtim, sırf o kadınla cilveleşebilmek için sizi böyle harcaması, aşağılaması, mahremiyetinizi ortaya dökmesi tam bir rezillik. bunu diyebileceğimi hiç düşünmezdim ama aldatmanın bile birazcık da olsa onuru olmalıymış be...

Benim çocuğumu, sevgilisinin yanına götüren adama çocuk mocuk vermezdim. Düşkünse düşkün çocuk olduğu için düşkün şu an. Biraz büyüyüp genç kız olsa ve babasının bu pisliklerini öğrense hala düşkün olur mu? Böyle bir baba olmasındansa hiç olmaması daha iyidir. En azından ahlaklı yetişirler. Sizinde aileniz arkanızdaymış,anlafığım kadarıyla adam zaten işsiz güçsüz maddi bir sorununuzda olamaz. Toparlanın ve bir an önce açın davanızı. Ayrıca hala sizinle konuşmasına neden müsade ediyorsunuz onu anlamadım.

Bazi cumlelerde kendimi gordum resmen.
Allah guc kuvvet versin oncelikle.
Izlenecek yol belli o pislikten ayrilacaksin
Ailen insallah verdikleri sozde durup, size destek olurlarda cocuklariniza tutunup yasarsiniz

Aldatanlarinda allah bin belasini versin.
Aldiklari ahlarda veballerde bogulsunlar.

Aynısını yaşadım.sen anlatırken her şey film şeridi gibi gözümün önünden geçti.bn intiharı düşündüm...O kdr kötüydüm.ne oldu biliyormusun......ayrıldım ve kendime o kdr kızıyorum ki ne salakmışım o kdr ağlamışım....bana da şimdi Bnm sana söylediklerimi söylediler ÖYLE BİR GÜN GELİCEKKİ NE SALAKMIŞUM ONUN İÇİN ÜZÜLMÜŞÜM...Bnde asla unutamam Bn demiştim....ve inan ÇOK SALAKMIŞIM.inan zamanın var daha Ama sende bu cümleyi kuracaksın cnm. ...

Dün dışarıdaydık zaten direk anneme geçtim bende eve gitmek istemedim gelir diye

Canimin yanmasinin büyük sebebi çocuklarım belki yanlız olsam bu kadar üzülmezdim ikisi çok küçük babalarıyla görüşselerde birlikte buyutmek gibi olmayacak butun sorumlulukları benim omuzlarıma yukleyecek ben tek savasacagim herşeyle görecek çocuklarını ama.hic bisey eskisi gibi olmayacak yazıkk degilmiydi biz neden büyütemedikcocuklarimzii

İyi de zaten beraber büyütmüyormuşsunuz...konun var sen 3ünün de banyosuyla uğraşırken o arkadaşlarıyla dışardaydı

Diyemem ki bu kadin olmasa başkası olurdu önemli olan bu kadar adi insanın içinde sadık kalmak degilmidir zaten görümcemde gelmiş.yok şöle o... bole sürtükler diyor da dedim abla benim kocamın sucu yokmu kadının yaptığı zaten yanlış ben onada soledin ama ben kendi hayatımdaki insana bakarim kadin zaten çirkef biri belli horoz gibi olan kocamın basını indirmiş sınırlı asabi biridir biri ona iftira atsa dünyayı başına yıkar dedim sen kadınla beni yuzlestiremedin kendi bile karşısına dikilemedin evliliğini mahvetti maden dikilseydin karşısına bunu yapmadı buna çıldırıyorum bana sesini yükseltip bağırmayı biliyordu ilk gün inanmayınca ben soķtan donupkalmis saatlerce ağlamışken bana hot hot konuşuyordu hic utanmadan anca kendime geliyorum beni arabadan ole.bi indirisi vardi yolda kadina goturemedi kadin azina edecekti cunku biliyordu goze alamadi bunu allah ikisininde belasini versin ne diyeyim ben kadini buyuk bi sokla ve herseyi anlatsin diye düzgünce dinledim kadin bana sevdim yalan yok dedi onun bana olan sevgisinden eminim dedi yalanlarına inanamıyor sadece ama bundan sonra onla isim olmaz yalanlarına daha kanmam dedi dahada konuşmak istemedim ama biseyi farkettim kadin beni ikna etmeye yönelik konuştu hep eşime kin kusarken herşeyi bak ben senin nasıl herşeyin biliyorum diyerek inandırmaya çalıştı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…