1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Kopruyu gecip guzel bir tazminat alincaya kadar pislige hanimefendi desin diyorum yoksa allah ikisinide islah etsin
O kadın mı şahitlik yapar sanıyorsunuz?
Kadın yuva yıkma derdinde
Aklı sıra konu sahibi kocasını boşayacak o alıcak bekliyor kapıda .gururlu bir kadın bunu yapar mı hadi yaptı adamın eşini arar mı?
Hırsından yapıyor terk edilmiş
Sonra beni kandırdı senin için bunları bunlaro dedi eee sen niye bile isteye 3 çocuklu adamla yaşıyorsun ?adam mı kalmadı ortalıkta?
Böylelerinden ancak zarar gelir
Bence ikisinede dava açsın

Seni tekrar uzmek istemem ama yilbasi hamam olayinda hersey zaten belli degil miydi ? Ya da sahildeki sigara olayinda. 😔 Bosa se.efsizi kurtul. Sukur namazi kil pesine de.

Eger çocuklarım icin diyip bu evlilige katlanirsaniz ozaman aptalim ben diye aglayabilirsiniz. 3 cocuga ragmen aileniz ne guzel arkanizda size destek. Affedersen esin yuz bulur yine yapar. Kendi zevki icin karisini assagilayan,aptal yerine koyup millete rezil eden adamla ayni evimi paylasacaksin. Yemegini yapip camasirinimi yikiyacaksin..
O kadini masum gostermeyede çalışmayın. Evli erkeklerin genel yalani esimle ayriyimdir. Ben 3 cocuklu bosanmamis bir adamla olmam diyemedimi. Umarim mantikli karar alir ve esinizi bosarsiniz.

Evli erkeklerle iliski kuranlara da bir anlam veremiyorum. Neymis karısıyla arası kötüymüş de çok peşinde dolaşmış da. Diyememiş mi bana harcadığın enerjiyi yuvana harcasaydın aranız düzelirdi, düş yakamdan? Sanane yahu? Sen psikolog musun? Evli ve mutsuz (!) erkekleri teselli etme vakfı mısın? Istedigi gibi gitmeyince de marifetmis gibi açıp anlatmış. Ikisi de birbirinden suçlu ikisi de birbirinden midesiz.

Allah sabır versin kardeşim. Cok zor bir durum. En az hasarla durumu atlatman dileğiyle.

12 yıllık evliyim 3 çocuğum var...en büyüğü 11 yaşında ortanca 4 küçüğü 1 buçuk...Dün annem eşim denen insan ben çocuklar teyzemin dağ evinden geri dönerken gezmeye gitmiştik telefonum çaldı, arayan bir kadındı.Bana ahmet yanındamı verirmisin dedi iş yerinden aradığını söyledi ben sen kimsin diye ısrar edince başladı anlatmaya herşeyi tam anlatamadan annemin evine geldiğimiz için annemi eve bıraktık çocuklarla birlikte ve gittik.biraz ilerledi durdu ahmet 'eşimin ismiolduğu varsayalım'.. dedim bir kadın aradı 1 yıldır seninle birlilkte olduğunu söylüyor yürü kadının yanına gidiyoruz. Hayır dedi in arabadan neden dedim beni yüzleştirmeyecekmisin ne demek bu. hayır in diyorum sana arabadan o telefonuda açmıyorsun ararsa dedi beni yolun ortasında bırakıp gitti.kadının yanında götüremedi.sonra ben tek başına yolda yürümeye başladım ve kadını aradım evet dedim bana herseyi anlat ahmet gelmedi yanına benide getirmedi...Kadın gelemez o yüzü yok benimle yüzleşmeye dedi kendinden okadar eminki. Bana herşeyde aslan kesilen kocam kadının yanına beni götüremedi...Kadın herşeyi anlatmaya başladı bana...Ben senin kocanla 1 yıldır birlikteyim...ortaokul arkadasımdı karşılastık birlikte olmaya başladık bana neler dedi ne kadar peşimde gezdi dedi..evli olduğunu biliyordum ama çok farklı anlattı bana herseyi seninle kötü olduğunu sadece çocuklar için o evde yasadıgını benim herşeyi bildiğimi ama sineye cektiğimi evdengitmediğimi cocuklar tehdit ettiğimi vs. söylemiş hep...beni onursuz gurursuz bikadın olarak anlatmış...Kadın evimdeki herşeyi biliyor..eşimle dogum yapınca bi süre ayrı yattıgımı bile.geceleeri onu arayıp bak ayrıyız diyormus..ben o uyusun diye anneme çıkarken kadına gösteriyormuş.Kadın okadar rahat korkusuz davranıyorduki inandım diyor.sen evli biriyle neden oldun derken bana.benim çevreme girdi annemle tanıştı bana köpek gibi yalvardı seni bırakacagını evleneceğini söyledi. sana dokunmadıgına yeminler etti diyor. Kadın anlatınca bende anlattım hiç birsorunumz yoktu bizim herkezin yasadıgı kücük sorunlar dısında dedim çok çok iyidik.sana söylediği hersey yalan daha dün gece sevişti benimle daha dün gece saclarımı oksadı bunuda söyledimi dedim..ben kendimde değildim artık...bu kadın olmasa baskası olurdu diyerek dinledim sadece... gelelim bana evet şüphelendiğim bi kaç şey olmuştu amaböylesini hiç düşünmemiştim. erkek kardeşim yanında bir kadıngörmüştü aylr önce işten arkadas dedi tartıstık konu kapandı.kardeşime o günden sonra düşman oldu söylediği içinde..neyse kadın bana dünherseyi anlattı ...ahmette ben onla konusurken hiç durmadan aradı engel olmak istiyordu..Kadın evli oldugunu bilsede benimle muhattap olmayan adam profili çizen kocamın yalan söylediğini anlamaya baslayınca sıkıstırmıs kadın benimle olmasını istemediği için artık dolup taşıp beni aramış.hiç bişeyden korkusu yok ahmetin parası pulu yok zaten sadece sevdiğini söyluyor.ahmetinde korkusuzca onunla olduğunu.ahmet telefonuna şifre koyardı evet elime hiç vermezdi teli ama işten gelip işe giderdi izinleride dahi bizle olurdu sosyal hayatı yoktu.. ne ara yapacak bunu adam diyordum şüphelensemde kotü düşünmüyordum cünkü bana hala cok güzel davranıyordu.hiç bi problemimiz yoktu. ancak canına tak eden kadının bana bunları anlatmasıyla hersey alt üst oldu..canını yakmıştı onunda ve kadın bütün acısını böyle cıkardı..kadına kızmadım o olmasa baskası olurdu suclu kocam denen adam. beni öyle anlatmışki kadın evmdeki pisliğe kadar biliyor 2 gün önce mutfgı temizleyen kocam kadına mutfagın fotolarını atmıs bu halde yasıyorum diye bana da hayatım sen annene cık ben yaaprım uyanınca demişti çocuklarla elimden gelen buydu cünkü cok yaramazlardı yetişemediğim işler oluyordu..yinede evim pis değildi ama ne pisliğim kalmış ne aptallığım...canım öyle yanıyorki şuan yerin dibine girmek istiyorum..kadınla konusmam bitince telefonu kapatıp boş yollardA yürüdüm görümcemin evine gittim iyi değildim. baktım ahmette orda..geçtim karsısına bunlar ne anlat bana dedim vay efendim ben neden gitmişim konusmusum telefonda nedn onu dinlememişim hersey yalanmış kadın onu tehdit eden biriymiş peşini bırakmamış kocamda mecbur cıkmış 1 yıl ...hiç bişeyden korkusu olmayan kabadayı kocam kadından korkmuş aynsını onada söyledim sen mi korktun hiç bişeyden korkmayan adam..kadının yolladıgı ekran görüntülerini gösterdi onagörümceme bak yazısmaların numaran bana hala tehdit diyor yuvam bozulmasın diye demedim diyor sonra duruyor peşimi bırakmadı dalga gectimdiyor...yani can cekişiyor ...gözümle gördüğüm mesajlara inanmamamı istiyor benden.horoz gibi bası dik hiç basını eymiyor. yaptım evet deyip mahcup durmuyor ayaklarıma falan kapandıgı yok kapansada ne olur zatn sacmalıyor sadece kadınla neden yüzleşmedik madem deyincede çirkefmiş kadın ondan deyip duruyor.kadın senin gibi aptal değil saf sessz değil beni mahveder diyemiyor cünkü kadın benim karşıma gelemez seninle o yüzü yok diyor okadar emin kendinden..1 yıllık kadından cekinmiş benden cekinmemiş benim kocam beni aptal saf yerine koymuş..halbuki ben kendi halinde sessiz sakin aptal gibi güvenen 29 yasında gencecik bi anneydim.elimden gelenin hep en iyisini yapmaya calıstım görenlerin 19 yasında sandıgı biriydim ama yetmemiş demekki ...kadın emin olduğum tek sey sevgisi diyor ilişki yasanmamış aralarında yasamak istese niyetini anlardım diyor kadın öyle dolu ki canı yanmış herşeyi ortaya döküyor kadın suclu olsa ne değişir o olmasa baskası olurdu ortanca kızım babasına cok düşkün kadın diyorki onun için ayrılamıyordu ondan ayrı kalamaz canım öyle yanıyorkı öyle acı cekiyorumki anlatamam keske ölseydi keske benim evimden bugun cenazesi cıksaydı canımbu kadar yanardı..çok zor gunler beni bekliyor biliyorum sinirli kafasıdik adam bagımlı bir ömür ...kimseye güvenim yok artık herseyden korkuyorum kocamdanda her pisliği yapar artık beklerim belki ayrılırsam oldurmekle tehdit bile edecek yada cocukları almakla ...hiç gücüm yok basetmeye hiç kuvvetim yok yanıyor ıcım çok kötüyüm ailemde herseyi öğrendi biz hep arkandayız dedi ne hali varsa görsün cocuklarınada sanada bakarız bu evde biz öldükten sonra senindir dediler biliyorum onlarda yıkıldı güclü durmaya calısıyorum onlara aglamamaya amasokaklara cıkıp bagırmak istiyorum avazımcıktıgı kadar bagırmak haykırmak herkez gözyaslarımı gorsun halimi görsün istiyorum güçlü dim dik duramıyorum ne olur bana bişeyler söyleyin cok kötüyüm ne olurnasıl yasarım ben artık bu hayal kırıklıklarıyla bilmiyorum dilerim rabbim belasını versin dilerim sürünsün diyorum aglayarak yazıyorum
Allah yardimcin olsun ,cok uzuldum hislerini oyle guzel anlatmissinki sanki ben yasar gibi hissettim en derinden,ama gucsuz olma cocuklarin var hayatinin daha basindasin emin ol acilar gecer o adamida unutursun ama sakin ina bagli kalma butun seyler senden yana ac davani cocukalrinida alirsin nafakanida , Allah yar ve yardimcin olsun

Kadın suçsuzum demiyor ama pat diye inanmadım bende ona çok koştu pesimden köpek gibi ağladı yalvardı bekle dedi digor çocuklar için ayrılamıyormuş falan birsuru yalan kadına kizsaam nolur benim kocam yapmış yapacağını kadında delirmiş iste inandiramamis artık onu yanında olmadığıma kadin kin dolu öfke dolu yanına bırakmayacakmış birde herşeyi dinledim kendime gelmek aptal olMademekicin dinledim canım yana yana dinledim
Ben kadına inanmıyorum. Çok fazla güvenme. Bakmış herif boşanmıyor, ortaligi karıştırayım demiş. Sizin boşanmanızı sağlayıp kendi evlenmek için yapmış gibime geldi. Nefret ediyorum, beni kandırdı falan hikaye.

Evet kadinda hirsla yapmis olabilir diyorum ama kadının bilemediği tek şey yok arkadaş herşeyi anlatıyor kadı herşeyi hayatımızı biliyor onun cani yanmış oda onun canını yakmaya çalışıyor tek amacım bu digor sende kandirildin bende diyor onu masum yapmaz bu biliyorum ama eşimin yaptıklarının acısından kadını düşünemiyorum
Allah aşkına kocanın canı yanmadı ki senin canın yandı. Mesajlarını okurken hissedebiliyorum su an ne yaşadığını. Ben demiyorum kocan suçsuz kadın suçlu diye tabi kocan % 1.000.000 suclu ama bu kadın sütten çıkmış ak kaşık değil.

Bacım okurken gözlerim doldu
Yılbasındaki konundan beri tahmin etmiştik
Bazen insanın gözü kapanıyor inanmak istemiyor ama bunuda yasaman gerekiyormus ama gececek emin ol
Gerekirse yastıkları tut yüzüne avazın cıktıgı kadar bagır
Gir dusa hüngür sakır saatlerce agla
Tutma icinde hic bir sinirini cünkü illaki bigün tasma yasayacaksın
Ama gecicek ama biticek
Ve lütfen ailende arkandayken sakın affetmeyi barısmayı inanmayı düşünme daha cok gençsin kendine cocuklarınla sıfırdan bir hayat kurmak icin gec kalmıs sayılmazsın

Kıyamam ya :KK43:
Boşanamayacaksın belli. Bir süre ayrı kalın. Ailenin yanına git 1-2 ay kafa dinle. Çocukları görmek isterse gelsin görsün. Ama sen bir süre görüşme onunla.

Geçmiş olsun canım kolaylıklar dilerim at o adamı evden sen neden gidiyormuşsun düzenini bozma gir bi işe çalış çocuklar için de al nafakanı

Belliki bosanmicaksin en azından tehdit et Sensizlikle korksun bari kocanın gözü biraz . Anlasın hatasını çocuklarından senden ayrı kalacağının farkına varsın bari .nolur hemen kendini ezdirme. Sindirme politikası uyguluyor şu an kanma bunlara

Evet kadinda hirsla yapmis olabilir diyorum ama kadının bilemediği tek şey yok arkadaş herşeyi anlatıyor kadı herşeyi hayatımızı biliyor onun cani yanmış oda onun canını yakmaya çalışıyor tek amacım bu digor sende kandirildin bende diyor onu masum yapmaz bu biliyorum ama eşimin yaptıklarının acısından kadını düşünemiyorum

Eski konularınıza göz attım da. Herşey ortada olmasına rağmen senelerce BENİM BEYİM YAPMAZ diye düşünmek istediğiniz için adam nasılsa rapunzel birşey demiyor deyip ihanet konusunda arsızlaşmış. O nu affedecek mazeretler arıyorsunuz gibime geldi. Ancak kanımca şu saatten sonra eşinizi affetmek evliliğinizi kurtarmaz adamın arsızlıklarına iyice arsızlık ekler. Yine de siz bilirsiniz tabi de ilk aldatıldığınızı hissettiğinizde olay çıkarsaydınız sanırım şuan 3 değil tek çocuklu olurdunuz. Ve lütfen çocuklarım babaya düşkün babaları çocuklarına düşkün mazeretine sığınmayın. O babalık yapacaksa yapsın eline vuran yok.

Sizi eşiniz düşünmemiş ki başkası niye düşünsün. Çok üzüldüm durumunuza içim yandı sizin için. Adam çok karaktersizmiş ya bütün özelinizi mutfağınızın pisliğini anlatmış yanında sizi terslemiş yüzsüz demiş. Kızınız hastanede yatarken gitmiş görüşmüş. O rahat yatsın diye ayrı yatmışsınız onu bile gitmiş nasıl yansıtmış. İkiyüzlü bir adam eşiniz. Kadın iyi birşey yapmış demiyorum ama kocanız da bayağı iyi oynamış ona da. Sizin mutfağınızın resmini atıp sizi kötülerken kimbilir size ne iltifatlar ediyordu. Tam bir yılan offf karaktersiz ikiyüzlü. Ne size ne üç çocuğunuza acımamış. Aptal olduğunuzu asla ortaya çıkmayacağını düşünmüş o kıt aklıyla. Sizi kötüleyerek kadını da inandırmış kurmuş düzeni böyle yürür sanmış. Kadın iyi ki bulmuş sizi anlatmış olanları yoksa asla ortaya çıkmazdı bu.
Kadınla işbirliği yapın size yardım etsin bütün delilleri toplayın adamın birşeyi yok demişsiniz ama mutlaka işe girecek alırsınız nafakanızı falan. Hiç acımayın.Niye boşamadı o zaman beni demişsiniz. Bakın bazen böyle oluyor. Tam tersinden bakın size değer verse tüm bunları yaşatır mıydı? Sizi kadının gözünde de nasıl bir konuma sokmuş. Kendisi çok akıllı ve güçlü ya ondan başka kimse akıllı değil herkes aptal. Kendince en güçlü o tabii kadınları böyle elimde oynatırım egomu da tatmin ederim duygusu yaşamış olabilir bilemeyiz.Siz size değer verilmesini hak ediyorsunuz. Üç çocuk vermişsiniz koymet bilememiş def edin gitsin atın evden siz hiç düzeninizi bozmayın kalsın orda burda sokaklarda sürünsün.

çalışıyor musunuz?
eski konularınıza da baktım hatırladım sizi. adam sinyali yılbaşında vermiş.

Ben de baktım...Aynen isabetli bir tespit yapmışsınız...Evli Erkekler kolay kolay yılbaşı akşamını erkek erkeğe geçiremezler eşleri itiraz eder yani, hepsinin eşi de mi kabul etti...Patron itiraz istemem demiş allahım resmen yalan olduğu apaçık...Eğer izin verdiyse o gece sevgilisinin yanındaydı besbelli...Sevgilisini bırakıp erkek erkeğe hamam yapacak hali yok yani...

Bence bazı erkekler kesinlikle evlenmemeli..

Siz bu adamı affedip devam ederseniz ki affet bile demiyor, başka kadınlarla devam edecektir kesinlikle...Bi kere o yolun yolcusu olmuş...

Bu arada 2.kadına kocamı ayartmış demeyip esas suçu eşinizde gördüğünüz için gerçekten tebrik ediyorum meseleyi çözmüşsünüz...Çünkü burda genelde kocasının yalanlarına inanmayı seçip, kocamı baştan çıkardı kahrolsun öteki kadın deyip kocasına hiçbir yaptırım uygulamadan hediye gibi kendini varlığını vermeye dvm edenler de car

Ben de baktım...Aynen isabetli bir tespit yapmışsınız...Evli Erkekler kolay kolay yılbaşı akşamını erkek erkeğe geçiremezler eşleri itiraz eder yani, hepsinin eşi de mi kabul etti...Patron itiraz istemem demiş allahım resmen yalan olduğu apaçık...Eğer izin verdiyse o gece sevgilisinin yanındaydı besbelli...Sevgilisini bırakıp erkek erkeğe hamam yapacak hali yok yani...

hamam yani bide..
yılbaşı gecesi..
akıl dışı..

Demek zorla çıkmış 1 yıl.

İnsanda en azından biraz utanma duygusu olur nasıl hem suçlu olup hem size böyle davranabiliyor.

iyi de kocasının acıdığı için amme hizmeti niyetine kadınla seviştiğine inanan üye gördü, okudu bu gözler.
zorla çıktığına inanana haksızlık etme :KK53:

X