1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Kopruyu gecip guzel bir tazminat alincaya kadar pislige hanimefendi desin diyorum yoksa allah ikisinide islah etsin
O kadın mı şahitlik yapar sanıyorsunuz?
Kadın yuva yıkma derdinde
Aklı sıra konu sahibi kocasını boşayacak o alıcak bekliyor kapıda .gururlu bir kadın bunu yapar mı hadi yaptı adamın eşini arar mı?
Hırsından yapıyor terk edilmiş
Sonra beni kandırdı senin için bunları bunlaro dedi eee sen niye bile isteye 3 çocuklu adamla yaşıyorsun ?adam mı kalmadı ortalıkta?
Böylelerinden ancak zarar gelir
Bence ikisinede dava açsın

Seni tekrar uzmek istemem ama yilbasi hamam olayinda hersey zaten belli degil miydi ? Ya da sahildeki sigara olayinda. Bosa se.efsizi kurtul. Sukur namazi kil pesine de.

Eger çocuklarım icin diyip bu evlilige katlanirsaniz ozaman aptalim ben diye aglayabilirsiniz. 3 cocuga ragmen aileniz ne guzel arkanizda size destek. Affedersen esin yuz bulur yine yapar. Kendi zevki icin karisini assagilayan,aptal yerine koyup millete rezil eden adamla ayni evimi paylasacaksin. Yemegini yapip camasirinimi yikiyacaksin..
O kadini masum gostermeyede çalışmayın. Evli erkeklerin genel yalani esimle ayriyimdir. Ben 3 cocuklu bosanmamis bir adamla olmam diyemedimi. Umarim mantikli karar alir ve esinizi bosarsiniz.

Evli erkeklerle iliski kuranlara da bir anlam veremiyorum. Neymis karısıyla arası kötüymüş de çok peşinde dolaşmış da. Diyememiş mi bana harcadığın enerjiyi yuvana harcasaydın aranız düzelirdi, düş yakamdan? Sanane yahu? Sen psikolog musun? Evli ve mutsuz (!) erkekleri teselli etme vakfı mısın? Istedigi gibi gitmeyince de marifetmis gibi açıp anlatmış. Ikisi de birbirinden suçlu ikisi de birbirinden midesiz.

Allah sabır versin kardeşim. Cok zor bir durum. En az hasarla durumu atlatman dileğiyle.

Allah yardimcin olsun ,cok uzuldum hislerini oyle guzel anlatmissinki sanki ben yasar gibi hissettim en derinden,ama gucsuz olma cocuklarin var hayatinin daha basindasin emin ol acilar gecer o adamida unutursun ama sakin ina bagli kalma butun seyler senden yana ac davani cocukalrinida alirsin nafakanida , Allah yar ve yardimcin olsun

Ben kadına inanmıyorum. Çok fazla güvenme. Bakmış herif boşanmıyor, ortaligi karıştırayım demiş. Sizin boşanmanızı sağlayıp kendi evlenmek için yapmış gibime geldi. Nefret ediyorum, beni kandırdı falan hikaye.

Allah aşkına kocanın canı yanmadı ki senin canın yandı. Mesajlarını okurken hissedebiliyorum su an ne yaşadığını. Ben demiyorum kocan suçsuz kadın suçlu diye tabi kocan % 1.000.000 suclu ama bu kadın sütten çıkmış ak kaşık değil.

Bacım okurken gözlerim doldu
Yılbasındaki konundan beri tahmin etmiştik
Bazen insanın gözü kapanıyor inanmak istemiyor ama bunuda yasaman gerekiyormus ama gececek emin ol
Gerekirse yastıkları tut yüzüne avazın cıktıgı kadar bagır
Gir dusa hüngür sakır saatlerce agla
Tutma icinde hic bir sinirini cünkü illaki bigün tasma yasayacaksın
Ama gecicek ama biticek
Ve lütfen ailende arkandayken sakın affetmeyi barısmayı inanmayı düşünme daha cok gençsin kendine cocuklarınla sıfırdan bir hayat kurmak icin gec kalmıs sayılmazsın

Kıyamam ya
Boşanamayacaksın belli. Bir süre ayrı kalın. Ailenin yanına git 1-2 ay kafa dinle. Çocukları görmek isterse gelsin görsün. Ama sen bir süre görüşme onunla.

Geçmiş olsun canım kolaylıklar dilerim at o adamı evden sen neden gidiyormuşsun düzenini bozma gir bi işe çalış çocuklar için de al nafakanı

Belliki bosanmicaksin en azından tehdit et Sensizlikle korksun bari kocanın gözü biraz . Anlasın hatasını çocuklarından senden ayrı kalacağının farkına varsın bari .nolur hemen kendini ezdirme. Sindirme politikası uyguluyor şu an kanma bunlara

Eski konularınıza göz attım da. Herşey ortada olmasına rağmen senelerce BENİM BEYİM YAPMAZ diye düşünmek istediğiniz için adam nasılsa rapunzel birşey demiyor deyip ihanet konusunda arsızlaşmış. O nu affedecek mazeretler arıyorsunuz gibime geldi. Ancak kanımca şu saatten sonra eşinizi affetmek evliliğinizi kurtarmaz adamın arsızlıklarına iyice arsızlık ekler. Yine de siz bilirsiniz tabi de ilk aldatıldığınızı hissettiğinizde olay çıkarsaydınız sanırım şuan 3 değil tek çocuklu olurdunuz. Ve lütfen çocuklarım babaya düşkün babaları çocuklarına düşkün mazeretine sığınmayın. O babalık yapacaksa yapsın eline vuran yok.

Sizi eşiniz düşünmemiş ki başkası niye düşünsün. Çok üzüldüm durumunuza içim yandı sizin için. Adam çok karaktersizmiş ya bütün özelinizi mutfağınızın pisliğini anlatmış yanında sizi terslemiş yüzsüz demiş. Kızınız hastanede yatarken gitmiş görüşmüş. O rahat yatsın diye ayrı yatmışsınız onu bile gitmiş nasıl yansıtmış. İkiyüzlü bir adam eşiniz. Kadın iyi birşey yapmış demiyorum ama kocanız da bayağı iyi oynamış ona da. Sizin mutfağınızın resmini atıp sizi kötülerken kimbilir size ne iltifatlar ediyordu. Tam bir yılan offf karaktersiz ikiyüzlü. Ne size ne üç çocuğunuza acımamış. Aptal olduğunuzu asla ortaya çıkmayacağını düşünmüş o kıt aklıyla. Sizi kötüleyerek kadını da inandırmış kurmuş düzeni böyle yürür sanmış. Kadın iyi ki bulmuş sizi anlatmış olanları yoksa asla ortaya çıkmazdı bu.
Kadınla işbirliği yapın size yardım etsin bütün delilleri toplayın adamın birşeyi yok demişsiniz ama mutlaka işe girecek alırsınız nafakanızı falan. Hiç acımayın.Niye boşamadı o zaman beni demişsiniz. Bakın bazen böyle oluyor. Tam tersinden bakın size değer verse tüm bunları yaşatır mıydı? Sizi kadının gözünde de nasıl bir konuma sokmuş. Kendisi çok akıllı ve güçlü ya ondan başka kimse akıllı değil herkes aptal. Kendince en güçlü o tabii kadınları böyle elimde oynatırım egomu da tatmin ederim duygusu yaşamış olabilir bilemeyiz.Siz size değer verilmesini hak ediyorsunuz. Üç çocuk vermişsiniz koymet bilememiş def edin gitsin atın evden siz hiç düzeninizi bozmayın kalsın orda burda sokaklarda sürünsün.

çalışıyor musunuz?
eski konularınıza da baktım hatırladım sizi. adam sinyali yılbaşında vermiş.

Ben de baktım...Aynen isabetli bir tespit yapmışsınız...Evli Erkekler kolay kolay yılbaşı akşamını erkek erkeğe geçiremezler eşleri itiraz eder yani, hepsinin eşi de mi kabul etti...Patron itiraz istemem demiş allahım resmen yalan olduğu apaçık...Eğer izin verdiyse o gece sevgilisinin yanındaydı besbelli...Sevgilisini bırakıp erkek erkeğe hamam yapacak hali yok yani...

Bence bazı erkekler kesinlikle evlenmemeli..

Siz bu adamı affedip devam ederseniz ki affet bile demiyor, başka kadınlarla devam edecektir kesinlikle...Bi kere o yolun yolcusu olmuş...

Bu arada 2.kadına kocamı ayartmış demeyip esas suçu eşinizde gördüğünüz için gerçekten tebrik ediyorum meseleyi çözmüşsünüz...Çünkü burda genelde kocasının yalanlarına inanmayı seçip, kocamı baştan çıkardı kahrolsun öteki kadın deyip kocasına hiçbir yaptırım uygulamadan hediye gibi kendini varlığını vermeye dvm edenler de car

hamam yani bide..
yılbaşı gecesi..
akıl dışı..

Demek zorla çıkmış 1 yıl.

İnsanda en azından biraz utanma duygusu olur nasıl hem suçlu olup hem size böyle davranabiliyor.

iyi de kocasının acıdığı için amme hizmeti niyetine kadınla seviştiğine inanan üye gördü, okudu bu gözler.
zorla çıktığına inanana haksızlık etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…