1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Evet kadinda hirsla yapmis olabilir diyorum ama kadının bilemediği tek şey yok arkadaş herşeyi anlatıyor kadı herşeyi hayatımızı biliyor onun cani yanmış oda onun canını yakmaya çalışıyor tek amacım bu digor sende kandirildin bende diyor onu masum yapmaz bu biliyorum ama eşimin yaptıklarının acısından kadını düşünemiyorum
İşte canı yanmış ama taa 1 yıl sonunda yanmış. Adam isteklerni vermeyince, onunla tam birlikte olmayınca, sizden ayrılmayacağına emin olunca yanmış.
Şunu demek istiyorum. Eğer boşanacaksanız kadına da tazminat davası açın.
İnsan düşünmez mi bebeği var madem sevmiyor neden koynuna aldı diye

Bebeginiz 25 günlükken lohusayim aldatildim mi diye konu acmissiniz orda 2 farkli kadından bahsetmissiniz bi de simdi bu kadin var 3 yani bu adam 3 kere yakalanmış malesef öncesinde de yakalamadığıniz şeyler olabilir

Evet kadinda hirsla yapmis olabilir diyorum ama kadının bilemediği tek şey yok arkadaş herşeyi anlatıyor kadı herşeyi hayatımızı biliyor onun cani yanmış oda onun canını yakmaya çalışıyor tek amacım bu digor sende kandirildin bende diyor onu masum yapmaz bu biliyorum ama eşimin yaptıklarının acısından kadını düşünemiyorum
Kadın için fazla anlayişlısınız tamam sizin muhatabınız eşiniz de kadında evli adamla birlikte olacak, utandanmadan evli, 3 cocuklu adamı ailesiyle tanıştıracak kadar ahlaksız. Yani kadın da ailesi de beş para dahi etmeyecek insanlar.

Kandırılmışmış demek! Siz ayrılırsınız onlar yoluna devam eder. Evliyken adamı kabul eden kadın boşanınca bırakır mı sanıyorsunuz? Pisliklerinde boğulsun ikiside.

ayıl ayrıl ayrıl ayrıl, daha gençsin bende 26 yaşındayım bekarım, hiçbir sıkıntısı yok bekarlığın daha çok gençsin kendine bu eziyeti yapmaaa

Eski konulara tekrar baktım da, 25 günlük bebeğim var sorunuzu da hatırlıyorum. Eğer aynı kadınsa ki bence aynıdır araştırın. Madem sevmiyordun neden 3. Çocuğu yaptın demez mi adama?
Kadına da çok inanmayın derim. Baktı eşiniz boşanmıyor yıldı ve kendini masum gösterip size açtı konuyu.
ya kadının bunu neden yaptığı nasıl yaptığının bi önemi var mı? Adam aldatmış işte kadın evinin içine kadar biliyor daha neyin hesap kitabı ki bu? Adam aldatmış size ne, bize ne kadının masumiyetinden veya başka şeyinden? Ben bunu anlayamıyorum, böyle adice, haince bi aldatılmadan sonra nasıl konu sahibini eşine değil de 3. kişiye karşı yönlendirmeye çalışıyorsunuz? Sizce suçlu 3. kişi mi? eş masum mu yani anlamıyorum ki? :KK14: :KK20:

Adam sizinle beraber bir de sevgili hayatı yürütmek istiyor bir başkasıyla. Yok mu böyle adamlar ? Bir sürü? Sizi sevse sizi aldatmaz zaten. Her boşanmak istemeyen adam eşini sevmiş olsaydı.....

Geçmiş olsun, aldatılma boşanma davası açın herşey size kalsın sizin hakkınız aldatan taraf birşey alamıyor, ailenizin evine gidip çalışın sizi hakeden insanlarla tanısırsınız elbet

ya kadının bunu neden yaptığı nasıl yaptığının bi önemi var mı? Adam aldatmış işte kadın evinin içine kadar biliyor daha neyin hesap kitabı ki bu? Adam aldatmış size ne, bize ne kadının masumiyetinden veya başka şeyinden? Ben bunu anlayamıyorum, böyle adice, haince bi aldatılmadan sonra nasıl konu sahibini eşine değil de 3. kişiye karşı yönlendirmeye çalışıyorsunuz? Sizce suçlu 3. kişi mi? eş masum mu yani anlamıyorum ki? :KK14: :KK20:
Hayır. Aksine iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diye eşler birbirine söz verdiği için, asıl suçlunun eşi olduğunun farkındayım. İlk cevabımda boşanın, meslek edinin ve ailenizin yanına gidin dedim.
Fakat arada kadın boşanma davasında şahit olur mu? Ya da kadının da canı yanmış gibi masumane gelen cevaplar görünce. Kadına da tazminat davası açması gerektiğini düşündüğüm için söyledim.
Yoksa benim ahmedim yapmaz, tüm suç kadında kafasında biri asla değilim. Sadece mesajlarımı ayrı gayrı yazdığımdan dediğiniz gibi anlaşılmış olabilir.

12 yıllık evliyim 3 çocuğum var...en büyüğü 11 yaşında ortanca 4 küçüğü 1 buçuk...Dün annem eşim denen insan ben çocuklar teyzemin dağ evinden geri dönerken gezmeye gitmiştik telefonum çaldı, arayan bir kadındı.Bana ahmet yanındamı verirmisin dedi iş yerinden aradığını söyledi ben sen kimsin diye ısrar edince başladı anlatmaya herşeyi tam anlatamadan annemin evine geldiğimiz için annemi eve bıraktık çocuklarla birlikte ve gittik.biraz ilerledi durdu ahmet 'eşimin ismiolduğu varsayalım'.. dedim bir kadın aradı 1 yıldır seninle birlilkte olduğunu söylüyor yürü kadının yanına gidiyoruz. Hayır dedi in arabadan neden dedim beni yüzleştirmeyecekmisin ne demek bu. hayır in diyorum sana arabadan o telefonuda açmıyorsun ararsa dedi beni yolun ortasında bırakıp gitti.kadının yanında götüremedi.sonra ben tek başına yolda yürümeye başladım ve kadını aradım evet dedim bana herseyi anlat ahmet gelmedi yanına benide getirmedi...Kadın gelemez o yüzü yok benimle yüzleşmeye dedi kendinden okadar eminki. Bana herşeyde aslan kesilen kocam kadının yanına beni götüremedi...Kadın herşeyi anlatmaya başladı bana...Ben senin kocanla 1 yıldır birlikteyim...ortaokul arkadasımdı karşılastık birlikte olmaya başladık bana neler dedi ne kadar peşimde gezdi dedi..evli olduğunu biliyordum ama çok farklı anlattı bana herseyi seninle kötü olduğunu sadece çocuklar için o evde yasadıgını benim herşeyi bildiğimi ama sineye cektiğimi evdengitmediğimi cocuklar tehdit ettiğimi vs. söylemiş hep...beni onursuz gurursuz bikadın olarak anlatmış...Kadın evimdeki herşeyi biliyor..eşimle dogum yapınca bi süre ayrı yattıgımı bile.geceleeri onu arayıp bak ayrıyız diyormus..ben o uyusun diye anneme çıkarken kadına gösteriyormuş.Kadın okadar rahat korkusuz davranıyorduki inandım diyor.sen evli biriyle neden oldun derken bana.benim çevreme girdi annemle tanıştı bana köpek gibi yalvardı seni bırakacagını evleneceğini söyledi. sana dokunmadıgına yeminler etti diyor. Kadın anlatınca bende anlattım hiç birsorunumz yoktu bizim herkezin yasadıgı kücük sorunlar dısında dedim çok çok iyidik.sana söylediği hersey yalan daha dün gece sevişti benimle daha dün gece saclarımı oksadı bunuda söyledimi dedim..ben kendimde değildim artık...bu kadın olmasa baskası olurdu diyerek dinledim sadece... gelelim bana evet şüphelendiğim bi kaç şey olmuştu amaböylesini hiç düşünmemiştim. erkek kardeşim yanında bir kadıngörmüştü aylr önce işten arkadas dedi tartıstık konu kapandı.kardeşime o günden sonra düşman oldu söylediği içinde..neyse kadın bana dünherseyi anlattı ...ahmette ben onla konusurken hiç durmadan aradı engel olmak istiyordu..Kadın evli oldugunu bilsede benimle muhattap olmayan adam profili çizen kocamın yalan söylediğini anlamaya baslayınca sıkıstırmıs kadın benimle olmasını istemediği için artık dolup taşıp beni aramış.hiç bişeyden korkusu yok ahmetin parası pulu yok zaten sadece sevdiğini söyluyor.ahmetinde korkusuzca onunla olduğunu.ahmet telefonuna şifre koyardı evet elime hiç vermezdi teli ama işten gelip işe giderdi izinleride dahi bizle olurdu sosyal hayatı yoktu.. ne ara yapacak bunu adam diyordum şüphelensemde kotü düşünmüyordum cünkü bana hala cok güzel davranıyordu.hiç bi problemimiz yoktu. ancak canına tak eden kadının bana bunları anlatmasıyla hersey alt üst oldu..canını yakmıştı onunda ve kadın bütün acısını böyle cıkardı..kadına kızmadım o olmasa baskası olurdu suclu kocam denen adam. beni öyle anlatmışki kadın evmdeki pisliğe kadar biliyor 2 gün önce mutfgı temizleyen kocam kadına mutfagın fotolarını atmıs bu halde yasıyorum diye bana da hayatım sen annene cık ben yaaprım uyanınca demişti çocuklarla elimden gelen buydu cünkü cok yaramazlardı yetişemediğim işler oluyordu..yinede evim pis değildi ama ne pisliğim kalmış ne aptallığım...canım öyle yanıyorki şuan yerin dibine girmek istiyorum..kadınla konusmam bitince telefonu kapatıp boş yollardA yürüdüm görümcemin evine gittim iyi değildim. baktım ahmette orda..geçtim karsısına bunlar ne anlat bana dedim vay efendim ben neden gitmişim konusmusum telefonda nedn onu dinlememişim hersey yalanmış kadın onu tehdit eden biriymiş peşini bırakmamış kocamda mecbur cıkmış 1 yıl ...hiç bişeyden korkusu olmayan kabadayı kocam kadından korkmuş aynsını onada söyledim sen mi korktun hiç bişeyden korkmayan adam..kadının yolladıgı ekran görüntülerini gösterdi onagörümceme bak yazısmaların numaran bana hala tehdit diyor yuvam bozulmasın diye demedim diyor sonra duruyor peşimi bırakmadı dalga gectimdiyor...yani can cekişiyor ...gözümle gördüğüm mesajlara inanmamamı istiyor benden.horoz gibi bası dik hiç basını eymiyor. yaptım evet deyip mahcup durmuyor ayaklarıma falan kapandıgı yok kapansada ne olur zatn sacmalıyor sadece kadınla neden yüzleşmedik madem deyincede çirkefmiş kadın ondan deyip duruyor.kadın senin gibi aptal değil saf sessz değil beni mahveder diyemiyor cünkü kadın benim karşıma gelemez seninle o yüzü yok diyor okadar emin kendinden..1 yıllık kadından cekinmiş benden cekinmemiş benim kocam beni aptal saf yerine koymuş..halbuki ben kendi halinde sessiz sakin aptal gibi güvenen 29 yasında gencecik bi anneydim.elimden gelenin hep en iyisini yapmaya calıstım görenlerin 19 yasında sandıgı biriydim ama yetmemiş demekki ...kadın emin olduğum tek sey sevgisi diyor ilişki yasanmamış aralarında yasamak istese niyetini anlardım diyor kadın öyle dolu ki canı yanmış herşeyi ortaya döküyor kadın suclu olsa ne değişir o olmasa baskası olurdu ortanca kızım babasına cok düşkün kadın diyorki onun için ayrılamıyordu ondan ayrı kalamaz canım öyle yanıyorkı öyle acı cekiyorumki anlatamam keske ölseydi keske benim evimden bugun cenazesi cıksaydı canımbu kadar yanardı..çok zor gunler beni bekliyor biliyorum sinirli kafasıdik adam bagımlı bir ömür ...kimseye güvenim yok artık herseyden korkuyorum kocamdanda her pisliği yapar artık beklerim belki ayrılırsam oldurmekle tehdit bile edecek yada cocukları almakla ...hiç gücüm yok basetmeye hiç kuvvetim yok yanıyor ıcım çok kötüyüm ailemde herseyi öğrendi biz hep arkandayız dedi ne hali varsa görsün cocuklarınada sanada bakarız bu evde biz öldükten sonra senindir dediler biliyorum onlarda yıkıldı güclü durmaya calısıyorum onlara aglamamaya amasokaklara cıkıp bagırmak istiyorum avazımcıktıgı kadar bagırmak haykırmak herkez gözyaslarımı gorsun halimi görsün istiyorum güçlü dim dik duramıyorum ne olur bana bişeyler söyleyin cok kötüyüm ne olurnasıl yasarım ben artık bu hayal kırıklıklarıyla bilmiyorum dilerim rabbim belasını versin dilerim sürünsün diyorum aglayarak yazıyorum
Iste bosan demek bu kadarr kolay

Donuna kadar al boşa sakın güçlü ol ne güzel ailen var arkanda hiç birşey yapamaz korkma memlekette kanun var nizam var telefon görüşmesi mahkemede kanıt çekme bu adamı onurunu gururunu kurtar evlatlarının güçlü bir annesi olsun

tek diyeceğim sakın ha sakın.
çoçuğum düşkündü, düzenimiz bozulmasın, alemin evine sığamadık gibi şeylerle boşanmamazlık etmeyin.
çocuklar alışır, duzen kurulur, kendiniz bile başarırsınız ayaklarınız üstünde durmayı, ama o adamın size yaptığını, bir yıldır ayakta uyutulmayı hazmedemezsiniz.
kabullenir devam ederseniz de bir kaç herkes sizi haklı bulur ama aileniz dahil, sonradan yanınızda olmaz. biz sana gel dedik gelmedin, şimdi kal derler.
haksız duruma düşmeden bitirin bu işi...

Kadın konuşmalarını attı askim canım ama geçen buna kızıp resimleri hep silmiş varsa kocanda var resim diyor kadını kandırmış karımla hep kötüyüm demiş ortanca kızımı alıp getirirdi hep ben bebekle çıkamazdım bak yanimda hic biyere gelmiyor diyomus kadına kendini inandırmak için neler yapmış uzun bi sürecmiskadinin annesini bile inandırmış evlerine kadar girmiş
Boşan gel buradayız diyen olmadığına göre aptal olduklarına, ilişki devam ettiğine göre inandıklarına ikna oldum ben. Yaşadıklarını haketmişler. Siz hak etmemişsiniz :KK43:

Eski konularına baktımda, ya eşine fazla güvenmişsin, yada aman beni hoş tutsunda naparsa yapsın modunda takılmışsın. Öyle olmasa, kardeşin yanında kadınla görüldü dediğinde,kendi kulağınla telefonunı duyduğunda şüpheye düşüp, bu raddeye gelmeden kurtula bilirdin bu adamdan.. ben şahsen iki olay karşısında da adamın anasını ağlatırdım.. fazlaca sakin kalışının sonu bu. Gerçi hala boşanmaya niyetli gibi durmuyorsun orasıda ayrı konu.

Hayır. Aksine iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diye eşler birbirine söz verdiği için, asıl suçlunun eşi olduğunun farkındayım. İlk cevabımda boşanın, meslek edinin ve ailenizin yanına gidin dedim.
Fakat arada kadın boşanma davasında şahit olur mu? Ya da kadının da canı yanmış gibi masumane gelen cevaplar görünce. Kadına da tazminat davası açması gerektiğini düşündüğüm için söyledim.
Yoksa benim ahmedim yapmaz, tüm suç kadında kafasında biri asla değilim. Sadece mesajlarımı ayrı gayrı yazdığımdan dediğiniz gibi anlaşılmış olabilir.
Diğer mesajınızı okumadığım için evt öyle anladım :) Bakış açınızın böyle olmasına sevindim.. ama şahitlik konusunda falan konu sahibinin kimseye güvenmemesi gerektiğini düşünüyorum (şahitliği bu sinirle kabul edebilir ama davaya kadar adam tarafından tekrar kandırılma olasılığı çok yüksek çünkü).Konu sahibi bu aşamada (diğer kadın sinirliyken) kadında ne kanıt varsa hepsini kendisinden almalı bence henüz ikna olmamış gibi görünüp :KK66:

Hadi beni sevmedin sOgudunherdenyse ki bunuda anlamiyorum adam.benle boşanmak için çabalamadı neden madem seviyordu keşke gitseydi bıraksaydı beni niye bırakmadı hic bi soru yaratmadı gayet iyi devam etti herseye amacı benle birlikte yurutmekmiydi beni bi gün bırakmakmianlamadim onu aklamak için demiyorumboyle ama kendime bişeyleri kabul ettirip beynime yerleştirmek ici ac gözünü demek için irdeliyorum neden beni istemese ben 5 dk durmazdım o evde biliyordu beni istemedin be adam 3 cocugyna nasil kiydin gormeden duramadigin cocuklarindi onlar hicmi gelmedi aklina ortanca kizim baba diye oluyor kizimi hep onun yaninda goturmus evine kahvaltiya bile gitmisler kadin yanindayken ben bi gun aramisim tersleyip kapatmisti telefonu kadina bak yuzsuz nasil ariyor bu hep boyle diyormus aldatmasi ayri yaktida bu solenilenler kadininin anlattilari cok yakti canimi kadin adamin sevgisinden adi gibi emin o kadar deli olmus ona korkusuzca tanismis tum cevresiyle kadin yuzlesmeye hersyee hazir ama.yuzlesecek yurekte koca yok ne diyeyim asklarini yasasinlar benden uzak olsunlar

Eşini aldatıp boşanmayan hovarda erkek/kadın neden boşanmıyorsa o sebepten dürüstçe boşanmamış işte. Bence bunlara cevap araman yersiz.

Eşin haysiyetsiz, karaktersiz ve edep yoksunu biri. Bu bence yeterli bir sebep aldatması için. Açgözlülük işte..

Düzenleri bozulmasın, konforları azalmasın, çocuklarına bakılsın ama nafaka gibi ekstra para verilmesin, donları çorapları yıkansın, yemekleri önlerine hazır olsun, cinsel tatmin imkanı her zaman olsun vs. vs.

Yani hala sevgi kırıntısı araman seni daha çok yıpratır. Yapma bunu kendine. Çok genç yaşta muhtemelen ilk aşık olduğun insana inanmışsın.

Bu tip insanlar en çok kendilerini severler.
O kadını tamamen elde edince bir zaman sonra yine arayışa girecektir. Açgözlülük, bencillik, zamparalık bu işte..

X