1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Bu kadar ince düşünemedim çok haklısınız :)

Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorlar... okudukça içim yandı Allah düşmanımın başına vermesin. Allah sana da sabir, dayanma gücü versin. Senin sınavın buymuş demek ki. Umarım bundan sonrası kalbine göre olur.

Eski konularınızı okumuşum bakınca hatırladım.
Ekim 2017'de eşinizin aldattığı barizken sineye çekmişsiniz.
Bu konunuzda da eşinizi çok farklı lanse ediyorsunuz. Beklemezdim, şok oldum, inanamadım diyerek. Halbuki karakteri ortada. 2+2=4 kadar ortada hem de.
Şimdi bir kadından duymak mı sizi bu kadar sarstı yani?
Buna da susarsanız kusura bakmayın devamını hakediyorsunuz demektir..

Allah yolunuzu aydınlatsın güç versin size. Ve lütfen ortanca çocuğunuzu bahane etmeyin. Hiç inandırıcı olmuyor. Onların mutlu ve güçlü bir anne modeline ihtiyaçları var.

Her zaman süpheyle yasayacaksiniz, o süphe beyninizi yiyecek. Evden ise isten eve bir adamdi diyorsunuz....bu durumda böyle büyük bir yalani 1 sene boyunca ayakta tutabilmus olmasi asiri korkunc. Madem ortanca kiza düskün, annesine bunu neden yasatti? Öyle yazmissiniz ki kendim yasamis kadar icim acidi. Dik durun, ne ilk aldatilan sizsiniz ne de son, bu pislikler asla durmaz. Kendinizi toparlayin, cocuklarinizi ailenize birakip 2 gün düsünün dinlenin ve karar verin. Size bosanin veya bosanmayin diyemem ama cok iyi düsünün ve tartin. Aldatan adam ne kadar pisman olsada icindeki o potansiyel asla gitmiyor, tetikte bekliyor.

Eski konularınızı okumuşum bakınca hatırladım.
Ekim 2017'de eşinizin aldattığı barizken sineye çekmişsiniz.
Bu konunuzda da eşinizi çok farklı lanse ediyorsunuz. Beklemezdim, şok oldum, inanamadım diyerek. Halbuki karakteri ortada. 2+2=4 kadar ortada hem de.
Şimdi bir kadından duymak mı sizi bu kadar sarstı yani?
Buna da susarsanız kusura bakmayın devamını hakediyorsunuz demektir..

Allah yolunuzu aydınlatsın güç versin size. Ve lütfen ortanca çocuğunuzu bahane etmeyin. Hiç inandırıcı olmuyor. Onların mutlu ve güçlü bir anne modeline ihtiyaçları var.

12 yil once bu pislik adam yoktu hayatınızda aileniz vardi. Simdi yine ailenizin yanina gidin cocuklarinizida alip. Orda bosanma davasi acarsiniz. Zaman size iyi gelecek. Cocuklarinizda alisacak bu surece. Guclu olun o evde onursuzca yasamaya devam etmeyin

elimde net deliller olsa aldatildigimdan emin olsam ayrilacagimi 3 cocuk deyip oturmayacagimi bilir nasıl cesaret eder bu yaptığı nedir benim fesatim cokmu safim

Önceki konunuzda sizin yazdıklarınız. Buyurun deliliniz var şu anda. Ki o konuda da gayet açıkmış aldatıldığınız. Siz kendinizi kandırmak istemişsiniz. Hiç beklemezdim vs diyerek ne kendinizi ne de buradaki kadınları kandırmayınız.

He ayrılacak mısınız? Bence hayır. Aileniz destek olmasına rağmen çocukları bahane edip ayrılmayacaksınız. Bal gibi biliyorsunuz aldatıldığınızı kanıtladığınız bir boşanmada gayet haklı olacağınızı, küçük çocuklarınızı da alacağınızı. Bunu bahane etmeyin. Seviyorum ayrılmak istemiyorum deyin amenna. Sizin kararınız.

Allah'ın belası adam daha 29 yaşında sana 3 çocuk veren gül gibi eşine, o 3 çocuğuna bunu nasıl yaptın. Lanet herif....

Bırakın bu adamı ve aileniz arkanızda kendinize yeni bir hayat kurun. Açın davanızı her türlü tazminatı isteyin. Parası yok diye acımayın. Hatta o kadınla da anlaşın bu süreçte size ekran görüntülerini göndersin. Kanıt olarak kullanın. Şimdiden alınki ayrın kadın ağız değiştirebilir...

İkisinin de Allah cezasını versin. O kadar iğrençleşmişler ki rezillikleri diz boyu.

Daha 29 yaşındasın genceciksin, artık insanlar 30 unda evleniyor. Sen ömrünü niye bu ciğeri beş para etmez adamla geçiresin. Adam resmen iki kadınla fantezi yapmış, ne onu bırakmış ne seni. Cevap çok basit ; çocukları bakılıyor genç eşiyle mutlu ama sıkıldığı an öbürüne koşuyor. Ne seni bırakır nede onu. Mutfağına kadar cinsel hayatınıza kadar elalemin karısına anlatmış, bu affedilemez bir durum.

Böyle iğrençlik olmaz, psikolojine yazık. Ailende arkanda koy kapının önüne.

İşten de yeni ayrılmış oh mis gibi, tam kapıya koymanın zamanı, gitsin bakalım o metresi parasızken de bakacak mı buna. Kadına yorum bile yapmadım çünkü evli olan sadakatli davranması gereken kocan denilen o mahlukat. Üç çocuğunu karısını adam düşünmemiş de elin kaşar kadını mı düşünecek Allah aşkına. Kadın canı yandığı için aramış sizi ama iyiki aramış da adamın bir eli yağda bir eli balda durumu sona ermiş. Yüzsüz herif birde özür dilemeyip ayağınıza kapanmayıp üste çıkıyor.

Çocuklarınızın onuru için affetmeyin, öyle bir adamla büyümesinler. Hak etmiyor çünkü. Babasına düşkünlerse haftasonu alıp görür babaları.

İşsiz para veremez diye de düşünme , zaten şuan işsizse eve getireceği bir geliri yok. Boşandığında en azından işe girdiği anda sana ödemek zorunda biriken nafakaları. Üç çocuğun var az bir nafaka verileceğini sanmıyorum. Sakın affetme, böyle adamlar cezalarının bedelini çekmeli.

O hanimefendiyle gorusseniz bosanma davasinda sahidiniz olur mu rica edin ikimizide kandirdi deyin ve maddi manevi tazminat davasi acin

3 çocuğunuzun ardına sığınmayın ve o karektersiz eşinizden kurtulun. Çok geçmiş olsun. Yüreğinizin yangını söner de o karektersizin huyu değişmez. O geberesiceyi affetmeyi düşünmeyin sakın.

Kadında evli olduğunu bile bile ilişki yaşamasaydı ne yüzsüz birde arıyor
Baktı adam senden boşanmadı ona tekmeyi vurdu gelmiş şimdi güya senle konuşuyor
Bu ne gurursuzluk
Muhattab bile olmam ya
Senden boşanırsa gider evlenir kadın seve seve bu adamla
Eşinin yaptığı iğrenç birşey
Ama kadınla muhattab olma artık

O hanimefendiyle gorusseniz bosanma davasinda sahidiniz olur mu rica edin ikimizide kandirdi deyin ve maddi manevi tazminat davasi acin
Ne münasebet canım
Adam evli olduğunu söylemiş ne kandırması?
Konu sahibi muhattab bile olmasın
Bu kadar kolay mı 3 çocuklu adamla olmuş
Adam mı yok ya

Hepinizin yazdıklarını okuyorum arkadaşlar haklisiniz bi taraftanda çocuklar uğraştığım için yazamadım kocam olacak adam yazdı hala inkar ediyor sacma sapan cevaplar nerde evet yaptım diyecek yürekli adam yalan soluyor abartıyor benim kötü niyetim yoktu diyor.sora dalga geçtim diyor tek dediği bu o amacına ulaştı beni tehdit ediyordu sende onu mutlu ettin diyor bana beni bırakmayınca ona sana inanmamaya baslamis diyorum ne tehditi bu sen kimseden korkmazsın dedim madem.sucssuzsu gelip bana diyemedinmi beni rahatsız eden var diye ama hep yani cevaplar itiraf yok daLgagecmis ne oluyorsa bu kadını bi dinleseniz sırf inanmadığım ici herseyi anlatmasina izin verdim sonra konsumak istemiyorumdedjm kadinda isim olmaz artik onla yaptigi yanina kalmayacak dedi kinusmayi kestim kocam olscak adamda hala inkar sacma yapan laflar beni ortanca kizimla altan tehdit editor ben yapacagimi bilirim diye cocugu getir dedi birde gel sen al dedim surekli gezdirdigi icin sevgilileriyle beynim durmus durumdaherseyden herkezden uzaklasmak istiyorum

Ailemde cok sinirli zaten gormek dahi istemiuorlar onu ailemi soran olmuş hep arkamdalar bizim evimiz.sana 3 çocuğuna.acik 1 evimiz var biz ölürsek bu ev senin kardeslerinde istemez istedgi n gibi yasa kafanida takma dediler ama iste onlara hic belli etmiyorum üzülmesinler diye içimin acısını annemdeyim Su an zaten dün buraya geldim kaldım kıyafet almam lazım eve inmek dahi istemiyorum

Kötü niyetim yoktu mu ay kusura bakmayın ama istemsizce kahkaha attım sinirlerim bozuldu. Bi insan ancak bu kadar karaktersiz olabilir, sizi salak mı sanıyor? Hoş öyle sanmasa zaten en azından itiraf eder artık bu saatten sonra.. Siz niye evi terkettiniz o gitseydiya evden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…