1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

İşte canı yanmış ama taa 1 yıl sonunda yanmış. Adam isteklerni vermeyince, onunla tam birlikte olmayınca, sizden ayrılmayacağına emin olunca yanmış.
Şunu demek istiyorum. Eğer boşanacaksanız kadına da tazminat davası açın.
İnsan düşünmez mi bebeği var madem sevmiyor neden koynuna aldı diye

Bebeginiz 25 günlükken lohusayim aldatildim mi diye konu acmissiniz orda 2 farkli kadından bahsetmissiniz bi de simdi bu kadin var 3 yani bu adam 3 kere yakalanmış malesef öncesinde de yakalamadığıniz şeyler olabilir

Kadın için fazla anlayişlısınız tamam sizin muhatabınız eşiniz de kadında evli adamla birlikte olacak, utandanmadan evli, 3 cocuklu adamı ailesiyle tanıştıracak kadar ahlaksız. Yani kadın da ailesi de beş para dahi etmeyecek insanlar.

Kandırılmışmış demek! Siz ayrılırsınız onlar yoluna devam eder. Evliyken adamı kabul eden kadın boşanınca bırakır mı sanıyorsunuz? Pisliklerinde boğulsun ikiside.

ayıl ayrıl ayrıl ayrıl, daha gençsin bende 26 yaşındayım bekarım, hiçbir sıkıntısı yok bekarlığın daha çok gençsin kendine bu eziyeti yapmaaa

ya kadının bunu neden yaptığı nasıl yaptığının bi önemi var mı? Adam aldatmış işte kadın evinin içine kadar biliyor daha neyin hesap kitabı ki bu? Adam aldatmış size ne, bize ne kadının masumiyetinden veya başka şeyinden? Ben bunu anlayamıyorum, böyle adice, haince bi aldatılmadan sonra nasıl konu sahibini eşine değil de 3. kişiye karşı yönlendirmeye çalışıyorsunuz? Sizce suçlu 3. kişi mi? eş masum mu yani anlamıyorum ki?

Adam sizinle beraber bir de sevgili hayatı yürütmek istiyor bir başkasıyla. Yok mu böyle adamlar ? Bir sürü? Sizi sevse sizi aldatmaz zaten. Her boşanmak istemeyen adam eşini sevmiş olsaydı.....

Geçmiş olsun, aldatılma boşanma davası açın herşey size kalsın sizin hakkınız aldatan taraf birşey alamıyor, ailenizin evine gidip çalışın sizi hakeden insanlarla tanısırsınız elbet

Hayır. Aksine iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diye eşler birbirine söz verdiği için, asıl suçlunun eşi olduğunun farkındayım. İlk cevabımda boşanın, meslek edinin ve ailenizin yanına gidin dedim.
Fakat arada kadın boşanma davasında şahit olur mu? Ya da kadının da canı yanmış gibi masumane gelen cevaplar görünce. Kadına da tazminat davası açması gerektiğini düşündüğüm için söyledim.
Yoksa benim ahmedim yapmaz, tüm suç kadında kafasında biri asla değilim. Sadece mesajlarımı ayrı gayrı yazdığımdan dediğiniz gibi anlaşılmış olabilir.

Iste bosan demek bu kadarr kolay

Donuna kadar al boşa sakın güçlü ol ne güzel ailen var arkanda hiç birşey yapamaz korkma memlekette kanun var nizam var telefon görüşmesi mahkemede kanıt çekme bu adamı onurunu gururunu kurtar evlatlarının güçlü bir annesi olsun

tek diyeceğim sakın ha sakın.
çoçuğum düşkündü, düzenimiz bozulmasın, alemin evine sığamadık gibi şeylerle boşanmamazlık etmeyin.
çocuklar alışır, duzen kurulur, kendiniz bile başarırsınız ayaklarınız üstünde durmayı, ama o adamın size yaptığını, bir yıldır ayakta uyutulmayı hazmedemezsiniz.
kabullenir devam ederseniz de bir kaç herkes sizi haklı bulur ama aileniz dahil, sonradan yanınızda olmaz. biz sana gel dedik gelmedin, şimdi kal derler.
haksız duruma düşmeden bitirin bu işi...

Boşan gel buradayız diyen olmadığına göre aptal olduklarına, ilişki devam ettiğine göre inandıklarına ikna oldum ben. Yaşadıklarını haketmişler. Siz hak etmemişsiniz

Eski konularına baktımda, ya eşine fazla güvenmişsin, yada aman beni hoş tutsunda naparsa yapsın modunda takılmışsın. Öyle olmasa, kardeşin yanında kadınla görüldü dediğinde,kendi kulağınla telefonunı duyduğunda şüpheye düşüp, bu raddeye gelmeden kurtula bilirdin bu adamdan.. ben şahsen iki olay karşısında da adamın anasını ağlatırdım.. fazlaca sakin kalışının sonu bu. Gerçi hala boşanmaya niyetli gibi durmuyorsun orasıda ayrı konu.

Diğer mesajınızı okumadığım için evt öyle anladım :) Bakış açınızın böyle olmasına sevindim.. ama şahitlik konusunda falan konu sahibinin kimseye güvenmemesi gerektiğini düşünüyorum (şahitliği bu sinirle kabul edebilir ama davaya kadar adam tarafından tekrar kandırılma olasılığı çok yüksek çünkü).Konu sahibi bu aşamada (diğer kadın sinirliyken) kadında ne kanıt varsa hepsini kendisinden almalı bence henüz ikna olmamış gibi görünüp

Eşini aldatıp boşanmayan hovarda erkek/kadın neden boşanmıyorsa o sebepten dürüstçe boşanmamış işte. Bence bunlara cevap araman yersiz.

Eşin haysiyetsiz, karaktersiz ve edep yoksunu biri. Bu bence yeterli bir sebep aldatması için. Açgözlülük işte..

Düzenleri bozulmasın, konforları azalmasın, çocuklarına bakılsın ama nafaka gibi ekstra para verilmesin, donları çorapları yıkansın, yemekleri önlerine hazır olsun, cinsel tatmin imkanı her zaman olsun vs. vs.

Yani hala sevgi kırıntısı araman seni daha çok yıpratır. Yapma bunu kendine. Çok genç yaşta muhtemelen ilk aşık olduğun insana inanmışsın.

Bu tip insanlar en çok kendilerini severler.
O kadını tamamen elde edince bir zaman sonra yine arayışa girecektir. Açgözlülük, bencillik, zamparalık bu işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…