1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Allah yardımcınız olsun. Hemen boşanın. Çocuklar elbette etkilenecek. Ama en az seviyede olmasını sağlayın. Eşiniz çok karaktersizmiş. Evet en büyük suçlu o. Ama evli olduğunu bildiği halde birlikte olan üzerine birde arayıp her şeyi anlatan o utanmaz kadına da tazminat davası açın. Kimsenin yanına kalmasın...

Gecmiş olsun ne diyim Allah belasını versin inşallah nutkum tutuldu

Canım eski konularını biliyorum ve bu senin kocan olacak adamın ilk vukuatı değil. Ayrılsan çocukları senden alamaz, ihanetle evlilik birliğinin temelden sarsılması söz konusu.

Şu erkeklerin her pisliği yiyip sonra eşlerini aptal yerine koymaya çalışması yaptıkları pislik kadar iğrenç.
Allah bildiği gibi yapsın.

Evinizde açın davanizi ve evinizden asla gitmeyin , onu da eve almayın. Dava bitene kadar çocukların düzeni bozulmasın. Yavaş yavaş anlatırsınız onlara.

Allah cezasını versin ikisinin de.

" Evimde mutsuzum " diyen evli omurgasiz serefsizlere inanan metreslerde masum değil.

Bile isteye metres olmayı kabul ediyorlar. Bu kişiler olduğu sürece şerefsizlik baki kalıyor.

O mahluk eski eşinizin b tarafları kopsun ınsallahta bidaha baska kadınlarada yanaşamasın suratı na tükürseniz ona bile acıyın bu saatten sonra allah kahretsin onu insallah

Ne kadar karaktersiz biriymis esiniz..
Hep yalan dolan..
Size yalanlar karsi tarafa yalanlar..siz ona uc cocuk vermissiniz soyledikleri yaptiklari affedilir seyler.degil..
Biraz yurekli bir adam olsaydi evet yaptim derdi zaten.
Gerci karakterli olsaydi bunlarin hicbiri olmazdi.
Lutfen cocuklar icin toparlayin kendinizi ve ailenizde arkanizda iken cocuklar icin falan gibi sebeplerle bu adamla devam etmeyin..

Eşinizle mesaj yoluyla konuşmaya çalışın mümkün olduğunca. telefonda onun söylediklerini ispatlama şansınız çok Yüksek. Arayıp sizi tehdit ediyorsa bunlar hep kayıtlarda kalır ve dinlenebilir. Bunu neden yaptın diye olayı kabul edeceği şekilde konuşmalara itin onu. Telefonda itiraf ettirin. Dava açacağım ben buna tahammül edemiyorum deyin. Üzüldüğünüzü söyleyin. Bunları kendinizi acındırmak İçin değil canınız yandığını söyleyin ki ciddi bir manevi tazminat kazanın. İspatlamış olursunuz telefon konuşmaları ve mesajlarla

Allah belasını versin pislik herif!

Daha 2017’de konunuz var adamı apartmanda biriyle konuşurken duymuşsunuz. Yılbaşı gecesi “hamama” gitmek istemiş, kardeşiniz arabada yanında bir kadınla sigara içip denizi izlerken görmüş... Aslında dışarıdan bakınca her şey çok açık ama insan işin içinde olunca yakıştıramıyor işte.

Kovun evden pisliği. Hazırlayın bavulu koyun kapının önüne. Kapının kilidini de değiştirin. 3 çocuklu kadının mutfağını çekip atıyor böyle yaşıyorum diye beyinsiz.

Hemen bir avukat bulun bunu söylemeyi unuttum. İzleyeceğiniz yola karar verin sonra adım atın.

korkma. çocuklarını alamaz senden. sen boşanma davana ekran görüntülerini kadınla konuşmalarını da delil olarak sun. iyi bir avukat tut. şu an o kadın bile sana tazminat ödeyebilir. çünkü aldatılan kadın hem kocasından hem de aldattığı kadından bunu talep edebilir. ve senin elinde deliller var. çok üzüldüm okurken bir an kendimi yerine koydum. ne kadar acı ve gurur kırıcı. ama atlatırsın merak etme. ailen arkanda 3 tane evladın var. daha yaşın genç. bırak o insan müsveddesi düşünsün. bununla nasıl yaşicak acaba

Bu erkekleri anlamak mümkün değil. Ya Allah sana bir yuva nasip etmiş,eş nasip etmiş, ne güzel çoluğun,çocuğun var daha Allah'tan belanı mı istiyorsun kıymet bil de evinde çocuklarının başında dur.Haa mutlu değilsen, eşini sevmiyorsan ayrılırsın aldatmak nedir ya
Böyleleri tam karaktersiz ayy çok sinirlendim ya .Allah yardımcınız olsun.

Adi herif nasıl panik yaptıysa görüştürmemek için karısını yol ortasında bırakıp gitmiş.
Sonrasında muhtemelen destek göreceğini düşündüğü kardeşinin evine gitmiş..

Daha da bir şey sormanıza kanıta ihtiyacınız yok. Her şey ortada.

Emin olun bu yangından yeniden doğarak çıkacaksınız. Eşiniz olacak cibiliyetsiz sefil olurken siz güçlenip çocuklarınızla yeni bir hayat kuracaksınız..

Kadın suçsuzum demiyor ama pat diye inanmadım bende ona çok koştu pesimden köpek gibi ağladı yalvardı bekle dedi digor çocuklar için ayrılamıyormuş falan birsuru yalan kadına kizsaam nolur benim kocam yapmış yapacağını kadında delirmiş iste inandiramamis artık onu yanında olmadığıma kadin kin dolu öfke dolu yanına bırakmayacakmış birde herşeyi dinledim kendime gelmek aptal olMademekicin dinledim canım yana yana dinledim

Hadi beni sevmedin sOgudunherdenyse ki bunuda anlamiyorum adam.benle boşanmak için çabalamadı neden madem seviyordu keşke gitseydi bıraksaydı beni niye bırakmadı hic bi soru yaratmadı gayet iyi devam etti herseye amacı benle birlikte yurutmekmiydi beni bi gün bırakmakmianlamadim onu aklamak için demiyorumboyle ama kendime bişeyleri kabul ettirip beynime yerleştirmek ici ac gözünü demek için irdeliyorum neden beni istemese ben 5 dk durmazdım o evde biliyordu beni istemedin be adam 3 cocugyna nasil kiydin gormeden duramadigin cocuklarindi onlar hicmi gelmedi aklina ortanca kizim baba diye oluyor kizimi hep onun yaninda goturmus evine kahvaltiya bile gitmisler kadin yanindayken ben bi gun aramisim tersleyip kapatmisti telefonu kadina bak yuzsuz nasil ariyor bu hep boyle diyormus aldatmasi ayri yaktida bu solenilenler kadininin anlattilari cok yakti canimi kadin adamin sevgisinden adi gibi emin o kadar deli olmus ona korkusuzca tanismis tum cevresiyle kadin yuzlesmeye hersyee hazir ama.yuzlesecek yurekte koca yok ne diyeyim asklarini yasasinlar benden uzak olsunlar

Evet kadinda hirsla yapmis olabilir diyorum ama kadının bilemediği tek şey yok arkadaş herşeyi anlatıyor kadı herşeyi hayatımızı biliyor onun cani yanmış oda onun canını yakmaya çalışıyor tek amacım bu digor sende kandirildin bende diyor onu masum yapmaz bu biliyorum ama eşimin yaptıklarının acısından kadını düşünemiyorum

Bir arkadas yazmis arabada bir kadinla.konusurken gormusler esinizi filan zaten bu durum varmis aslinda siz inanmak istememissiniz sanirim.
Ayrilsaydiniz o zaman ayrilirdiniz zaten ama siz bence ayrilmayacaksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…