1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Ya telefondan çıkıp size sarılasım geldi acınız dinsin diye çok üzüldüm
Bu adamla beraber yaşanmaz vallahi bak iki gün sonra cinnet geçirtir sana. Çocuklar kime düşkün olursa olsun siz annesiniz aileniz yanınıza gidin.
O kadın da azıcık insaniyetlik varsa mahkemede sizi aldattığına dair tüm belgeleri getirsin şahit olsun donuna kadar alın gevşeğin

çok üzüldüm allah sabır versin.İnsana en çok koyanda biz kendimizden fedakarlık yapıyoruz,onların bizi düşünmediği kadar düşünüyoruz sonu hüsran.Çok zor gerçekten tam hayal kırıklığı.

Hamam sorunuzu görmüştüm saçma gelmişti şimdi bu olay. 1 yıl diyorsunuz. Demek o gün de size saçma bir bahaneyle gelmiş. Ailenizin arkanızda olması büyük şans. Boşanın bence. Ailenizin yanında kalır, sonrasında bir mesleğiniz yoksa işkur, ismek kurslarıyla bir meslek edinir geçiminizi sağlarsınız. Belki evlatlarınızla ailenizin yanından bile ayrılır yeni bir hayata başlarsınız.
Gücüm yok ayrılamam derseniz. Hem eşinizin arsızlığı artar bu sürede hem de sizin içiniz almaz, adam bir şey yapmasa bile kavga gürültü ortamında sizin için de çocuklar için de güzel bir aile ilişkisi olmaz.

Geçmiş olsun böyle bir durumda ne denir ki bilemedim ama gerçekten cok üzüldüm,çok gençsiniz 3 çocuğunuz var. En cok aileniz hoşuma gitti. Arkanizdalar madem boşanın bu pislik adamdan. Yazıklar olsun 12 sene de az degil. Gencliginizin en güzel zamanları onunla geçmiş utanmaz adam. Nankör terbiyesiz
Kimse benim kocam yapmaz yapmaz demesin,daha adam bir gun once kadinla sevişip saçını oksuyormus bide gerçekten acayip ahlaksız birisiymis
Kadinla konusman sana kendini daha kötü hissettirmistir ya görünce denen sahsiyet ne dedi peki bu durumda onu da merak ettim. Bosan ve nafaka tazminat ne alıyorsan al. Pişkin adam. Bu ilk pisligi olmaz bunu da bil devam eder aldatmaya bosanmaktan baska caren yok cocuklarin boyle bir ortamda büyümesin hemde o 12 yasindakinin de aklı erer artık bazı seylere. Cocugun icin katlanma degil vazgecme zamani bence.

bırak gitsin onun pislik suratını çekmek zorunda değilsin , ailende sana destekse senin ne kadar güçlü olduğunu görsün. tehdit ederse hiç çekinme hemen savcılığa başvur. Hiçbir mesajına hiçbir aramasına cevap verme zaten kanıtın da var elinde tek celsede biter, donuna kadarda al

Çok üzüldüm, boşanın diyeceğim tabi ama öyle sessiz sedasız boşanmayın nolur
Cümle aleme rezil edin, insan karısının özelini nasıl paylaşabilir, bu ne şerefsizliktir ya kanım dondu

Doğumdan sonra ayrı yattığınızı, mutfağın dağınık olduğunu bilmesi çok çok can acıtıcı. Bunlar özel haller. Kime ne benim evimin dağınıklığından -ki bu kişi aldatıldığım kişi olacak öyle mi? Dava açarsanız bu ayrıntıları da anlatın. Eğer niyetiniz boşanmaksa kadın şahitlik etsin. Fotoğraf yazışma varsa hepsini size göndersin ve bir daha da o Kadınla görüşmeyin. Eşiniz sizi tehdit ederse de tüm bunları delil olarak kullanın uzaklaştırma isteyin. Sizi dağ başında yolda indirebilen adam herşeyi yapar

Tazminat açsam nolur adamın hic biseyi yokki işten bile cikti daha yeni

Diğer kadını kandırmış, sizin kötü olduğunuzu ilgisiz olduğunuzu, evi temizlemediğinizi (Resim bile atmış), kadınlık yapmadığınızı, çocuklarla tehdit ettiğinizi söylemiş şimdi de o kötü, beni tehdit ediyor diyor. Kocanız sizi aptal mı sanıyor. Çok karaktersiz biri. Size ve çocuklara çok üzüldüm.

Kadın konuşmalarını attı askim canım ama geçen buna kızıp resimleri hep silmiş varsa kocanda var resim diyor kadını kandırmış karımla hep kötüyüm demiş ortanca kızımı alıp getirirdi hep ben bebekle çıkamazdım bak yanimda hic biyere gelmiyor diyomus kadına kendini inandırmak için neler yapmış uzun bi sürecmiskadinin annesini bile inandırmış evlerine kadar girmiş

Kadın ben kötü biri degilim yanlış yaptim ama ona kandım hala emin oldgum tek şey onun sevdisi diyor bende sevdim ama bu saaten sonra hiç.bisey olmaz artık diyor beni sevmediğine onu sevdiğine kadin öyle eminki kadının bilmeidgi hic bisey yok hayatimla ilgili suan sela okuniyor diliyorum allahtan selasiniduymaktan nasip olsun bana ayakta durabiliyosam cocuklar icin ailem.icin yoksa gucum yok hic yok

Böyle karaktersiz bi insanla evli kalmayın asla affetmeyin. Hazır aileniz destek olurken boşanın

Kocamdanda herseyi beklerim tehditte eder daha dun aksam seni benden ölüm ayırır diyordu herşeyi yapabilir korkuyorumda kendim için hic değil benim ruhum zaten olmuş çocuklarım var ardımda onlar için korkuyorum her türlü pisliği yapacak biliyorum

Allah yardımcın olsun adi şeref yoksunu adam bir özür bile dilemeyi geç başını bile eğmemiş yere,yaptıkları yapacaklarının teminatıdır bu karakter yoksunundan aileniz arkanızdayken kurtulun..

insanın ölüm saati bellidir havlayan köpek ısırmaz madem birini öldüreceksin kendini öldür hepimizi bu pislikten kurtar deyin korkmadığınızı bilsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…