Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydıın :)

almamak da bir basarı. bebegin kac aylık ? bu arada diyetisyene görünsen daha güzel olacak sanki.

hellime bayılırııım :) süper olmuş menün.
yarin tartilcam umarim almamisimdir..
bebisim 2 ay 9 gunluk daha minnacik..sadece anne sutu verdigim icin diyet yapamiyorum..haftada 200-300 grama raziyim yanii
***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.5/ 77.0/ 0.5/ %0.64)
prensesss016(58.4/ 57.3/ 1.1/%1.88)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)
loyalty88(57.7////%)
afrodit26 (65.5/64.7/0.8/%1.22)
deadline(68.5/ 67.7/ 0.8/ %1.17)

1. Takim Ortalamasi: %

bu sefer reglimden dolayı sonuc böle ama haftaya daha iyi olacak :)
daha ne olsun..supersin valla
benim dünkü menüm de söyle.

Sabah,
5-6 catal mıhlama
1 dilim ekmek
2 zeytin
1 yer elması

öglen yemedim, dün evden calıstım o yüzden gec kahvaltı yaptım

aksam
1 kase mercimek corbası
6-7 kasık ıspanak
1/2 kase yogurt

ara
6-7 adet kestane (cok küçüklerdi. normal boyutlarda 3 taneye denk olabilir en fazla. )
1/6 ayva

Yaklasık 2 saat ev temizliği yaptım. 3 lt su içtim
cok gusel olmus afiyet olsun..
su mihlamanin tadini hic bilmiyorum yaa guzel mi
ben kilo bildirimi aksam yapacagım inşallah. sabah unuttum ve su içtikten sonra tartıldım, pek saglıklı olmadı yani. İşten dönünce bir daha bakacagım ama pek değişmez sanırım :)
ben yarin sabah yapicam srn de oyle yap brnce..ama 12 ye kadar bildir mutlaka..

bebisim 2 ay 9 gunluk daha minnacik..sadece anne sutu verdigim icin diyet yapamiyorum..haftada 200-300 grama raziyim yanii

sağol canm .. şimdi şimdi anlıyorum ki diyet yaparak kendimi bugune kadar sadece sıkıntıya sokmuşum.. halbuki şu anda her istediğimi yiyorum diyet de yapmıyorum ama 2 haftada yaklaşık 3 kilo vermişim ben diyet yaparak da en fazla 4 kilo veriyordum stresi cabası.. beni de aranıza aldığınız motive olmama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim hepiciğinize :KK68::KK68:

ay daha cok küçükmüüş. kaç kilo aldın hamilelikte. diyorlar ki ne derece dogru bilemem tabi. emzirdikce kilolarda veriliyor, bir süre sonra tamamen gidiyormuş. anne olmak zor Allah kolaylık versin.

mıhlamayı ben cok severim. mısır unu ve peynirle yapıyorlar. un oldugu için cok yiyemiyorum :) ama inanılmaz tok tutan bişey. sabah 6 da ye öglen 3-4 e ancak acıkabilirsin :KK66: tadı neye benziyor tarif edecek bir tanım bulamadım

ay daha cok küçükmüüş. kaç kilo aldın hamilelikte. diyorlar ki ne derece dogru bilemem tabi. emzirdikce kilolarda veriliyor, bir süre sonra tamamen gidiyormuş. anne olmak zor Allah kolaylık versin.

mıhlamayı ben cok severim. mısır unu ve peynirle yapıyorlar. un oldugu için cok yiyemiyorum :) ama inanılmaz tok tutan bişey. sabah 6 da ye öglen 3-4 e ancak acıkabilirsin :KK66: tadı neye benziyor tarif edecek bir tanım bulamadım
hamilelikte 21 kilo aldim maalesef...ilk cocuktada 25 almostim.sadece anne sutu aldi..full enzirmeye yagmen birak vermeyi ustune kilo aldom..6 aylik olunca diyete basladim 8 ayda 25 kilo verdim..
simdi de almamaya hatta mumkunse vermeye calisiyorum..

hamilelikte 21 kilo aldim maalesef...ilk cocuktada 25 almostim.sadece anne sutu aldi..full enzirmeye yagmen birak vermeyi ustune kilo aldom..6 aylik olunca diyete basladim 8 ayda 25 kilo verdim..
simdi de almamaya hatta mumkunse vermeye calisiyorum..

Masallah cok iyi vermissin. Insallah zorlanmadan yine verirsin. Kac kilon kaldi hedefine

Kızlar herkese teşekkür ederim..internet çekmiyo dısardayım ve telef dan çok zor oluyo tartldm bi eczanede hital deildi 57 geldim ama şu ortalamayı biri alıntılayıp yazabilir mi bnm için rica etsem Yapamadm alıntılıyı ..

Kızlar herkese teşekkür ederim..internet çekmiyo dısardayım ve telef dan çok zor oluyo tartldm bi eczanede hital deildi 57 geldim ama şu ortalamayı biri alıntılayıp yazabilir mi bnm için rica etsem Yapamadm alıntılıyı ..
***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)
loyalty88(57.7/57.0/0.7/%1.21)

yaptım canm :)

dünkü menüm:
sabah
1haslama yumurta
2 dilim kepek ekmek
bi parca peynir
5 tane zeytin
1tane saltalık
1küçük domates
1bardak çay

ara
tablet çıkolatadan 2küçük kare parca yedim bitter

öğlen yemedim
ara
1mandalina
1elma

akşam
1kase yoğurt çorbası
1porsiyon sulu köfte
1dilim ekmek
karışık salata küçük kase
yarım tabak makarna

bir kase kadar da patlamış mısır yedim annemlere gitmiştik yemediğim zaman küsüyo mecbur yemeklerini de yedim mısırı da:)
2lt su
50mekik
2saat ev işi sporu arttırmam gerek:)

***1.TAKIM 389.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%)

yaptım canm :)
Ayy cnm teşekkür ederim:)

selam kızlar, yoğunluktan bu ara giremedim, bel fıtığı ağrım da pik yaptı maşallah, 3 gündür sağ bacağım full uyuşuk ayakta iken, resmen topallıyorum, sağ ayağım sürünüyor, dün hastanelerdeydim, bugün biraz daha iyiyim. bu ara diyet de gitti. Ben maalesef sabitim. verenleri tebrik ediyorum, inşallah biz de haftaya verenlerden olucaz :)
sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
ispanyol(77.7///%)
dagatesi(65.2////%)
mahzen77(83,7////%) Kilosu sabit

Ya mahkemem vardi. Kaza gecirmistim. O biraz bunaltti. Hakim ne kadar maddi kaybin vardir diyor. Yani parayla alinacak sey mi saglik. Ben neler cektim hala da cekiyorum muhtemelen tum omrum boyunca izleri kalacak. Tadimi kacirdi hem bunlar hem de adliyenin bunaltici bogucu tatsiz havasi.

maalesef canım, herşey maddiyatla ölçülüyor, maddiyattan kasıt para olmamalı aslında, senin şuan spor yapaman, bisiklete binememen vs. hepsi maddi kayıp ve değer biçilemez, Bunun yanında yaşadığın ruhsal sıkıntılar da cabası.. Umarım herşey senden yana olur :)
@İspanyol canom sen aslında emzirdiğin için azcık dikkat etsen verirsin. bence diyet yapmana gerek yok, sadece tatlı yemesen ya da azaltsan bile yeter. Kilo verememenin nedeni stres yapman olabilir. Çok istiyorsan gidebilirsin de diyetisyene ama bence stress yapma, nasıl olsa verirsin..

2gun cok kacirmistim ona rağmen iyi gitmiş cok sevindim ama 2 gündür cok dikkat ediyorumtartida +görmekten korktugumdan :-)
Tebrikler canim
sayon kaptan ve mürettebatı ben bildirim yarin sabah yapsam olurmu ..en gec dokuzda yaparim bildirim..
gorumcem ve kizkardesimle de yaristayiz ve cuna tartiliyoruz da...
Öyle düşünme bozma moralini canim bebisin var
sayon kaptan ve mürettebatı ben bildirim yarin sabah yapsam olurmu ..en gec dokuzda yaparim bildirim..
gorumcem ve kizkardesimle de yaristayiz ve cuna tartiliyoruz da...
Olur canim sorun değil
vay arkadas aski memnu oynuyor tv2 de hala izleyebiliyorum..
Spor sonrasi kahvalti ve aski memnu..super yavvv
Öyle miymis güzel diziydii
Slm kızlar dünkü menüm
Sabah
Menemen
Yeşil çay
Kk peynir
5 zeytin
Maydonoz

Öğlen
Hellim salata 1 porsiyon

Akşam