Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kizlar persembe bildirim var biliyorsunuz degil mi hadi bakalim bekliyorum herkesi nasil gecti bayram bi gelin artk skldm ben cok

***1.TAKIM 382.ETAP***

sosyestetik(58.8////%)
ApriL_2007(95.0////%)
ilhamperileri(70.5////%)
Nagihan93(68////%) izne ayrilmak istiyor
shadoweyes(68.6////%)

1. TAKIM ORTALAMASI: %

Kizlar bu hafta hesaplamalari yaparken yuzdeleri ikiye bolecegiz etaplar birlestirdigi icin

***1.TAKIM 382.ETAP***

sosyestetik(58.8/58.5/0.3/%0.25)
ApriL_2007(95.0////%)
ilhamperileri(70.5////%)
shadoweyes(68.6////%)

***1.TAKIM 382.ETAP***

ApriL_2007(95.0/94.5/0.5/%0.26)
ilhamperileri(70.5////%)
shadoweyes(68.6////%)

***1.TAKIM 382.ETAP***

ApriL_2007(95.0/94.5/0.5/%0.26)
ilhamperileri(70.5////%)kendi istegiyle ayrildi
shadoweyes(68.6////%)bildirimde bulunmadi

1. TAKIM ORTALAMASI: %0,10

Merhaba Arkadaşlar,
Ben bu hafta haber vermeyi unuttum sizlere. Bundan sonra yarışmaya devam edemeyeceğim. Güzel bir haber aldım ve hamileyim. Diyet yaparken hamile kalmışım :) Sağlıklı beslendiğim ve aşırı kilo da vermediğim için sorun olmadığını düşünüyorum . Artık hamilelik kilolarını vermek için yeniden aranıza dönerim. Kısa sürede beni motive ettiğiniz için teşekkürler. Hepinize başarılar diliyorum...

Merhaba Arkadaşlar,
Ben bu hafta haber vermeyi unuttum sizlere. Bundan sonra yarışmaya devam edemeyeceğim. Güzel bir haber aldım ve hamileyim. Diyet yaparken hamile kalmışım :) Sağlıklı beslendiğim ve aşırı kilo da vermediğim için sorun olmadığını düşünüyorum . Artık hamilelik kilolarını vermek için yeniden aranıza dönerim. Kısa sürede beni motive ettiğiniz için teşekkürler. Hepinize başarılar diliyorum...
Hayirli olsun canim cok sevindim mutluluklar diliyorum donuste tekrar bekliyorum. Hayirli olsun tekrardan tebrikler

Merhaba Arkadaşlar,
canım tebrikler , darısı başıma İnşallah ...

X