Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

5 sene falan olmuştur cuma yarışmasında 9 kilo vermiştim önceden. Aynı motivasyindayım şu anda. Tekrar zayıf halime döneceğim için çok ama çok mutluyum

Tesekkurler. Hoşbuldum tatlım. Hemen 2 dakikada takım talebime cevap verip beni davet ettigin için çok tesekkur ederim.Canim ilk sayfayı okudum. Orada takım kaptanı olarak gogo yazıyor. Yani sen :) valla takım kuralları oldukça sıkı kurallar. Ama daha güzel. Kurallara uyarım tabiiki.
Rica ederim canım. 1.takım kapaliydi bikaç ay önce ben açtım tekrar sinra kaptanligi sosyestetik e devrettim.arada ugruyorum ben 4. takımın kaptaniyim kardes takımız.orayada ugrayabilirsin istediğin zaman.
5 sene falan olmuştur cuma yarışmasında 9 kilo vermiştim önceden. Aynı motivasyindayım şu anda. Tekrar zayıf halime döneceğim için çok ama çok mutluyum
oo tecrubelisin demek.mezun olmusmuydun o zaman yaristiginda

Selamlar günaydınlar
Aranıza yeni çağrıldım
Diyete başlıyorum. Azimli ve kararlıyım.
Boyum 1,60
Kilom 73
Ama gidecek bu kilo:)
Merhaba canim hosgeldin ben takim kaptaniyim azimli uyelere ihtiyacimiz var her zaman, umarim birlikte mutluca zayiflariz:KK54:
Hoşgeldin canım takım kaptanı sosyestetik sana bilgi vereektir. Ilk sayfada takım kuralları var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Güzel paylaşımlar ve kilo vermeni dilerim.
Tesekkurler gogocum bitanesin

Tesekkurler. Hoşbuldum tatlım. Hemen 2 dakikada takım talebime cevap verip beni davet ettigin için çok tesekkur ederim.Canim ilk sayfayı okudum. Orada takım kaptanı olarak gogo yazıyor. Yani sen :) valla takım kuralları oldukça sıkı kurallar. Ama daha güzel. Kurallara uyarım tabiiki.
Tekrardan hosgeldin canim, gogo onursal takim kaptanimiz:KK52:Ayni zamanda 4. Takim kaptani ki kardes takimimiz olur kendileri, bn sklikla buralardayim canim kac kilo olmak istersin daha once de mezun olmussun insallah yine olursun darisi basimiza:KK51:
Sabah kahvaltım:
Bir dilim kepekli ekmek
Bir parca peynir
İki ceviz
Yarim haş.yumurta
Çay
Menulerimizi bir onceki gun menusu seklnde paylasiyoruz canim, sabah ogle aksam arti su ve spor miktarini da yaziyoruz, senin de yorumlarin bizim icin onemli eski mezunsun ne de olsa:KK52:

Dunku menum
Sabah
2 adet kuru erik
1 pkt meyve suyu
1 adet simit

Ogle
1 kase corba
1 tabak eriste

Aksam
1 durum ( ki yemesem iyiydi)
1 ayran

Su 2 lt
Spor 20 dk tempolu yuruyus
Cok yedim farkindayim kizlar artik tekrar dikkat moduna girecegim

Spor da olsa supermis canim
evet canım farkındayım oda olacak, şu iş yoğunluğundan akşam eve geliyorum elim kolum kalkmıyor ama söz en kısa zamanda silkelenip üstesinden geleceğim canım ...

Selamlar günaydınlar
Aranıza yeni çağrıldım
Diyete başlıyorum. Azimli ve kararlıyım.
Boyum 1,60
Kilom 73
Ama gidecek bu kilo:)
hoşgeldin canım hedef kilon kaç ?

Dunku menum
Sabah
2 adet kuru erik
1 pkt meyve suyu
1 adet simit

Ogle
1 kase corba
1 tabak eriste

Aksam
1 durum ( ki yemesem iyiydi)
1 ayran

Su 2 lt
Spor 20 dk tempolu yuruyus
Cok yedim farkindayim kizlar artik tekrar dikkat moduna girecegim
birazcık fazla olmuş evet , ikimizinde o moda girmesi gerek evet

Dünkü menüm :
Sabah ;
Bir kaşarlı sandviç
Bir süt
Öğle ;
Bir kase çorba
Bir porsiyon tavuk döner
İki dilim ekmek
Bir dilim prenses tatlısı (biliyorum olmamalıydı)
Akşam ;
6 kaşık taze fasulye
Çoban salata
Bir kase yoğurt
2lt su , 25 dk yürüyüş

Dünkü menüm :
Sabah ;
Bir kaşarlı sandviç
Bir süt
Öğle ;
Bir kase çorba
Bir porsiyon tavuk döner
İki dilim ekmek
Bir dilim prenses tatlısı (biliyorum olmamalıydı)
Akşam ;
6 kaşık taze fasulye
Çoban salata
Bir kase yoğurt
2lt su , 25 dk yürüyüş
Prenses tatlisiiii

Dunku menum
Sabah
1 adet haslanmis yumurta
Biraz patates kizartmasi
1 bardak portakal suyu

Ara
3 adet findik
1 orta turk kahvesi

Ogle
1 tabak salcali makarna
1 bardak limonata

Ara
2 cokomel
1 bardak yesil cay

Aksam
1 porsiyon sebze yemegi
1 yesil cay
1 mistik cay

Su 2 lt
Spor 300 plates lastigi bacak hareketi

Rica ederim canım. 1.takım kapaliydi bikaç ay önce ben açtım tekrar sinra kaptanligi sosyestetik e devrettim.arada ugruyorum ben 4. takımın kaptaniyim kardes takımız.orayada ugrayabilirsin istediğin zaman.

oo tecrubelisin demek.mezun olmusmuydun o zaman yaristiginda
Evet 2 ay gibi bir sürede 9 kilo vererek mezun olmuştum :-)
o zamanlar hergün 40 dakika tempolu yürüyüş yapıyordum dışarıda.
O kiloyu koruyamadım. Tabi şimdi çok hamlamışım. Bacaklar çok kalınlaştı kiloyla orantılı olarak.
Dün ev içinde tempolu yürüyüş yapmayı denedim nasıl zor geldiii:-/ Yavaş yavaş alıştırıcam.

4.Takıma da bakıyorum canım bundan sonra. Sanırım sen tatildesin. ara vermişsin. Ama profiline bakılırsa 77'den 63'e inmişsin. Süper birşey nazar değmesin.
Bu arada 1.takım nasıl olduda kapanmıştı? Şaşırdım. Number one takım kapanırmıymış :KK70:

Tekrardan hosgeldin canim, gogo onursal takim kaptanimiz:KK52:Ayni zamanda 4. Takim kaptani ki kardes takimimiz olur kendileri, bn sklikla buralardayim canim kac kilo olmak istersin daha once de mezun olmussun insallah yine olursun darisi basimiza:KK51:

Menulerimizi bir onceki gun menusu seklnde paylasiyoruz canim, sabah ogle aksam arti su ve spor miktarini da yaziyoruz, senin de yorumlarin bizim icin onemli eski mezunsun ne de olsa:KK52:
Hoşbulduk canım.
Kendimi tanıtayım 1983 doğumluyum. 7 yaşında bir kızım var.
Eski mezunum evet. Ama boğazımı çok tutmam lazım tekrar hedefime ulaşmak için.

evet canım farkındayım oda olacak, şu iş yoğunluğundan akşam eve geliyorum elim kolum kalkmıyor ama söz en kısa zamanda silkelenip üstesinden geleceğim canım ...

hoşgeldin canım hedef kilon kaç ?

birazcık fazla olmuş evet , ikimizinde o moda girmesi gerek evet
Hoşbulduk canım.
Hedefim 10 kilo verip 63'e inmek :)

Dünkü menüm.
Sabah:
bir dilim kepekli ekmek.
bir parça peynir - iki ceviz
yarım haşlanmış yutmurta ve Çay

Öğle:
1 adet içli köfte - İki çatal içli köfte mantısı
bir ayran
(Elazığ tanıtım günlerine gitmiştik de ondan böyle oldu)

Ara:
Çay ve 5 adet kuru erik

Akşam:
bir kase mercimek çorbası
Az menemen
bir dilim kepekli ekmek

Ara:
bir yeşil elma
bir domates
bir havuç
(geç yattığım için dayanamadım ama light birşeylerle geçiştireyim dedim zaten meyve eksiği varmış)

* İki litre su
* 20 dakika yürüyüş
* 20 mekik

Hoşbulduk canım.
Kendimi tanıtayım 1983 doğumluyum. 7 yaşında bir kızım var.
Eski mezunum evet. Ama boğazımı çok tutmam lazım tekrar hedefime ulaşmak için.
Aynen canim hepimizin sorunu bogaz tutamamak ama cok israr var hayatimizda. Neden yemedin biraz ye aa olur mu oyle seklinde alinmalar kirilmalar miet kirilmasin diye biz kalinlasiyoruz

Dünkü menüm.
Sabah:
bir dilim kepekli ekmek.
bir parça peynir - iki ceviz
yarım haşlanmış yutmurta ve Çay

Öğle:
1 adet içli köfte - İki çatal içli köfte mantısı
bir ayran
(Elazığ tanıtım günlerine gitmiştik de ondan böyle oldu)

Ara:
Çay ve 5 adet kuru erik

Akşam:
bir kase mercimek çorbası
Az menemen
bir dilim kepekli ekmek

Ara:
bir yeşil elma
bir domates
bir havuç
(geç yattığım için dayanamadım ama light birşeylerle geçiştireyim dedim zaten meyve eksiği varmış)

* İki litre su
* 20 dakika yürüyüş
* 20 mekik
Icli kofte mantisini da ilk kez duydum tek bildigim cok kalorili oldugu icli koftenin ve mercimek corbasinin, ama hatanin farkindasin canim eminim telafi edersin de

X