Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dans etmen çok iyi olmuş, ben çk başarısızım. koordinasyonum çok zayıf. sen yeteneklisin demek. yarın menünü görmek isteriz.

april ramazandan sonra sporda yapabilirsen çok seri bir şekilde kilo vereceksin anlaşılan.

april ramazandan sonra sporda yapabilirsen çok seri bir şekilde kilo vereceksin anlaşılan.

Ahh canım kesinlikle yapacağım , ramazan dolayısıyla yapmıyorum zaten gerçekten hiçç vaktim kalmıo ...birazcık mecburen ara verdim ☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olsun canim az da olsa baslasan faydasini gorursun

Dünkü menüm:
Sahur: 5-6 ince dilim patates kızartması,peynir domates salatalık biber
Limonlu soda

İftar:1 kase çorba
4 yemek kaşığı pirin pilava 2 köfte ve 2 yemek kaşığı mantar

2 lt su spor :50 mekik

sahur:
mantar sote az
2 dılım ekmek
recel, helva hepsınden azcık 1 er catal :)
sekersız cay

iftar:
domates corbası
fırında patateslı tavuk (patates az)
bulgur pılavı 3 kasık
yarım bardak kola,
yarım bardak ramazan serbetı

3 mıle leslıe
bol su (olcmuyorum ama malum ramazan her fırsatta ıcıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:

Spora da baslamissin hayirli olsun canim

Kızlarrrr günaydın, nasılsınız bakayım?

Ben bayağı boşladım burayı, burayı boşlayınca da yediklerimi bozmaya başladım sanırım.

Dünkü menüm
Kahvaltı: 1 poğaça
Öğle: patates-tavuk, salata
Ara : 1 şeftali
Akşam: 1 çiğ köfte dürüm. Buraya kadar herşey çok güzeldi.
Gece: 3-4 tane tulumba tatlısı(hain kardeşim gidip tulumba tatlısı almış o kilolarına bakmadan, adet olmamın da etkisi var tabii)
Su: 1 litre
Spor 1,5 saat salsa yaptım, ders vardı dün.

Dunku menum
Sabah gec kahvalti
Ceyrek tost peynirli

Aksam
3 kasik bezelye yemegi
Biraz karpuz
3 adet saklikoy yulafli
1 nescafe

Spor 120 adet twist
Su3lt üzer

Iyi canim dikkat etmeye calisiyorz iste eskiden bi ara bende gitmistim salsa kursuna bi ders gittim sonra biraktim😊

muhtemelen salsa tulumba tatlılarını yakmıştır. Bugün çok daha sağlıklı besleneceğinden şüphem yok.

su çok iyi olmuş. Ben ANKARA'YA GELDİM GELELİ SU MİKTARIM AZALDI.

canım o meyveli sodalar tahmin ettiğinden fazla kalori yükü. Tadı da çok güzel. Bence bir daha içme. emeklerine yazık.

bu aralar o kadar halsizleştim ki. Aslında düzenli ve yeterli yiyorum. bugün kızım uyurken spor yapmalıydım ama yerimden kalkamadım. belki akşam babam yatınca yapabilirim. lesliesiz olmaz malum.

dünkü menüm

SABAH: yarım sucuk, bir yumurta
ÖĞLE: 3 kaşık etli nohut, yarı ankara simiti
AKŞAM: 1 porsiyon nohut yemeği, 2 su bardağı ayran
SU: 2 lt
SPOR: Leslie ile 3 mil

Iyi canim dikkat etmeye calisiyorz iste eskiden bi ara bende gitmistim salsa kursuna bi ders gittim sonra biraktim😊

Ben de eskiden gitmiştim 10 ay kadar. Sonra bırakmıştım. Şimdi yeniden başlıyorum bakalım nasıl olacak :) eğlenceli bir dans. Şansın varsa tekrat git :)

muhtemelen salsa tulumba tatlılarını yakmıştır. Bugün çok daha sağlıklı besleneceğinden şüphem yok.
Öyle umut ediyorum :) kardeş kurbanı oldum, çünkü ben uzun süredir eve tatlı sokmuyorum :)

bu aralar o kadar halsizleştim ki. Aslında düzenli ve yeterli yiyorum. bugün kızım uyurken spor yapmalıydım ama yerimden kalkamadım. belki akşam babam yatınca yapabilirim. lesliesiz olmaz malum.
Bazen o halsizlik oluyor canım, akşam yapmaya çalışırsın, olmazsa da yapacak bişey yok :)

Dünkü menüm ;

Sahur : peynir , zeytin , domates , 3 dilim ekmek , bir tatlı kaşığı nutella , 2 bardak çay

İftar : iki kase arpa şehriyeli domates çorbası , çeyrek pide , bir kase sütlaç , bir dilim karpuz

2lt su , sporsuz ☺️

Baya baya azalttin tatlim sen yemegi hadi bakalim bu hafta inis bekliyorum kiloda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…