Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Zaten hamilelikte bi sürü sorun yasayip kaç erkek doktora gittim. Bunda da artik gidemem ama hastanelerde genel cerrah hep erkek 😱😱pofff
Komsu da cig kofteye cagirio ben nasilsin yiyim arkadas

Kadınlar çok fazla cerrah olmayı istemiyor sanırım :) ben de doktor olsam cerrah olmazdım ya, hiç gerek yok. Ama ameliyat sonrası sıkıntılı diye biliyorum onda da zaten. Bakımı zormuş. Birinin gelip yardımcı olması gerekiyor. Kuzenim olmuştu oradan biliyorum. 15 gün kadar hep yatmıştı.

Konunun ucunu kaçırdım ama hemoroidden bahsediyorsunuz sanırım ameliyat olsa bile tekrarlama riski var.ben başka bitkisel tedavi duymuştum netten bakın isterseniz.biri hergün 1 tane sarmısak yutmak birfe patlicanin yeşil kısmı var 10 tanesini bi tencere 3 lt falan suda haşlayıp o suyu içmek.

Merhaba ben 3.takımdan geliyorum
Bu hafta psikolojik olarak zor bi dönem geçirdim tabiki mazereti değil ama homini gırtlak yedim
Sonuç olarakta tartıda kilo vereceğime +0,80 kg çıktım

Çok üzgünüm Takımımdan özür dilerim

dünkü menüm

sabah domates ,salatalık,bir dilile peynir salatası 2 dilim ekmek

akşam 1 tabak patlıcan temeği,3 kaşık erişte,yağsız salata,1 dilim ekmek

gece 1 dilim kavun,4 küçük kayısı

su anca 2 lt

Kızlarrr umarım bu hafta eksileri görürsünüz tartıda.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kızlarrr kusura bakmayın ya dün dersaneden sonra arkadaşıma uğradım çaya.. oda bırakmadı akşamda yemeğe falan kaldık eşlerle beraber. Gece döndük ancak kilo bildirimimi yapabildim bu hafta az vermişim o kadar dikkat ettim sinir oldum ya çok zor veriyorum ben off

Dünkü menüm
Sabah
1kaşarlı tost
Şekersiz çay
Ara
3form bisk. Şekersiz çay
Öğle
Simit
1kk peynir çay
Akşam
1kase mercimek çorba
Yarım karnıyarık
4kaşık p.pilavı
Salata
1lokma sarımsaklı yoğurtlu biber k.
Ara
Şekersiz çay
Ara
Yarım bardak kola
Su;1lt
((((( çokk kötü bi menü biliyorum kızlar kızın bana hakettim bu menü su ve sporsuzlukla

Son düzenleme:

Yok ameliyat için değil. Baktirmak lazim neymiş durum niye nuksedip duruo.
Bi bskiim bu söylediklerine . ama bitkisel ve tibbi ürünler kullaniom zaten. Hangisi ise yaratsa.
Ama şuan önceliğim değişti. Gece 4bucukta karanlıkta kapinin çerçevesine carptim. Nasilsin bi carpismaysa elimde tam kemik ustu eklem yeri yarildi. Gece gece bi suru kan. Komşuyu cagirdik oglusumu birakip acile. 3 dikiş. Napcam bebemle bakalim. Tam eklem yeri sacimi zor topluom

Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum..

Selam kizlar halsizlik var bugun bende bi sebebini anlamadigim grip oluyorum sanirim😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende bu ara az veriyorum canim ama tam anlamiyla dikkat etmiyorum sanirim hatta dun abarttim sanirim

Selam kizlar halsizlik var bugun bende bi sebebini anlamadigim grip oluyorum sanirim😔

Bende bu ara az veriyorum canim ama tam anlamiyla dikkat etmiyorum sanirim hatta dun abarttim sanirim

Canım çok geçmiş olsunn.. Hava durumu şu sıralar çok enteresan sürekli değişiyo sanırım bu yüzden.. Ahhh yaa sorma işte bi yere gidince diyemiyosun ki onu yemicem diye canım istemiyo desemde ısrar ediliyo.. Hadi onuda geçtim tam güzel gidiyorum derken canım bişey çekiveriyo offff bidaha üstesinden gel gelwbilirsen... gram gram veriyorum kızıyorumda kendime sonra (((

Çok kötü sayılmaz canım ama ceza gelsin hemen 200 ip atlama hadi kolay gelsin
İp atlayamam ama farklı bir şekilde telafisini yapacağım. ip atlayacak yerim yok, evde çok zor, aşağıya ses gider

ilk cezamızmı hadi hayırlı olsun
nayııır, ilk cezayı ben mi aldımmm :)

canım çok geçmiş olsun bir an önce elin iyileşir İnşallah

Hemen sıcak bişeyler iç canım, adaçayı, nane-limon, ıhlamur ne varsa.

Olsun canim spor yaparsin telafi olarak

Evet spor yapmam şart zaten, bahaneyle başlamış olurum :)

Olsun canim gram gram da olsa veriyorsun😊 sagol canim bende anlayamadim neden oldum ama hava degisiyor o sebep sanirim

geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…