Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

elifi sabit yazdım canım :KK34::KK34:valla aslında çok iyi olur çiğdemcim,bakalım 1 e kadar burdayım eğer listeyi paylaşamazsan sen yaparsın canım,tekrar çokkk teşekkür ederim,bu arada eda şu ara listede değil,sende bana yardımcı oluyosun kaptan yardımcısını değiştirelim tatlıkedi olarak ne dersin:KK34::KK34:

canımın içi çok çokkk teşekkür ederim:KK16::KK16:

ben artık haftaya gireyim listeye hep birşeyler çıkıyor ama umarım bu sefer birşey olmaz :KK17:

günaydın kızlar nasılız bakalım artık yaz geldi yok yağmur yağdı yok hava kötüydü mazeretimizde kalmadı hatta hareket etmemek için eminim hiç birimizin mazereti yok :) püff çok yoğun burası okudum birşeyleri yazamadım bile neyse gelirim birazdan

Günaydin kizlar, mutlu bol eksili bi hafta olurda kaptanimizi sevindiririz insallah :KK16::KK16::KK16:

Haftasonum yine bol hareketli geçti, dünde en az bi buçuk saatlik yüzmem var ama 1 saat sayicam dinlenmeleri cikarinca...

63'ü bu hafta ya görücem ya görücem... Hadi kizlar hep beraber gaza gelelim pazartesinden :KK34:

--
Sehercim siskinliginden cok sikayetcisin bi doktora görün istersen :26:

evet canım ya reglime az kaldı bi geçsin diye bekliyorum canım çiğköfte istedi bol limonlu dün akşam.. acaba hamilemyim yaa bilemedim hiç :S şişkinliğim ondan mı acaba diye düşündüm ama reglimi bekliyorum işte 4 gözle oyle anlıcam artık..

tünaydın kızlarr sporumu yaptım az önce
40 dk misler gibi platesim varr :) 1 lt suda şu an itibariylen bitti :) akşama menümüde yazarım inşallahh :)

iyi öğlenler diliyorum arkadaşlar ,

nasılsınız bakalım , inş güzel bir hafta olur .

sabah

yarım dilim ekmek , peynir , 1 kaşık bal ve şekersiz çay

öğlene kadar yarım lt su ( yine su içmeye ara verdim ...ne güzel gidiyordu duraklama evresine girdim heralde ..)

öğlen

1 kase çorba ,2 fırında köfte , salata ve 2 kaşık pilav ..

akşam sonra yazarım artık ..şimdilik hoşçakalın ..:KK54:

Selamlar kızlar:KK3::KK3::KK3:

Geçen hafta işler güçler derken hiç giremedim bide şehirdışındaydım malum :KK34:

Geçmişi okuyamadım çünkü çok uzun :KK31: zamanım oldukça okumaya çalışcam :KK34: buraya tek tek hergün ne yediğimi yazamadım ama çiğdemcim şahidim dikkat etmeye çalıştığımın ona hemen hemen hergün ne yediğimi sölüyorum :KK1:

Geçen hafta çok yogunduk ve inanılmaz koşuşturmaca geçti 700gr kadar vermişim inşallah geri almam diorum ama bunu derken çikolata yiyorum :KK17: bgn gene tatlı krizim tuttu dayanamadım yiyorum 1 parça :KK17: geçen hafta çok su içememenin dışında yediklerime dikkat etmeye çalıştım yürüyüş ve koşuşturmalarımıda spor olarak düşündüm içimi rahatlattım açıkçası çünkü inanın spor yapsam bu kadar yorulup ter dökemezdim hala yorgunum :KK31:

Bugün itibari ile gene günlük raporlarımla aranızdayım :KK34:

Buarada azcık birazcık baktıgım geçmişte tatiller falan gördüm ahh ahh banada lazım ondan :KK31: bu yaz nişan telaşından tatil fln yok gene bana belki 2-3günlük kaçamak yaparmıyız diorum ama düğün zamanımı düşünüp iznimi kullanmak istemiorum :KK31:

Sizlerde ne var ne yok :KK34: hepiniz iyisinizdir inşallahh :KK54:

Şu kilolarımdan nişana kadar kurtulmak istiyorum:KK31: ama bende spor yok ya hatta spor yapcak gücüm kudretimde yok şuara :KK31:

tünaydınnn gençler ugrayamadım sabah
nasılsınız
ben berbat bi haftasonu geçirdim her yönden ama dün ögleden sonra toparlandım
ben kılo alıyorum kendımı frenleyemıyorum
sinirlendıkce yıyorum stres oldukca yiyorum neslıde yok hazır söyliyim:)
bide cok sıkıldım artık diyetten inemıyorum daha fazla ve geri almaya basladım napcam bılmıyorum
ctesi akşamı hatta gecesi yediklerimi görsenız emınım benı kovardınız takımdan o derece..:)
ctesi aksamı kız evı vardı dayılarda
tabı bız hızmet et koştur derken hiçbiey yemedık mısafırler gittikten sonrada tekrar masa hazırlayıp gectik başına hemde saat 12de:KK43:

nasılsınız
bide cok sıkıldım artık diyetten inemıyorum daha fazla ve geri almaya basladım napcam bılmıyorum
ctesi akşamı hatta gecesi yediklerimi görsenız emınım benı kovardınız takımdan o derece..:)
tabı bız hızmet et koştur derken hiçbiey yemedık mısafırler gittikten sonrada tekrar masa hazırlayıp gectik başına hemde saat 12de:KK43:

canım ne oldu sana böyle bakayım.
toplam da kaç kilo verdin de bu derece sıkıldın sen diyetten?
çünkü ben ne zaman 48 bedenden 42 bedene düştüm o zaman sıkıldım açıkcası.
özlediğim yemek istediklerimi yemek istedim. ama sonra yine devam ettim kaldığım yerden.
şu anda da devam ediyorum mesela. şimdi kaç kilosun esram? spor yapıyormusun? bunları söylermisin bana?

canım ne oldu sana böyle bakayım.
toplam da kaç kilo verdin de bu derece sıkıldın sen diyetten?
çünkü ben ne zaman 48 bedenden 42 bedene düştüm o zaman sıkıldım açıkcası.
özlediğim yemek istediklerimi yemek istedim. ama sonra yine devam ettim kaldığım yerden.
şu anda da devam ediyorum mesela. şimdi kaç kilosun esram? spor yapıyormusun? bunları söylermisin bana?

totale bakarsan 12 kılo falan verdım ama şu son 3-4 aydır resmen bı ılerı bı geri delı olacam artık ve gercekten cok sıkıldım
gecen cuma 84lerdeyken bu sabah kendımı 85 te gördüm ve gıcık oldum resmen
spor yapıyorum ama senın yaptıgınla kıyaslayamam canım:)
gecen hafta hem reglydım hem hıc spor yapmadım gibi bişey,haftasonu coştum resmen moralımde cok bozuktu kavga ettık kocamla sonrada hırsımdan ne bulursam yedım falan fılan hazıran son haftası ızne cıkıcam ve tatılde sonum ne olacak bılmıyorum..
ama bıldıgım bişey varkı ıpın ucunu bi kaçırırsam 90ı bulmam çok yakın yıne..
vücudum cok cabuk tepkı verıyo yedıgımde
gerçi dün oturdum yarım paket makarna yedım resmen kurabıyesı kolasıda cabası
püfff:KK30:

nasılsınız

kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz o ne özgüven o şuna bak kızzz sen böylemiydin napayım kulaklarını mı çekeyim aaaaaaaaa nesli yok diye dağılmayın kızlarrr

kızzz sen hepimize gaz verensin bu ne hal gece birde masa açmışlar kendilerine cık cık cık yapmazsın sen yaaa almıyorsun bir kere kilo filan kendine mazeret arıyorsun nasıl bağırsam bankadan seni mi bulup bağlatsam yapma güzelim yaa bak çok iyi gidiyoruz yavaş bile olsa sakın ha salıverme kendini

totale bakarsan 12 kılo falan verdım ama şu son 3-4 aydır resmen bı ılerı bı geri delı olacam artık ve gercekten cok sıkıldım
gecen cuma 84lerdeyken bu sabah kendımı 85 te gördüm ve gıcık oldum resmen
spor yapıyorum ama senın yaptıgınla kıyaslayamam canım:)
gecen hafta hem reglydım hem hıc spor yapmadım gibi bişey,haftasonu coştum resmen moralımde cok bozuktu kavga ettık kocamla sonrada hırsımdan ne bulursam yedım falan fılan hazıran son haftası ızne cıkıcam ve tatılde sonum ne olacak bılmıyorum..
ama bıldıgım bişey varkı ıpın ucunu bi kaçırırsam 90ı bulmam çok yakın yıne..
vücudum cok cabuk tepkı verıyo yedıgımde
gerçi dün oturdum yarım paket makarna yedım resmen kurabıyesı kolasıda cabası
püfff:KK30:

güzelim sen neden yaptın hakkaten öyle ya.
sen ki çok iradeliydin. hayret vallahi.
canım sıkkınkenyiyorum diyorsunuz ya bana o tuhaf geliyor mesela.
benim canım sıkkınken boğazımdan su dahi geçmez.
yapma canım böyle ya. bak o kadar vermişsin lütfen yapma böyle bak.
bende gecen hafta regl idim mesela ama sporumu yaptım sen neden yapmıyorsun?
biliyormusun ki sen adetliyken yapılan sporda normalde yapılan sporun yaktığı kaloriden daha fazla.
makarna ye tamam, yeme diyemem ama yarım paket de nedir ya?
esra vallahi çok sinirlendim sana. elma diyeti gibi saçma sapan diyetler yaptın sen ondan böyle yıldın bence.
hemen kendini toparla. 100 kilolarda topik bi kadınmı olmak istiyorsun? Eşinin gözü dışarda mı olsun istiyorsun?
giydiğin kıyafetlerin yakışmamasını, hatta mağazalarda kıyafet bulamamak mı istiyorsun? insanların sana aşağılayan gözlerle mi bakmasını istiyorsun? yada şöyle sorayım;

Anne olmak istemiyor musun?

eda sorma ya özgüven tavannn,mısafırlere hızmet ederken bişi yemedık yaa sonra 12de masa kurduk vur patlasın çal oynasın yanı
o saatte börek tatlı vs benım neyımee arkadaşş neyımeee
ama dıyorum ya durduramıyorum kendımı benkı elma dıyetı yapıp koca gün 5-6 elma ile dıyetler yapmış ınsanım
şuanda hayal edınce bıle acıkıyorum tekrar tekrar ve işin kötüsü kılo aldıkcada kocamla sorunlarda yaşıycam bılıyorum başladı zaten bızıldanmaya ooo yaydın kendını koşu bandını süs olarakmı kullanıcan dıye
zaten ona uyuzum kaç gündür ctesi baya bi dalaştık,kavga kıyamet annemlere gittim sinirim bozuldu geldı aldı o halde mısafırlıge gıttım falan sinirler laçka tabıı sonrasındada hırsımı masadan aldım
benım bu adamı boşamam lazım sanırım anca ozaman arşa değecek başım

güzelim sen neden yaptın hakkaten öyle ya.
sen ki çok iradeliydin. hayret vallahi.
canım sıkkınkenyiyorum diyorsunuz ya bana o tuhaf geliyor mesela.
benim canım sıkkınken boğazımdan su dahi geçmez.
yapma canım böyle ya. bak o kadar vermişsin lütfen yapma böyle bak.
bende gecen hafta regl idim mesela ama sporumu yaptım sen neden yapmıyorsun?
biliyormusun ki sen adetliyken yapılan sporda normalde yapılan sporun yaktığı kaloriden daha fazla.
makarna ye tamam, yeme diyemem ama yarım paket de nedir ya?
esra vallahi çok sinirlendim sana. elma diyeti gibi saçma sapan diyetler yaptın sen ondan böyle yıldın bence.
hemen kendini toparla. 100 kilolarda topik bi kadınmı olmak istiyorsun? Eşinin gözü dışarda mı olsun istiyorsun?
giydiğin kıyafetlerin yakışmamasını, hatta mağazalarda kıyafet bulamamak mı istiyorsun? insanların sana aşağılayan gözlerle mi bakmasını istiyorsun? yada şöyle sorayım;

Anne olmak istemiyor musun?

zaten ctesi dediler sen kılo almışsın diye iyice moralım bozuldu tuz bıber oldu
bende moralım bozukken acaip yiyorum tutamıyorum kendımı sinirimi boşaltma yöntemı gibi hırsımı ordan alıyorum sanırım
tabıkı 100 kıloları görmek ıstmeıyorum bıdaha,kocam desen naparsa yapsın umrumda bıle degıl bu ara banane
anne olma konusundada emın degılım
önce düzgün bi baba adayı lazım!!

Tamam kizlar esramizin üstüne gitmeyelim arada olur ki cok normal, heyheylerim benimde geliyor bazen bende bunaliyorum diyet modunda olmaktan :KK1:

Esra kendine bi hafta izin ver canim.
Ne özlediysen, ne istiyorsan ye.
Ama o bi haftadan sonra gör bak nasil rahatsiz olcaksin içten içe yediklerin için.
Iste ozaman ani bi kararla, mükkemmel bir azimle geri kilo vermek isticeksin.

Kocana kulagini tika. evet kolay degil moral bozuyordur eminim. ama senin vücudun güzellestikçe sen mutlu olcaksin, o zamanda kocan catlicak :KK34::KK34:
Bence esra birak diyet modunu önümüzdeki haftaya kadar. Kendini dinlendir. hem böyle vücudunda sasirir geriye dönünce hizla gider insallah :KK16:

-

mutlum hosgelmissin canim :KK54:

neslimiz tatilde, resimlerini gördüm çok mutlu, çok neseli, kaliteli zamanlar geçiriyor belliki :KK16: Allah kimsenin agzinin tadini bozmasin arkadaslar.

bende moralım bozukken acaip yiyorum tutamıyorum kendımı sinirimi boşaltma yöntemı gibi hırsımı ordan alıyorum sanırım
tabıkı 100 kıloları görmek ıstmeıyorum bıdaha,kocam desen naparsa yapsın umrumda bıle degıl bu ara banane

yapma esrammm yapma güzelim. anlıyorum kocana kızmışsın. ee benimkide seninkinden az kalır yanı yok. hfta sonu ben de tartıştım.
hatta bana ne dedi bilyor musun? ben zaten bulmuşum belamı dedi. ben de baktım suratına. ben de buldum belamı dedim. senden ala belamı olur dedim. sonra aradan 10 dk geçti geldi yanıma sarılmak istedi özür dilerim sinirle söyledim falan dedi. dokunma bana dedim , sakın dokunma...
sonra ben sinirlenince yemem işte uyurum. uyudum geldi yanıma saçlarımı okşadı özür dilerim seni seviyorum dedi. uyanınca da hiç bakmadım suratına. akşam yemeği hazırlıyordum ama hıncımdan ağlıyorum bi yandan da .. nasıl ya nasıl bana bela diyebilir gözümün içine baka baka.
ettiğine naim oldu ama iş işten geçti çok kırgınım ona. geldi yine yanıma özür dilerim sen de bana dedin hadi affet kızgınlıkla dedim dedi barıştım o anda annemde geldi onun hatırına. kızgınım ama tabi öfkeliyim hala. ama işte o zamanlarda yemek yerine ben daha çok hırs yapıyorum manken gibi olcam çatlasın kıskanlıktan diyorum tutuyorum kendimi ve kendimi koşu bandımın üzerinde deli gibi koşarken buluyorum. hıstan...

eda sorma ya özgüven tavannn,mısafırlere hızmet ederken bişi yemedık yaa sonra 12de masa kurduk vur patlasın çal oynasın yanı
o saatte börek tatlı vs benım neyımee arkadaşş neyımeee
ama dıyorum ya durduramıyorum kendımı benkı elma dıyetı yapıp koca gün 5-6 elma ile dıyetler yapmış ınsanım
şuanda hayal edınce bıle acıkıyorum tekrar tekrar ve işin kötüsü kılo aldıkcada kocamla sorunlarda yaşıycam bılıyorum başladı zaten bızıldanmaya ooo yaydın kendını koşu bandını süs olarakmı kullanıcan dıye
zaten ona uyuzum kaç gündür ctesi baya bi dalaştık,kavga kıyamet annemlere gittim sinirim bozuldu geldı aldı o halde mısafırlıge gıttım falan sinirler laçka tabıı sonrasındada hırsımı masadan aldım
benım bu adamı boşamam lazım sanırım anca ozaman arşa değecek başım

sadece zor bir evliliğin var bazen benim kocamda sağolsun bana dünyayı dar ediyor mezar bulup girip üstüme toprağı çekesim geliyor ama eh sonrasında sakinleşince geçiyor işte :KK43:

sadece zor bir evliliğin var bazen benim kocamda sağolsun bana dünyayı dar ediyor mezar bulup girip üstüme toprağı çekesim geliyor ama eh sonrasında sakinleşince geçiyor işte :KK43:

mezar bulup girip üstüme toprağı çekesim geliyor :KK66:)))))))))))))
edacım alemsin ya hiç gülceğim yoktu. vallahi benimde tam olarak hissettiğim bunlar oluyor bazen ama
ben bi yorum getiremiyordum hissettiklerime. sen çok iyi terccüman oldun canım. :)))

yapma esrammm yapma güzelim. anlıyorum kocana kızmışsın. ee benimkide seninkinden az kalır yanı yok. hfta sonu ben de tartıştım.
hatta bana ne dedi bilyor musun? ben zaten bulmuşum belamı dedi. ben de baktım suratına. ben de buldum belamı dedim. senden ala belamı olur dedim. sonra aradan 10 dk geçti geldi yanıma sarılmak istedi özür dilerim sinirle söyledim falan dedi. dokunma bana dedim , sakın dokunma...
sonra ben sinirlenince yemem işte uyurum. uyudum geldi yanıma saçlarımı okşadı özür dilerim seni seviyorum dedi. uyanınca da hiç bakmadım suratına. akşam yemeği hazırlıyordum ama hıncımdan ağlıyorum bi yandan da .. nasıl ya nasıl bana bela diyebilir gözümün içine baka baka.
ettiğine naim oldu ama iş işten geçti çok kırgınım ona. geldi yine yanıma özür dilerim sen de bana dedin hadi affet kızgınlıkla dedim dedi barıştım o anda annemde geldi onun hatırına. kızgınım ama tabi öfkeliyim hala. ama işte o zamanlarda yemek yerine ben daha çok hırs yapıyorum manken gibi olcam çatlasın kıskanlıktan diyorum tutuyorum kendimi ve kendimi koşu bandımın üzerinde deli gibi koşarken buluyorum. hıstan...

sendeki geri dönüş cok ıyıymıs canım valla,bende tam tersı spor yapacaksam bıle bırakıyorum gidiyorum içerilere ya tıkınıyorum ya aglıyorum
yada onun yanına gidip baya bı kavga yapıyorum..
sızın kavga sebebınız bızımkının yanında ıltıfat kalmış,bizim kavgalar cok siddetlı yaa böyle aklın hayalın durur yanı ben ona o bana,hatta ctesi bildigin sinir krızıne girdim hırsımdan bastım gittim ama çıglık çıglıga..
volkanın agzı aşırı laf yapıyo ve resmen özgüvene saldırıyo cok normal bı konusma bıle oyle yerlere gelebılıyokı anlatamam..
ve bı bayanın duyupta boşayabılecegı kadar agır konuşabılıyo,hoş çokta altta kalmıyorum gerçi.benıde kendıne benzettı..

X