Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tatlım lesliee yürüme programı ne :26: koşu bandında mı yapıyorsun:26:

çok teşekkür ederim neslihancım :) bir taraftan kahvaltımı hazırlıyorum diğer taraftan takipteyim :) bu sebeple yeni okudum.. Allah razı olsun Allah kimseye sevdilerinin acısını yaşatmasın.. Eskişehir'imm ahh kokusunu bile özledim çok güzeldir ben tam bi eskişehir aşığıyım :) inşallah tekrar gidebilirim.. Gidince benim içinde içine çekermisin eskişehir'in kokusunu :)

evettt bugün bildirim günü

geçen hafta :76,8

bu hafta: 74,6

çok şükür geçen haftanın artıları gitti,üstüne 300 gr da ballı kaymak oldu

gelelim protein perşembesinin sonucuna,malum dünki kilom 74,9 dü,bu önceki gün yapılan 1,5 saat spor ve akşam aç yatmanın sonucunda sabah görülen rakamdı,yani gerçek kilom değildi,buna rağmen 300 gr daha gitmiş buda demektirki perşembeleri proteine devam

mutlum tebrik ederim toplamda 1 kg gitmiş şekerim daha ne olsun,aynen devam
tatlım lesliee yürüme programı ne :26: koşu bandında mı yapıyorsun:26:

kızzz kk da olupta lesli ablamı bilmeyenmi kaldı leslie sansone ile yürüme diye yaz google amcama sana hemen gösterir,arada bende yaparım,acaip ter attırıyo

oyyy kıyamam yaa,tabi herkesin memleketieskişehiri bende seviyorum ama ailem burda olduğu için ne yalan söyleyim pek gitme taraftarı değilim,hayırlısı tabi

saol tatlım sayenizde

hadi yaa herkeslerde biliomuuu

vallahi pek cahil kalmışım ben anacımm

ben bunu bi deniyim

dünki menümüde yazayım hemen

sabah
yulaf kepeği ile tost

öğle
köri soslu tavuk
lıght yoğurt

ara
öğlenden kalan tavuk
ayran

akşam
et döner
ayran

akşam kardeşimin doğum günüydü,çarşıda gezdik,alışveriş yaptık,sonrada yemeğe götürdüm onu,öğlen tavuk yediğim için et döner yedim,o kadarda pide,salata falan koymayın dedim ama yinede koymuşlar,tabiki yemedim,kardeşime sattım

ona bişeyler alırkende kendime su yeşili rengi dar kesim boyu bilekte biten bi pantolon aldım,üstünede içinde yeşil,pembe,lacivert çizgileri olan bi tişört,çok çok hoşuma gitti,artık siyahlara veda etme zamanı geldii

ayrıca dün akşam kuzenimin eşiyle karşılaştık,uzun zamandır görmüyodu beni,kısa süreli bi şok yaşadı,ayrılana kadar abla çok hoş olmuşsun,sakın bi daha kilo alma deyip durdunasıl motivasyon oldu antamam

Son düzenleme:
evveeett kahvaltımı etmiş bulunmaktayım kızlaarr :) hemen şöyle sıralayabilirim.;

1 adet haşlanmış yumurta
1 adet domates
3 tane siyah zeytin
2 küçük yeşil biber
kibrit kutusundanda küçük peynir
şeker ve tuz kullanmıyorum kızlar şekersiz çay bide :)

günaydınlarr...hayırlı cumalar kızlar....

hoşgeldin tuba..benim diyete başladığım kilodasın..65 uzak değil yazmışsın..çok hoş..evet uzak değil canım.şu an 65im..bu takımda verdim kilocuklarımı.sana da uğurlu gelir inşallah...

selam neslihan ben 23 yaşındayım ismim seher evliyim ve öğrenciyim hala :) ilk kez katılıyorum sürekli giriyorum K.K ne.. evett şartların hepsine varım :)

hoşgeldin

bir hemşeri daha buldum kendime.hoşgeldin canım.ben konyalıyım.denizlide yaşıyorum.bu sebeple hem denizlililerle hem de konyada yaşayanlarla hemşeriyim

bende dergide gördüm kısıra benzer pişmiş ince bulgurla yapılan salata gözüme çok hoş gözüktü gerçi şu an tahtayı versen kemiririm gözüme kötü görünen birşey yokta :))))))

ve şu an anteptesin..yemeğin başkentinde

hoşgeldin hocam..

işte budur yaaa

günaydınnnnnnnnn panpişlerrrrrrrrr

veeeeeeee sonucumm 83,1
bela gibi yapıştı bu 83 bana ama kurtulucam ççok çok az kaldı..

bu arada dün akşam kendı spor rekorumu kırdımmm
yaz musmutlucummm:)
80 dk hızlı tempo yürüyüş
20 dk kocamla karşılıklı göbek attık acaip terledim
sonrasında doumble+mekık+aerobık+sopa çevirme+mınder hareketlerı vs.. toplamda 30 dk öyle oyalandım..
haftaiçi bu benım için bi rekorr:)
ettımı sana toplamda 130 dk:)
tabı dun proteın gününe katıldım sabah hernekadar tost yemıs olsamda sonrasında kaçırmadım öğlen tavuk şiş ve akşam 1 haşlanmış yumurta ve 1 kase yogurtla günü kapattım
toplamda 3 lt su ve 2 kupa bitki çayı ile sonuç bu:)
dün akşam resmen kayıp zaman gibi hayatımda eve git biraz oyalan sonra bol spor sonra duş sonra yarım yamalak bi filmm hopp yataga bukadar:)

gelen arkadaslar varmıs hoşgelmış sefa getirmişşş
azmınızle hırsınızla gelın bize can katın kızlarr

gunaydın canlarım ... guzel hayırlı bır cuma dılıyorum .... nasılsınız ben ıyyım çok şükür , kızım bugun daha ıyı ayrıca tartıldım ve 76 kıloyum çok şükür 2 paket yag gıtmış umarım herkes guzel sonuçlar alır bugun, buna çok ıhtıyacımız var

neslım harıkasın e bukadar cabaya vermen çok normal canım, tebrık edıyorum

atalarımız ne demiş...pastadan uzak duraaaann 82 olur demiiişşştebrikler banka güzeli

Son düzenleme:
gülnihal ablamm

esram,semammm tebrik ederim cancanlar2 şer paket yağ uçup gitmiş,devamı haftaya olsun inş.

bu arada bende çizelgemi değiştirim,bkı 30 lardan 29,9 indi,yani artık boyuma göre obez değil hafif şişmanımm

atalarımız ne demiş...pastadan uzak duraaaann 82 olur demiiişşştebrikler banka güzeli

heheh saol ablacımmm ne demiş fransa kralicesi marie,ekmek bulamıyosanız pasta yiyin,pastayı bulupta yemıyosanız zıkkımın kökünü yiyin:)
okadar demesede benden çıkan sonuç bu:)
neyse ben şu 80lerden bi kurtulayım artıkk bıktım usandım yaa

esramm sen şu 80 lerden kurtul bende 70 lerden ya,valla 69,9 u gördüğüm birine sadaka vericem

nedir bizim bu çilemiz yaaaa
yok yok ben karar verdım bu hafta elma dıyetı yapıcam 5 gün ozaman bi ihtimal görürüm belkı 79u
yada saf proteın tam karar vermeedım..
neslıcım yada delı gıbı spora yüklenıcez
ama artık bukadar ucuna gelmişken bırakamam
kendımı bıraz salsam tekrar giderim 86-87lere o derece sınırlardayım

offf aynen esra yaa,bende azcık düzenimi bozayım hemen artıdayım ,nasıl bi bünye arkadaş anlamadım gitti

varyaa 2 hafta diyet yapmasam eminim 80 lere dayanırım,ama bu kadar hedefe yaklaşmışken bende bırakamam,kıyefetlerim bollaşmışken tekrar içine girememe duygusu korkutuyo beni:18::18:

evet dediğin gibi spora biraz daha yüklenicez,zaten akşam yemelerini kestiğim an bende hemen kıpırdama oluyo,perşembede yine saf protein yaparım,inş.haftaya cumada eksili bi gün olur

bu arada haftaya benim hedefim 73,9her hafta imza bölümüme yazıcamki gözümün önünde dursun

kızlar şu an çok kötü oldum,eda face yazmış,canım babamı kaybettik diye

Rabbim bu mübarek günde tüm günahlarını affetsin,Allah rahmet eylesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…