Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

şu an 67.1 kiloyum hedef kilom 58 göbüşümde ve totomda birikme var tüm çabam onlar için :)
inşallah söylediklerinizi uyguliycam.. ben genelde lesliee nin yürüme programını uyguluyorum evde 3 mil.. çok enerji harcıyorum ve çok da yağ yakımını hızlandırıyor tavsiye ederim :)

tatlım lesliee yürüme programı ne :26: koşu bandında mı yapıyorsun:26:

günaydın hepinize,hayırlı cumalar:KK3::KK3:

bi an başka takıma geldim sandım:KK1: yeni gelen fıstıklar hepiniz hoşgeldiniz,azminiz daim olsun inş.:KK16::KK16:

hemen alıntılara geçiyorum:KK34::KK34:

sehercim sende hoşgeldin:KK71: ve başınız saolsun,Rabbim sabır versin:KK14:

bu arada benimde eşim eskişehirli,bi ayağımız orda,şu anda benim memleketimdeyiz,yani çorumda ama er geç eskişehir yolu görünüyo bize:KK34::KK34:

çok teşekkür ederim neslihancım :) bir taraftan kahvaltımı hazırlıyorum diğer taraftan takipteyim :) bu sebeple yeni okudum.. Allah razı olsun Allah kimseye sevdilerinin acısını yaşatmasın.. Eskişehir'imm ahh kokusunu bile özledim çok güzeldir ben tam bi eskişehir aşığıyım :) inşallah tekrar gidebilirim.. Gidince benim içinde içine çekermisin eskişehir'in kokusunu :)

evettt bugün bildirim günü:KK52::KK52::KK52:

geçen hafta :76,8 :KK47::KK47:

bu hafta: 74,6 :KK52::KK52:

çok şükür geçen haftanın artıları gitti,üstüne 300 gr da ballı kaymak oldu:KK51::KK51:

gelelim protein perşembesinin sonucuna,malum dünki kilom 74,9 dü,bu önceki gün yapılan 1,5 saat spor ve akşam aç yatmanın sonucunda sabah görülen rakamdı,yani gerçek kilom değildi,buna rağmen 300 gr daha gitmiş:KK76::KK76: buda demektirki perşembeleri proteine devam:21::21:

Neslihancım dünki kilonla bgne bak demiştin ya dün 64.2ydim protein dietinden sonra bgn 64.1 çıktım 100gr gitmiş kar kardır:KK34:

Buarada dün hiç zorluk çekmedim kızlar yanlız kendimi öyle şartlandırmışım ki sanarsınız protein dışındaki tüm yiyeler için oruç tutuyorum akşam mis gibi kokan çilek vardı baya bi bakışltık sonra dedim ki mutlu sen toksun :KK20: aslında çok açım fln die kendimizi yönlendiriyoruz özellikle eda sende sanki bunu biraz hissediyorum :KK31: tatlım sürekli çok açım fln die düşünme hatta ben tokum yemegimi yedim fln die kendini yönet insan çok açım çok açım die düşündükçe acıkıyor tecrübeye sabittir:KK34:

dünki saf protein menümü yazıyorum

sabah
2tane yulaf kepeğinden mini krep arasında light peynir
1yumurta

ara
1dilim light peynir

öğlen
tavuk döner 1avuç
1ayran

ara
light yogurt

akşam
3tane yulaf kepeğinden mini krep
2dilim light peynir
1tane yumurta
1bardak süt

1kase light yogurt
soda

2lt su,1 fincan yeşil çay maalesf spor yok

akşam için köfte düşünüyodum ama inanılmaaz bi yagmur vardı iş çıkışı kıymamı alamadım bende bu şekilde bi akşam menüsü yaptım:KK34: yagmurdan dolayı yürüyüşe çıkamadım yogurttan dolayıda uyuyakaldıgım için spor yalan oldu :KK1:

mutlum tebrik ederim :KK9::KK9:toplamda 1 kg gitmiş şekerim daha ne olsun,aynen devam:KK16::KK16:
tatlım lesliee yürüme programı ne :26: koşu bandında mı yapıyorsun:26:

kızzz kk da olupta lesli ablamı bilmeyenmi kaldı:KK1: leslie sansone ile yürüme diye yaz google amcama sana hemen gösterir,arada bende yaparım,acaip ter attırıyo:KK34::KK34:
çok teşekkür ederim neslihancım :) bir taraftan kahvaltımı hazırlıyorum diğer taraftan takipteyim :) bu sebeple yeni okudum.. Allah razı olsun Allah kimseye sevdilerinin acısını yaşatmasın.. Eskişehir'imm ahh kokusunu bile özledim çok güzeldir ben tam bi eskişehir aşığıyım :) inşallah tekrar gidebilirim.. Gidince benim içinde içine çekermisin eskişehir'in kokusunu :)

oyyy kıyamam yaa:KK19::KK19:,tabi herkesin memleketi:KK34:eskişehiri bende seviyorum ama ailem burda olduğu için ne yalan söyleyim pek gitme taraftarı değilim,hayırlısı tabi:KK34:

mutlum tebrik ederim :KK9::KK9:toplamda 1 kg gitmiş şekerim daha ne olsun,aynen devam:KK16::KK16:

kızzz kk da olupta lesli ablamı bilmeyenmi kaldı:KK1: leslie sansone ile yürüme diye yaz google amcama sana hemen gösterir,arada bende yaparım,acaip ter attırıyo:KK34::KK34:

oyyy kıyamam yaa:KK19::KK19:,tabi herkesin memleketi:KK34:eskişehiri bende seviyorum ama ailem burda olduğu için ne yalan söyleyim pek gitme taraftarı değilim,hayırlısı tabi:KK34:

saol tatlım sayenizde :KK34::KK16:

hadi yaa herkeslerde biliomuuu :KK9::KK9:

vallahi pek cahil kalmışım ben anacımm :KK9:

ben bunu bi deniyim :KK34:

dünki menümüde yazayım hemen

sabah
yulaf kepeği ile tost

öğle
köri soslu tavuk
lıght yoğurt

ara
öğlenden kalan tavuk
ayran

akşam
et döner
ayran

akşam kardeşimin doğum günüydü,çarşıda gezdik,alışveriş yaptık,sonrada yemeğe götürdüm onu,öğlen tavuk yediğim için et döner yedim,o kadarda pide,salata falan koymayın dedim ama yinede koymuşlar,tabiki yemedim,kardeşime sattım:KK1:

ona bişeyler alırkende kendime su yeşili rengi dar kesim boyu bilekte biten bi pantolon aldım,üstünede içinde yeşil,pembe,lacivert çizgileri olan bi tişört,çok çok hoşuma gitti,artık siyahlara veda etme zamanı geldii:KK76::KK76:

ayrıca dün akşam kuzenimin eşiyle karşılaştık,uzun zamandır görmüyodu beni,kısa süreli bi şok yaşadı,ayrılana kadar abla çok hoş olmuşsun,sakın bi daha kilo alma deyip durdu:KK1::KK1:nasıl motivasyon oldu antamam:KK76::KK76:

Son düzenleme:
evveeett kahvaltımı etmiş bulunmaktayım kızlaarr :) hemen şöyle sıralayabilirim.;

1 adet haşlanmış yumurta
1 adet domates
3 tane siyah zeytin
2 küçük yeşil biber
kibrit kutusundanda küçük peynir
şeker ve tuz kullanmıyorum kızlar şekersiz çay bide :)

günaydınlarr...hayırlı cumalar kızlar....

Arkadaşlar merhaba ben Tuba. 25 yaşındayım,1,64 boyundayım sonracıma şişkoyum :KK9: kasımda düğünüm var ve benim acilen zayıflamam lazım:18:.Daha önce iki grupta daha yer almıştım ilkinden grup arkadaşlarım çok azimli oldukları için grup kapatıldı ikinciisnde ise başka bir gruba geçmediğim için ceza almışım 6 ay mı ne gruplara dahıl olamıyorsunuz galıba sebebsiz çıkarsanız ,benim haberim yoktu Şimdi ise beni azimlendirecek arkadaşlara ihtiyacım var.ben çok azimliyimdir aslında ama beynimde bitmeden yapamıyorum bu da çok zamanımı alıyor.Şuan da azimle beynimde bitirdim bugün diyette 8 günüm 02.05.2013 tartıldığımda 94 kilo idim az önce tartıldım 89 kiloyum,sanırım vücudum da fazla ödem vardı bende şaşırdım ama ciddi anlamda da diyet yapıyorum.yani 89 kilo başlıyorum yarışmaya. Hepimize bol şans,umarım arzu ettiğimiz kilolara ineriz.Bu arada sayın yonetıcım uymam gereken kurallar varsa lütfen hatırlatın bana.

hoşgeldin tuba..benim diyete başladığım kilodasın..65 uzak değil yazmışsın..çok hoş..evet uzak değil canım.şu an 65im..bu takımda verdim kilocuklarımı.sana da uğurlu gelir inşallah...

selam neslihan ben 23 yaşındayım ismim seher evliyim ve öğrenciyim hala :) ilk kez katılıyorum sürekli giriyorum K.K ne.. evett şartların hepsine varım :)

hoşgeldin:KK16::KK16:

sağolasın sema :) ben daha önce diyet gruplarına kayıt olmadım tam olmak için karar vermişken biricik abim vefat etti ancak toparlıyorum kendimi.. şimdi azim ve kararla diyetime başladım 1 bucuk haftada 1.bucuk kilo verdim ama regl dönemimde girdiği için araya şimdi net değil kilom. bitince inşallah 2 güne kadar net kilomu yazarım :) aslen eskişehirliyim evlenince konyaya geldim eşimin işi sebebiyle.. 23 yaşındayım ikizler burcuyum 1.69 kilo 67 kilodayım (dün tartılmıştım en son) :)

bir hemşeri daha buldum kendime.hoşgeldin canım.ben konyalıyım.denizlide yaşıyorum.bu sebeple hem denizlililerle hem de konyada yaşayanlarla hemşeriyim:KK1:

bende dergide gördüm kısıra benzer pişmiş ince bulgurla yapılan salata gözüme çok hoş gözüktü gerçi şu an tahtayı versen kemiririm gözüme kötü görünen birşey yokta :))))))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ve şu an anteptesin..yemeğin başkentinde

Selam sema:KK66: ben bu işlere biraz yabancıyım da. Beni biraz daha bilgilendirirsen yarın sevinirim. İstanbul da yaşıyorum. Evliyim 3,5 yıllık.29 yaşındayım. Öğretmenim.. Güzel olacakmış gibi hissediyorum.

hoşgeldin hocam..

dünki menümüde yazayım hemen

sabah
yulaf kepeği ile tost

öğle
köri soslu tavuk
lıght yoğurt

ara
öğlenden kalan tavuk
ayran

akşam
et döner
ayran

akşam kardeşimin doğum günüydü,çarşıda gezdik,alışveriş yaptık,sonrada yemeğe götürdüm onu,öğlen tavuk yediğim için et döner yedim,o kadarda pide,salata falan koymayın dedim ama yinede koymuşlar,tabiki yemedim,kardeşime sattım:KK1:

ona bişeyler alırkende kendime su yeşili rengi dar kesim boyu bilekte biten bi pantolon aldım,üstünede içinde yeşil,pembe,lacivert çizgileri olan bi tişört,çok çok hoşuma gitti,artık siyahlara veda etme zamanı geldii:KK76::KK76:

ayrıca dün akşam kuzenimin eşiyle karşılaştık,uzun zamandır görmüyodu beni,kısa süreli bi şok yaşadı,ayrılana kadar abla çok hoş olmuşsun,sakın bi daha kilo alma deyip durdu:KK1::KK1:nasıl motivasyon oldu antamam:KK76::KK76:

işte budur yaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK76::KK76::KK76:günaydınnnnnnnnn panpişlerrrrrrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:

veeeeeeee sonucumm 83,1
bela gibi yapıştı bu 83 bana ama kurtulucam ççok çok az kaldı..

bu arada dün akşam kendı spor rekorumu kırdımmm
yaz musmutlucummm:)
80 dk hızlı tempo yürüyüş
20 dk kocamla karşılıklı göbek attık acaip terledim
sonrasında doumble+mekık+aerobık+sopa çevirme+mınder hareketlerı vs.. toplamda 30 dk öyle oyalandım..
haftaiçi bu benım için bi rekorr:)
ettımı sana toplamda 130 dk:)
tabı dun proteın gününe katıldım sabah hernekadar tost yemıs olsamda sonrasında kaçırmadım öğlen tavuk şiş ve akşam 1 haşlanmış yumurta ve 1 kase yogurtla günü kapattım
toplamda 3 lt su ve 2 kupa bitki çayı ile sonuç bu:)
dün akşam resmen kayıp zaman gibi hayatımda eve git biraz oyalan sonra bol spor sonra duş sonra yarım yamalak bi filmm hopp yataga bukadar:)

gelen arkadaslar varmıs hoşgelmış sefa getirmişşş
azmınızle hırsınızla gelın bize can katın kızlarr:KK24::KK24:

:KK3:gunaydın canlarım ... guzel hayırlı bır cuma dılıyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:.... nasılsınız :KK34:ben ıyyım çok şükür , kızım bugun daha ıyı ayrıca tartıldım ve 76 kıloyum çok şükür 2 paket yag gıtmış :KK34::KK23::KK52: umarım herkes guzel sonuçlar alır bugun, buna çok ıhtıyacımız var :KK34::KK16::KK16:

evettt bugün bildirim günü:KK52::KK52::KK52:

geçen hafta :76,8 :KK47::KK47:

bu hafta: 74,6 :KK52::KK52:

çok şükür geçen haftanın artıları gitti,üstüne 300 gr da ballı kaymak oldu:KK51::KK51:

gelelim protein perşembesinin sonucuna,malum dünki kilom 74,9 dü,bu önceki gün yapılan 1,5 saat spor ve akşam aç yatmanın sonucunda sabah görülen rakamdı,yani gerçek kilom değildi,buna rağmen 300 gr daha gitmiş:KK76::KK76: buda demektirki perşembeleri proteine devam:21::21:

neslım harıkasın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: e bukadar cabaya vermen çok normal canım, tebrık edıyorum :KK16::KK16:

:KK76::KK76::KK76:günaydınnnnnnnnn panpişlerrrrrrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:

veeeeeeee sonucumm 83,1
bela gibi yapıştı bu 83 bana ama kurtulucam ççok çok az kaldı..

bu arada dün akşam kendı spor rekorumu kırdımmm
yaz musmutlucummm:)
80 dk hızlı tempo yürüyüş
20 dk kocamla karşılıklı göbek attık acaip terledim
sonrasında doumble+mekık+aerobık+sopa çevirme+mınder hareketlerı vs.. toplamda 30 dk öyle oyalandım..
haftaiçi bu benım için bi rekorr:)
ettımı sana toplamda 130 dk:)
tabı dun proteın gününe katıldım sabah hernekadar tost yemıs olsamda sonrasında kaçırmadım öğlen tavuk şiş ve akşam 1 haşlanmış yumurta ve 1 kase yogurtla günü kapattım
toplamda 3 lt su ve 2 kupa bitki çayı ile sonuç bu:)
dün akşam resmen kayıp zaman gibi hayatımda eve git biraz oyalan sonra bol spor sonra duş sonra yarım yamalak bi filmm hopp yataga bukadar:)

gelen arkadaslar varmıs hoşgelmış sefa getirmişşş
azmınızle hırsınızla gelın bize can katın kızlarr:KK24::KK24:

atalarımız ne demiş...pastadan uzak duraaaann 82 olur demiiişşş:KK52::KK52:tebrikler banka güzeli:nazar:

Son düzenleme:
gülnihal ablamm:KK16::KK16::KK16:

esram,semammm tebrik ederim cancanlar:KK9::KK9:2 şer paket yağ uçup gitmiş,devamı haftaya olsun inş.:KK16::KK16:

bu arada bende çizelgemi değiştirim,bkı 30 lardan 29,9 indi,yani artık boyuma göre obez değil hafif şişmanımm:KK1::KK1:

atalarımız ne demiş...pastadan uzak duraaaann 82 olur demiiişşş:KK52::KK52:tebrikler banka güzeli:nazar:

heheh saol ablacımmm ne demiş fransa kralicesi marie,ekmek bulamıyosanız pasta yiyin,pastayı bulupta yemıyosanız zıkkımın kökünü yiyin:)
okadar demesede benden çıkan sonuç bu:)
neyse ben şu 80lerden bi kurtulayım artıkk bıktım usandım yaa

heheh saol ablacımmm ne demiş fransa kralicesi marie,ekmek bulamıyosanız pasta yiyin,pastayı bulupta yemıyosanız zıkkımın kökünü yiyin:)
okadar demesede benden çıkan sonuç bu:)
neyse ben şu 80lerden bi kurtulayım artıkk bıktım usandım yaa

esramm sen şu 80 lerden kurtul bende 70 lerden ya:KK51:,valla 69,9 u gördüğüm birine sadaka vericem:KK1::KK1:

nedir bizim bu çilemiz yaaaa
yok yok ben karar verdım bu hafta elma dıyetı yapıcam 5 gün ozaman bi ihtimal görürüm belkı 79u
yada saf proteın tam karar vermeedım..
neslıcım yada delı gıbı spora yüklenıcez
ama artık bukadar ucuna gelmişken bırakamam
kendımı bıraz salsam tekrar giderim 86-87lere o derece sınırlardayım

nedir bizim bu çilemiz yaaaa
yok yok ben karar verdım bu hafta elma dıyetı yapıcam 5 gün ozaman bi ihtimal görürüm belkı 79u
yada saf proteın tam karar vermeedım..
neslıcım yada delı gıbı spora yüklenıcez
ama artık bukadar ucuna gelmişken bırakamam
kendımı bıraz salsam tekrar giderim 86-87lere o derece sınırlardayım

offf aynen esra yaa,bende azcık düzenimi bozayım hemen artıdayım ,nasıl bi bünye arkadaş anlamadım gitti:KK53::KK53:

varyaa 2 hafta diyet yapmasam eminim 80 lere dayanırım,ama bu kadar hedefe yaklaşmışken bende bırakamam,kıyefetlerim bollaşmışken tekrar içine girememe duygusu korkutuyo beni:18::18:

evet dediğin gibi spora biraz daha yüklenicez,zaten akşam yemelerini kestiğim an bende hemen kıpırdama oluyo,perşembede yine saf protein yaparım,inş.haftaya cumada eksili bi gün olur:KK34:

bu arada haftaya benim hedefim 73,9:KK34::KK34:her hafta imza bölümüme yazıcamki gözümün önünde dursun:KK34:

kızlar şu an çok kötü oldum,eda face yazmış,canım babamı kaybettik diye:KK14::KK14::KK14:

Rabbim bu mübarek günde tüm günahlarını affetsin,Allah rahmet eylesin...

X