Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

slm guzel geceler ... nasılsın edacım memlekete gıtmışsın , senı tebrık edıyorum ... yolculuktakı azmıne hayran kaldım ınsalh saglıkla verıcez bu kıloları canım :KK16::KK16::KK16:

Bugün sabah 9:15 de uyandım 2 bardak su içtim

1 dilim beyaz peynir
3 zeytin
domates ve salatalık
2 dilim çavdar ekmeki

ara : 1 bardak cay
1 grissini

öğlen 14:00 de 1 kase tarhana çorba
1 kase yoğurt

ara 1 fincan sade Türk kahvesi

akşam 1 tabak zeytinyağlı yeşil fasulye
yeşil salata limonlu

bugün için 8 bardak su içebildim yarın daha iyi bi performans ile buradayım inşallah :)

BUGÜNKÜ MENÜMÜ PAYLAŞIM SİZLERLE ;

kahvaltı : yok

ÖĞLE : 1 kase yoğurtlu semiz otu, 1 yk pazı kavurma,1 adet grisini

ARA : 1 avuc beyaz leblebi

AKŞAM : 1 tabak yağsız yumurtalı menemen

belki ilerleyen saatlerde meyva da yerim.

Bu arada bana hızlı kilo verebilceğim diyet listeniz varsa,önerebilirseniz sevinirim arkadaşlar.:nazar:

bu arada bızlere yenı katılan arkadaslarm , hoş geldınız :13:azmınız daim olsun , bol bol paylaşım beklıyoruz :KK34: ben sema izmıt,ten ....ben gunluk verılen menulerı kaydedıyorum cuma gunu en cok menu paylasan arkadasımızı secıyorum :KK34: bu arada sızlerde kendınızı tanıtırsanız cok sevınırız :KK34::KK16::KK16:

bu arada bızlere yenı katılan arkadaslarm , hoş geldınız :13:azmınız daim olsun , bol bol paylaşım beklıyoruz :KK34: ben sema izmıt,ten ....ben gunluk verılen menulerı kaydedıyorum cuma gunu en cok menu paylasan arkadasımızı secıyorum :KK34: bu arada sızlerde kendınızı tanıtırsanız cok sevınırız :KK34::KK16::KK16:

sağolasın sema :) ben daha önce diyet gruplarına kayıt olmadım tam olmak için karar vermişken biricik abim vefat etti ancak toparlıyorum kendimi.. şimdi azim ve kararla diyetime başladım 1 bucuk haftada 1.bucuk kilo verdim ama regl dönemimde girdiği için araya şimdi net değil kilom. bitince inşallah 2 güne kadar net kilomu yazarım :) aslen eskişehirliyim evlenince konyaya geldim eşimin işi sebebiyle.. 23 yaşındayım ikizler burcuyum 1.69 kilo 67 kilodayım (dün tartılmıştım en son) :)

menum:KK56:

2013-05-09 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori

[1] Şeker (küp) 1 ADET 20
[2] Türk Kahvesi (sade) 1 FİNCAN 0
[3] Dost Yoğurt 100 GRAM 79
[4] Çoban Salatası 1 PORSİYON 90
[5] Makarna (haşlama, yağsız, tuzsuz) 0.50 porsiyon 111
[6] Tavuklu Patates Yemeği 0.70 PORSİYON 175
[7] Çilek 100 gr 37
[8] Çavdarlı Ekmek 1 DİLİM 55
[9] çoban salata 1 porsiyon 114
[10] Eti Form Kepekli Bisküvi 1 PAKET 168
[11] Çavdarlı Ekmek 1 DİLİM 55
[12] Beyaz Peynir 30 GRAM 75
[13] Salatalık (hıyar) 1 ADET 11
[14] Domates 1 ADET 14

Toplam : 1004 kal.

bol su ...1 fıncan bıtkı cayı ...20 dak yuruyuş ....50 mekık ,50 sag ,50 sol ,sopalı hareket:KK34::KK8: toplam 40 dak spor yazılabılır sanırım :KK34:

makarnayı hasladım salatayla karıştırdım harıka oldu tavsıye ederım :KK34:

sağolasın sema :) ben daha önce diyet gruplarına kayıt olmadım tam olmak için karar vermişken biricik abim vefat etti ancak toparlıyorum kendimi.. şimdi azim ve kararla diyetime başladım 1 bucuk haftada 1.bucuk kilo verdim ama regl dönemimde girdiği için araya şimdi net değil kilom. bitince inşallah 2 güne kadar net kilomu yazarım :) aslen eskişehirliyim evlenince konyaya geldim eşimin işi sebebiyle.. 23 yaşındayım ikizler burcuyum 1.69 kilo 67 kilodayım (dün tartılmıştım en son) :)

canım basın sagolsun , mekanı cennet olsun abinın .... hersey bız ınsanlar ıcın .... canım adını yazmamışsın :KK34: ben sema evli mutlu çocukluyum :KK34:2 tane cocugum var 32 yasım 1.67 boyum e kılom malum yazıyor altta :KK23:memnun oldum arkadasım , ayrıca oyle sorun edılecek bır kılon yok sanırım :KK34:

menum:KK56:

2013-05-09 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori

[1] Şeker (küp) 1 ADET 20
[2] Türk Kahvesi (sade) 1 FİNCAN 0
[3] Dost Yoğurt 100 GRAM 79
[4] Çoban Salatası 1 PORSİYON 90
[5] Makarna (haşlama, yağsız, tuzsuz) 0.50 porsiyon 111
[6] Tavuklu Patates Yemeği 0.70 PORSİYON 175
[7] Çilek 100 gr 37
[8] Çavdarlı Ekmek 1 DİLİM 55
[9] çoban salata 1 porsiyon 114
[10] Eti Form Kepekli Bisküvi 1 PAKET 168
[11] Çavdarlı Ekmek 1 DİLİM 55
[12] Beyaz Peynir 30 GRAM 75
[13] Salatalık (hıyar) 1 ADET 11
[14] Domates 1 ADET 14

Toplam : 1004 kal.

bol su ...1 fıncan bıtkı cayı ...20 dak yuruyuş ....50 mekık ,50 sag ,50 sol ,sopalı hareket:KK34::KK8: toplam 40 dak spor yazılabılır sanırım :KK34:

makarnayı hasladım salatayla karıştırdım harıka oldu tavsıye ederım :KK34:

bende dergide gördüm kısıra benzer pişmiş ince bulgurla yapılan salata gözüme çok hoş gözüktü gerçi şu an tahtayı versen kemiririm gözüme kötü görünen birşey yokta :))))))

Allah rahmet eylesin güzelim...

bende eda 31 yaşındayım evliyim çocuksuzum ben istiyorum eşim istemiyo :)))) insülin direncim var pkos um var... aslen gaziantepliyim. şimdide burdayım. normalde antalyadayım. çalışıyorum gıda müh. yim. değişmeyen yerine sabitlenmiş bir kilom var zıplayınca 92-93 çıkıyor 84 e kadar düşüyor sıkı diyetlerle bakalım bu kez kırabilecekmiyim bu zinciri neyi yazmadım haa birde koç burcuyum :)

slm guzel geceler ... nasılsın edacım memlekete gıtmışsın , senı tebrık edıyorum ... yolculuktakı azmıne hayran kaldım ınsalh saglıkla verıcez bu kıloları canım :KK16::KK16::KK16:

inşallah güzelim yaa evet memlekete geldim de annem yine kaplıca diye tutturdu sabah yola çıkalım diyor üfff yani

yeni bir arkadaş gördüm konuyu okuyan 'atosss' çok uykum geldi yahu bekledim yazmanı da yazmadın :) neyse yeni katılan biriysen sende hoşgeldin ben artık yatar senlede yarın tanışırız napalım :)

Selam sema:KK66: ben bu işlere biraz yabancıyım da. Beni biraz daha bilgilendirirsen yarın sevinirim. İstanbul da yaşıyorum. Evliyim 3,5 yıllık.29 yaşındayım. Öğretmenim.. Güzel olacakmış gibi hissediyorum.

Merhabalar :KK3: gecenin bu saatinde kaçan uykumla takımımın kaptanı chentiqcimden gelen ödevle karşınızdayım. Bu arada 10. takımdayım.
ben gün komşucuğumun doğum günü diye ince bir dilim pasta yedim. sonra türk kahvesi içerken yanında da iki lokum yedim.:KK14:
sonra daaaaa bugün tam iki bardak kola içtim. siz yapmazsınız biliyorum. benide ibret olsun diye yolladı buraya :KK76: ben de pişman oldum zaten yediklerim burnumdan geldi :KK24: neyse herkese iyi geceler sakın beni kovalamayın ödevimdi ne yapayım yedim suçluyum çekiyorum.:KK4:

öncelikle hoşgeldin güzelim... kasımda düğün varsa sen önde biz arkada koşalım derim ben :) şaka şaka ama bizim esaslı spor yapmamız lazım :) grupça diyet konusunda hergün yeniliyoruz kendimizi ne çıktı yeni ne var ne daha yararlı hepimizin maşallahı varda sporda çoğumuz sınıfta kalıyoruz. bende bugün azmettim spora inşallah veririz cümbür cemaat :))) ilk diyet yaptığında da çabuk gidiyor ondan da olabilir güzelim sakın pes etme hepimiz burdayız. hele sabah esramız gelsin sana ünlü elma diyetinden bahsetsin. ayh ben ne zaman anlatsa canım çekiyor yapmaya başlıyorum :KK70:

takım kaptanımız T_N o söyler herşeyi ama kaptan yardımcısıydım en son izinden evvel ehh bu görevime sadık kalayım ben başlayayım. her cuma öğlene kadar kilo bildirimi yapıyorsun birde grubumuzda yeni spor bildirimlerimiz var bunu da günlük menünü yazarken ekliyorsun. ayrıca su ve yeşil çayı da yazabilirsin. daha çok katılım daha çok motivasyon diyelim. :) 2 hafta deneme süresi 2 hafta boyunca paylaşımlarınız takibinde T_N yani nesli sizi takıma alır :) yeni yeni başlayan çıtır çıp çıtır üyelerimiz hepiniz hoşgeldiniz kurallar herkes için aynı ( nesli eksiğim varsa kusura bakma :)

Günaydınnnlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK52:

evet kasımda düğün canım, kararlıyım azimliyim yemicem yemicem yemicem. bu kilolar gidecek :18::KK34:
spor olarakta işe araba ile gitmemeye karar verdim yürüyebildiğim kadar yürücem ne yaparsan karımdır. birde leslie yürüme vardı onu yapıcam evde. umarım herşey iyi olur bizler için

akşamı güzel bitirmişsin... ama kahvaltıyı atlama be güzelim

yawww böyle az az menüleri yazıyorsunuz kendimden şüphe etmeye başlıyorum yaa bir ben mi doymuyorum arkadaş :KK17::KK1::KK1::KK1::KK1:

açıkçası canım doymuyorum ben tam olarak ama kendime sürekli şunu söylüyorum bu kadar yiyerekte doyabilirim fazla yesemde acıkıyorum az yesemde bu bir nebze gaza getiriyor beni :KK14:

Bu arada hemen menümü yazayım sizlerle bugün nişanlımla evimiz için eşya almaya gidicez öğleden sonra ancak katif olabilirim

SABAH : 1 yeşil biber
1 domates
1 salatalık
3 adet zeytın
1 kb ktusu peynir
1 grisini

ARA : 1 kupa latte su ile hazırlanmıs

Hadi size kalorisiz günler kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK56::KK34:

günaydın hepinize,hayırlı cumalar:KK3::KK3:

bi an başka takıma geldim sandım:KK1: yeni gelen fıstıklar hepiniz hoşgeldiniz,azminiz daim olsun inş.:KK16::KK16:

hemen alıntılara geçiyorum:KK34::KK34:

Arkadaşlar merhaba ben Tuba. 25 yaşındayım,1,64 boyundayım sonracıma şişkoyum :KK9: kasımda düğünüm var ve benim acilen zayıflamam lazım:18:.Daha önce iki grupta daha yer almıştım ilkinden grup arkadaşlarım çok azimli oldukları için grup kapatıldı ikinciisnde ise başka bir gruba geçmediğim için ceza almışım 6 ay mı ne gruplara dahıl olamıyorsunuz galıba sebebsiz çıkarsanız ,benim haberim yoktu Şimdi ise beni azimlendirecek arkadaşlara ihtiyacım var.ben çok azimliyimdir aslında ama beynimde bitmeden yapamıyorum bu da çok zamanımı alıyor.Şuan da azimle beynimde bitirdim bugün diyette 8 günüm 02.05.2013 tartıldığımda 94 kilo idim az önce tartıldım 89 kiloyum,sanırım vücudum da fazla ödem vardı bende şaşırdım ama ciddi anlamda da diyet yapıyorum.yani 89 kilo başlıyorum yarışmaya. Hepimize bol şans,umarım arzu ettiğimiz kilolara ineriz.Bu arada sayın yonetıcım uymam gereken kurallar varsa lütfen hatırlatın bana.

tubacım hoşgeldin tekrardan:KK71:azimli olduğun belli canım,inş.kalan kilolarınıda burda bizimle birlikte vericeksin:KK34: hem kasıma daha çok var,seni zayıflatmadan göndermeyiz,kasımda istediğin gelinliğin içinde kuğu gibi bi gelin olucaksın inş.:KK16::KK16: kurallarıda toplu halde birazdan yazıcam:KK34::KK34:

selam neslihan ben 23 yaşındayım ismim seher evliyim ve öğrenciyim hala :) ilk kez katılıyorum sürekli giriyorum K.K ne.. evett şartların hepsine varım :)

sehercim sende hoşgeldin:KK71: ve başınız saolsun,Rabbim sabır versin:KK14:

bu arada benimde eşim eskişehirli,bi ayağımız orda,şu anda benim memleketimdeyiz,yani çorumda ama er geç eskişehir yolu görünüyo bize:KK34::KK34:
Selam sema:KK66: ben bu işlere biraz yabancıyım da. Beni biraz daha bilgilendirirsen yarın sevinirim. İstanbul da yaşıyorum. Evliyim 3,5 yıllık.29 yaşındayım. Öğretmenim.. Güzel olacakmış gibi hissediyorum.

arzucum hoşgeldin:KK71: inş.birlikte bol motivasyonla herşey çok daha güzel olucak,kilonu ve hedefini söylersen sevinirim tatlım:KK34::KK34:

Günaydınlarr kızlarr, hepimize hayırlı cumalar olsun:KK16:

Dün akşam benim mesai bitince sizin mesai başlamış galiba burda ne yazışmışsınız geçmişi okucam derken canım çıktı :KK1:

Yeni gelen arakadaşlarıma hoşgeldiniz diyorum ve başarılar diliyorum :KK34:

Bu arada site kurallarında bi hatırlatma yapmak istiyorum yeni gelen arkadaşlarımız için günlük spor dakikalarımızı yazıyoruz spor dakikalarımızı çiğdem (tatlıkedi) arkadaşımız tutyor ama bu hafta izinli oldugu için kendisi tabloyu ben güncelliyorum:KK34:
benim için çok kutsal bi görev :KK1:

hep olmuyor güzelim aç kalınca oluyor ara öğünde her dakika denk gelmiyor yada acıkmadığımı düşünüyorum. insülin düzensizliği var güzelim bende endokrin bakıyor o soruna da tahlillerimle ne durumdayız bakıyor sonra diyetisyene şutluyor birde antepte gideyim ya doktoru bir bulabilirsem :)

Git canım git doktora bi baktır bakalım :KK34:

Arkadaşlar merhaba ben Tuba. 25 yaşındayım,1,64 boyundayım sonracıma şişkoyum :KK9: kasımda düğünüm var ve benim acilen zayıflamam lazım:18:.Daha önce iki grupta daha yer almıştım ilkinden grup arkadaşlarım çok azimli oldukları için grup kapatıldı ikinciisnde ise başka bir gruba geçmediğim için ceza almışım 6 ay mı ne gruplara dahıl olamıyorsunuz galıba sebebsiz çıkarsanız ,benim haberim yoktu Şimdi ise beni azimlendirecek arkadaşlara ihtiyacım var.ben çok azimliyimdir aslında ama beynimde bitmeden yapamıyorum bu da çok zamanımı alıyor.Şuan da azimle beynimde bitirdim bugün diyette 8 günüm 02.05.2013 tartıldığımda 94 kilo idim az önce tartıldım 89 kiloyum,sanırım vücudum da fazla ödem vardı bende şaşırdım ama ciddi anlamda da diyet yapıyorum.yani 89 kilo başlıyorum yarışmaya. Hepimize bol şans,umarım arzu ettiğimiz kilolara ineriz.Bu arada sayın yonetıcım uymam gereken kurallar varsa lütfen hatırlatın bana.

hoşgeldin tatlım, bende mutlu 26 yaşındayım :KK34:
benimde agustosta nişanım var :26: ozmana kadar şöle bi 5-6 kilo versem süper olcak :KK34:

geçmişe bakamadım çok perşembe günleri protein günümü yapıyoruz...ekmek yiyemyruz dimi; peki bitki çayı varmı onda:44:

yemiyoruz ekmek yok:KK20: ama ben dün kendime yulaf kepeğinden krep yaptım ekmek yerine süper oldu tarifini yazmıştım :KK34:

Bugün sabah 9:15 de uyandım 2 bardak su içtim

1 dilim beyaz peynir
3 zeytin
domates ve salatalık
2 dilim çavdar ekmeki

ara : 1 bardak cay
1 grissini

öğlen 14:00 de 1 kase tarhana çorba
1 kase yoğurt

ara 1 fincan sade Türk kahvesi

akşam 1 tabak zeytinyağlı yeşil fasulye
yeşil salata limonlu

bugün için 8 bardak su içebildim yarın daha iyi bi performans ile buradayım inşallah :)

Hoşgeldin tatlım:KK34: ben su için kendine bi şişe yap bende ilk zamanlar bardakla içiodum ama şişe daha kolaylık sağlıyor ve nekadar içtiğini görebiliosun benm işyerinde 500ml bi şişem var günde 4 kere dolduruyorum evdede bardakla içiorum onları saymıyorum :KK34:

bugün denedim bakalım yarın sabah sonuç ne olacak içtim kahvemi çıktım yarım saat sonra sokağa markete gittim yürüdüm sonra parktaki aletlere geçtim 30 dk doldurdum yürüyüşle beraber çünkü yağmur başladı :44:

sonra geldim meyve yemiyim dedim meyveli kefir içtim. birde su kalori 135 diyo yarısını içtim doğru kalori aldım zannımca :) şimdi açlıktan kıvranıyordu midem buzdolabına gideceğim yattım halıya 60 mekik 60 bacak hareketi 20 yarım şınav çekebildim yaw bu şınav neden bu kadar zor :KK43:

şu an midem açlıktan kıvranıyor olmasına rağmen başım ağrımıyor acaba benim bünyem meyve yerine süt yoğurt kefir gibi şeylerle mi duruyor ayakta :44:

tatlım dünki sporun toplamda 60dk dimi :KK34: 30+30 yazmışsın ya :KK34:

Merhabalar :KK3: gecenin bu saatinde kaçan uykumla takımımın kaptanı chentiqcimden gelen ödevle karşınızdayım. Bu arada 10. takımdayım.
ben gün komşucuğumun doğum günü diye ince bir dilim pasta yedim. sonra türk kahvesi içerken yanında da iki lokum yedim.:KK14:
sonra daaaaa bugün tam iki bardak kola içtim. siz yapmazsınız biliyorum. benide ibret olsun diye yolladı buraya :KK76: ben de pişman oldum zaten yediklerim burnumdan geldi :KK24: neyse herkese iyi geceler sakın beni kovalamayın ödevimdi ne yapayım yedim suçluyum çekiyorum.:KK4:

oyy süper cezaa ya bayıldımm :KK1::KK1::KK1:
geçmiş olsun :KK9:

Neslihancım cezaları süper değil mi tam ibretlik bizde mi böle bişiy yapsak:KK1::KK1:

canım basın sagolsun , mekanı cennet olsun abinın .... hersey bız ınsanlar ıcın .... canım adını yazmamışsın :KK34: ben sema evli mutlu çocukluyum :KK34:2 tane cocugum var 32 yasım 1.67 boyum e kılom malum yazıyor altta :KK23:memnun oldum arkadasım , ayrıca oyle sorun edılecek bır kılon yok sanırım :KK34:

sağolasın semacım tüm gidenlerimizin mekanı cennet olsun inşallah.. benim ismim seher.. çok sorun edicek kilom yok çok şükür ama göbüşüm çıktı evlenince :) bide kalçadan aldım azıcık.. spor tek başına yeterli olmuyo.. 2 ıl öncede kan şurubu kullanmıştım gecen yıl biraz aldırdı bana onlar kilo. ama almayaydım iyiydi :)

az önce uyandım şimdi 1 adet yumurta haşlanmış
şekersiz çay
3 zeytin
azcıcık peynir yicem bide çavdar ekm. :)

YENİ GELEN KIZÇELERİN DİKKATİNE

1.TAKIM KURALLARI:

1.öncelikle herkesten şu anki kilosunu ve hedeflediği kiloyu yazmasını istiyorum

2.hergün takıma katılma şartı,yani ne kadar paylaşım o kadar motivasyon (eğer mazeretini varsa kaptana bildirecek)

3.hergün menü ve spor paylaşımı

4.her cuma öğlen 1 e kadar kilo bildirimi

5.vee 2 haftalık deneme süresi

eğerki paylaşımızın yoğun,takım içinde uyumunuz süper o zmaan 2 haftayı beklemeden önümüzdeki hafta listeye yazılırsınız:KK34::KK34:

zamanla takımdaki kızlarıda tanırsınız,hepside candır,sohbetlere katılmaya özen gösterin fıstıklar:KK34::KK34:

YENİ GELEN KIZÇELERİN DİKKATİNE

1.TAKIM KURALLARI:

1.öncelikle herkesten şu anki kilosunu ve hedeflediği kiloyu yazmasını istiyorum

2.hergün takıma katılma şartı,yani ne kadar paylaşım o kadar motivasyon (eğer mazeretini varsa kaptana bildirecek)

3.hergün menü ve spor paylaşımı

4.her cuma öğlen 1 e kadar kilo bildirimi

5.vee 2 haftalık deneme süresi

eğerki paylaşımızın yoğun,takım içinde uyumunuz süper o zmaan 2 haftayı beklemeden önümüzdeki hafta listeye yazılırsınız:KK34::KK34:

zamanla takımdaki kızlarıda tanırsınız,hepside candır,sohbetlere katılmaya özen gösterin fıstıklar:KK34::KK34:

şu an 67.1 kiloyum hedef kilom 58 göbüşümde ve totomda birikme var tüm çabam onlar için :)
inşallah söylediklerinizi uyguliycam.. ben genelde lesliee nin yürüme programını uyguluyorum evde 3 mil.. çok enerji harcıyorum ve çok da yağ yakımını hızlandırıyor tavsiye ederim :)

Neslihancım dünki kilonla bgne bak demiştin ya dün 64.2ydim protein dietinden sonra bgn 64.1 çıktım 100gr gitmiş kar kardır:KK34:

Buarada dün hiç zorluk çekmedim kızlar yanlız kendimi öyle şartlandırmışım ki sanarsınız protein dışındaki tüm yiyeler için oruç tutuyorum akşam mis gibi kokan çilek vardı baya bi bakışltık sonra dedim ki mutlu sen toksun :KK20: aslında çok açım fln die kendimizi yönlendiriyoruz özellikle eda sende sanki bunu biraz hissediyorum :KK31: tatlım sürekli çok açım fln die düşünme hatta ben tokum yemegimi yedim fln die kendini yönet insan çok açım çok açım die düşündükçe acıkıyor tecrübeye sabittir:KK34:

dünki saf protein menümü yazıyorum

sabah
2tane yulaf kepeğinden mini krep arasında light peynir
1yumurta

ara
1dilim light peynir

öğlen
tavuk döner 1avuç
1ayran

ara
light yogurt

akşam
3tane yulaf kepeğinden mini krep
2dilim light peynir
1tane yumurta
1bardak süt

1kase light yogurt
soda

2lt su,1 fincan yeşil çay maalesf spor yok

akşam için köfte düşünüyodum ama inanılmaaz bi yagmur vardı iş çıkışı kıymamı alamadım bende bu şekilde bi akşam menüsü yaptım:KK34: yagmurdan dolayı yürüyüşe çıkamadım yogurttan dolayıda uyuyakaldıgım için spor yalan oldu :KK1:

X