Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba arkidisciklerim..
Dert ortakciklarim
Kader dostukcuklarim :KK16:
Bugün pazar olmasından mutevellit kaçıracağım sanmıştım ama bana koccaman bir alkış istiyorum
O kadar enfesss yiyeceklerden benim tatmamam buyuk bir basarı
Menümü yazayım

Sabah
1 yumurta azıcık sucuk (2dilim)
1 parça peynir
3 zeytin
2 dilim tam buğday
3 çeri domates
2 cengelkoy salatalık
1 biber

Ogle
Tavuklu yesil elmali roka salatasi
Yogurtlu yerelmasi salatasi

Aksam
1 kupa Çorba
1 kase Yogurtlu yerelmasi salatasi

Cir cir oldum resmen ya su yer elması ne nerem şeymiş :KK9:

evet listenin gerisi nerde acaba????:KK3:

evet geri kalanını yazıyorum :KK1:

saat 14 gibi ara ögün 1 elma

1 saat sonra bitki çayım

ve saat 17 gibi bir kase yogurt, 1 dilim ekmek, sebze yemegi 6-7 kaşık

ve 19 da bir bardak light kola içtim cünkü cok seviyorum .. dayanamadım :KK43:

günaydın kızlar,güzel bi hafta olsun hepimiz için...sabah diyetisyene gitmiştim,tahlil sonuçlarımı gösterdim çok şaşırdı,değerlerimde çok güzel düzelme varmış,ikide birde vay canına deyip durdu:KK1::KK1:
demir,troid,b12,ve kan değerlerim yükselmiş,karaciğer oranımda yarı yarıya düşmüş:KK76::KK76:

bu arada geçmiş alıntılarını birazdan yapıcam,biraz yoğunumm:KK34::KK34:

günaydın nn günaydınnnnn:KK16::KK16::KK16:
çok güzel bir sabahtan herkese merhaba
geçen hafta yılbaşı molasıyla hepımız ufak tefek bocaladık
kımımız sporu yaydı kımımız spor yaptı yedıgıne dıkkat ettı,yada etmedi herneysee
herşeyi bir kenara atıyoruz,artık 2012ye bakmıyoruzzz
2013ün ilk pazartesisinden start alalım tekrar hepberaberrr....
kaçamaksız dıyet ve full spor için 2 hafta belırleyelım
18 ocaga kadar herkes günlük 20-30 dk dahı olsa spor yapsın ve sıfır kaçamak ılerleyelım bıraz hızlanalım ve 18 ocak bıldırım gününde hepımız öğlen yemegınde istedigi bişeyi yesin ödül olarak...
ama 18ine kadar kaçamak yokkk bana uyarmısınız yanımda olurmusunuzz

normalde ben haftasonları yıyıroum bılıyosunuz ama önümüzdekı haftasonu yemek yok bende 18ine kadar kaçamak yapmıycammm
ayrıca bana dua edın kızlar bu ay sonunda 27-28 ocaga kadar falan taşınmış olmam lazım
allah güç kuvvet versin bana işim çokkkkk

günaydın kızlar nasıl geçti hafta sonu ben hiç kaçamak yapmadım.bu yer elması herkesi isal yaptı bana birşey yapmıyor karnım davul gibi oldu yer elmasını kaç tane yiyorsunuz

bugün temizlik günüm o yüzden bugün pek giremem işim bitince gitmeye çalılıcam kendinize iyi bakın.sana katıllıyorum esra bikerede biz birinci olalım ve hızlı kilo verelim:KK9::KK56:

hoşbulduk neslicim kabulün için teşekkürler hemen tanıtıyım kendimi ismim burcu 33 yaşında evli ve 2 kız çocuğu annesiyim. istanbulda yaşıyorum asıl memleketim ise canım izmirim üniversite mezunuyum ancak işsizim çalışmıyorum evimin kadını çacuklarımın anası oldum :) evde oturup bol bol yemek sonucu zaten var olan kilo sorunum tavan yaptı. daha öncede denemelerim oldu bir 17 bir 22 kilo vermişliğim var ve tabbiii geri almışlığımda var şu an 85 kiloyum ben hedeflerimi küçük tutup ulaşınca yeni hedef belirlemeyi seviyorum olmak istediğim kilo 60 olmasına rağmen ilk hedefim 79. 79 dan sonra yeni hedef belirlerim bu arada işimi kolaylaştırıcak tavsiyeleriniz varsa paylaşırmısınız .Mesela şu karbonatlı suyu burda okudum ilk defa ne işe yarıyo ve nası yapılıyo anlatan olursa sevinirim bunun gibi önerilere ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

tekrardan hoşgeldin burcucum:KK71:inş.önce 70 li rakamları sonrada 60 lıları görüceksin bizimle birlikte,bende maalesef sık sık kg alıp verenlerdenim,geçen sene dukanla 10 kg verip sonrasında bırakınca 18 kg aldım,ama artık akıllandım hızlı ve şok diyetler yapmıyorum,şu anda diyetisyene gidiyorum,4 ay oldu,yavaş yavaş gidiyo kilolar ama sağlıklı gidiyo,bunu kan tahlillerimde belgeledi,88 ile başladım şu anada 78 im:KK76::KK76:

bu arada karbonatlı suya gelince bende denedim bi ara vücudu asitli şeyleden temizleyip alkali hale getiriyo,kilo verdirmeye etkisi oldumu inan bilmiyorum sadece çok sık wc ye çıkarıyo:KK53:
burda herkes öğrendiği şeyleri paylaşıyo canım,mesela bu ara yer elmasını keşfettik,içinde hem demir var hemde bağırsakları çalıştırıcı özelliği var,ara öğünlerde yiyebilirisn yada rendeleyip yoğurduna karıştırabilirsin,

paylaşımın ve azmin bol olsun tatlımm:KK16:
böyle dan diye konuya girdiğim için kusuruma bakmayn lütfen...
kilo vermek istiyorum ama önce kendime bir takım bulmalıyım...
paylaşım alanına msj yazdım ama ilgilenen olmadı...
uzun lasfın kısası takımınızda boş yer varmı yada önerebileceğiniz bir takım:KK31:

canım hoşgeldin:KK71: aslında takımımızda boş yer yok gibi,deneme süresinde olan yarışmacılar var,ama paylaşımım bol olur,hergün burda olurum,azimliyim dersen 1 kişilik daha yer açabilirim,sonuçta amaç hepimizin ortak dimi:KK34::KK34:seni bi tanıyalımmı tatlım,ismin ,yaşın ,kilon:KK34:

günaydın nn günaydınnnnn:KK16::KK16::KK16:
çok güzel bir sabahtan herkese merhaba
geçen hafta yılbaşı molasıyla hepımız ufak tefek bocaladık
kımımız sporu yaydı kımımız spor yaptı yedıgıne dıkkat ettı,yada etmedi herneysee
herşeyi bir kenara atıyoruz,artık 2012ye bakmıyoruzzz
2013ün ilk pazartesisinden start alalım tekrar hepberaberrr....
kaçamaksız dıyet ve full spor için 2 hafta belırleyelım
18 ocaga kadar herkes günlük 20-30 dk dahı olsa spor yapsın ve sıfır kaçamak ılerleyelım bıraz hızlanalım ve 18 ocak bıldırım gününde hepımız öğlen yemegınde istedigi bişeyi yesin ödül olarak...
ama 18ine kadar kaçamak yokkk bana uyarmısınız yanımda olurmusunuzz

normalde ben haftasonları yıyıroum bılıyosunuz ama önümüzdekı haftasonu yemek yok bende 18ine kadar kaçamak yapmıycammm
ayrıca bana dua edın kızlar bu ay sonunda 27-28 ocaga kadar falan taşınmış olmam lazım
allah güç kuvvet versin bana işim çokkkkk

esramm ohh haftaya pek bi enerjik başlamışız,tüm takıma geçer inş.bu enerjin canım:KK76::KK76:

2 hafta kaçamak yok ve full spor valla ben varım:KK34::KK34:zaten şu yeme işini iyice oturttum,sporuda ekledikmi süper olur,trombolini devreye sokmam lazım bu hafta, tek başına yürüyüş yeterli gelmiyo artık:KK50::KK50:
günaydın kızlar nasıl geçti hafta sonu ben hiç kaçamak yapmadım.bu yer elması herkesi isal yaptı bana birşey yapmıyor karnım davul gibi oldu yer elmasını kaç tane yiyorsunuz

günaydın canım:KK16:yer elmasını ben ara öğünde yiyorum 2-3 tane,yada rendeleyip yoğurt ve çok az mayonezle salata yapıyorum:KK56:benim bağırsakları baya çalıştırmıştı ama çok yediğim bi gün acaip gaz yapmıştı:KK17:

günaydın yavrular!!!
iyi haftalar olsun!
ben bugün biraz kırgınım yani vücut olarak.
dün eşimi gönderdim yine. bu kez afyona gitti
ve ya bu hafta sonu gelcek ya da 8 gün sonra.
benim için baya yoğun bi haftasonuydu.
bu sabah işe gelmemek ve bi bahane bulmak için çok düşündüm uğraştım ama bulamadım.
hiç enerjik değilim anlayacağınız
esranın yazdıklarını okuyunca biraz toparlanmaya çalıştım ama:KK54:
bütün bunların dışında bu sabah baskülde çok güzel rakamlar gördüm ama hevesimi cumaya saklıyorum.
tartılmıyacaktım ama fatihin gitmesi ile bütün enerjim söndü ve kendimi baskülün üzerinde buldum
belki mutlu olurum ya da daha fazla bunalıma girerim diye ama ilk söylediğim oldu.
sevindim.
ben de haftasonu hiç kaçamak yapmadım sporumu yaptım yine.
spor yaparken yüzümden gözümden o terlerin aktığıını görünce çok mutlu oluyorum ben yav...
acayip bi haz. sizde de oluyor mu bilmem ama gerçekten vücudumdaki fazlalıkları attığım düşüncesi
bana doyumsuz bi zevk veriyor.
bugün buralardayım.
hepinizi öpüyorum.:KK16:

tekrardan hoşgeldin burcucum:KK71:inş.önce 70 li rakamları sonrada 60 lıları görüceksin bizimle birlikte,bende maalesef sık sık kg alıp verenlerdenim,geçen sene dukanla 10 kg verip sonrasında bırakınca 18 kg aldım,ama artık akıllandım hızlı ve şok diyetler yapmıyorum,şu anda diyetisyene gidiyorum,4 ay oldu,yavaş yavaş gidiyo kilolar ama sağlıklı gidiyo,bunu kan tahlillerimde belgeledi,88 ile başladım şu anada 78 im:KK76::KK76:

bu arada karbonatlı suya gelince bende denedim bi ara vücudu asitli şeyleden temizleyip alkali hale getiriyo,kilo verdirmeye etkisi oldumu inan bilmiyorum sadece çok sık wc ye çıkarıyo:KK53:
burda herkes öğrendiği şeyleri paylaşıyo canım,mesela bu ara yer elmasını keşfettik,içinde hem demir var hemde bağırsakları çalıştırıcı özelliği var,ara öğünlerde yiyebilirisn yada rendeleyip yoğurduna karıştırabilirsin,

paylaşımın ve azmin bol olsun tatlımm:KK16:

canım hoşgeldin:KK71: aslında takımımızda boş yer yok gibi,deneme süresinde olan yarışmacılar var,ama paylaşımım bol olur,hergün burda olurum,azimliyim dersen 1 kişilik daha yer açabilirim,sonuçta amaç hepimizin ortak dimi:KK34::KK34:seni bi tanıyalımmı tatlım,ismin ,yaşın ,kilon:KK34:
hoşbuldum...
madem öyle tanışalım bakalım:KK1:
adım :44:şimdilik blue olsun takıma girince gerçek adımı söylerim:KK1:
yaşım 24
kilom 75
boyum 1.64
yeni doğum yaptım 2.5 ay aldu
7 yıllık evliyim...
daha öncede zayıflama takımlarında yarıştım bireyselde derecelerim var..paylaşım yapmayı severim fırsatını bulduğum her an takıma uğrarım..
motivasyon için takımla yarışmak şart :KK20: tek başına olmuyor bu iş...takımda olunca sorumluluk artıyo:KK31:

işin özü 75 kilodayım yeni bir başlangıç için ilk iş fazlalıklardan kurtulmak....siz kabul ederseniz bende varım:KK9:

herkese tünaydınlar :KK3: bugun pazartesi ve yeni bir hafta umarım esranın enerjisinden birşeylere kaparım kaparız :KK9:

esracım yazdıklarını okudugumda bile enerji doldum bende varım :KK70: 18 ine kadar .. bugun bende sporla başladım güne ..

artık her sabah en az 45 dk spor yapıcam. akşamlarıda yapıcam ama akşamları hergün yapamayabilirim :)
bisiklet biniyorum ama acayip derecede canım acıyor cünkü oturak kısmı cok acıtıyor popomu :26:
o nedenle 45 dk biniyorum . öncesinde 10 dk ısınma hareketleri yapıyorum ...

arada gireceğim tekrar ... herkese enerji dolu bir gün diliyorum :KK16:

bu arada demeyin sakın bu hanım yeni doğum yapmış emzirme bahanesiyle kaçamak yapar:KK45:
kilo veremez işi serer diye:KK1:
ben bebeğimi fazlla emziremiyorum:KK25: dolayısıyla sütüm olsun diye abartmam gerek kalmıyor......:KK31:

herkese tünaydınlar :KK3: bugun pazartesi ve yeni bir hafta umarım esranın enerjisinden birşeylere kaparım kaparız :KK9:

esracım yazdıklarını okudugumda bile enerji doldum bende varım :KK70: 18 ine kadar .. bugun bende sporla başladım güne ..

artık her sabah en az 45 dk spor yapıcam. akşamlarıda yapıcam ama akşamları hergün yapamayabilirim :)
bisiklet biniyorum ama acayip derecede canım acıyor cünkü oturak kısmı cok acıtıyor popomu :26:
o nedenle 45 dk biniyorum . öncesinde 10 dk ısınma hareketleri yapıyorum ...

arada gireceğim tekrar ... herkese enerji dolu bir gün diliyorum :KK16:
ısınmayı ihmal etmemen güzel...
hergün 45 dk sporda mükemmel bence..bende hamilelikten önce leslie yapardım..çok faydalıydı....
şimdiden kolay gelsin:KK31:

bu arada demeyin sakın bu hanım yeni doğum yapmış emzirme bahanesiyle kaçamak yapar:KK45:
kilo veremez işi serer diye:KK1:
ben bebeğimi fazlla emziremiyorum:KK25: dolayısıyla sütüm olsun diye abartmam gerek kalmıyor......:KK31:

bulum hadi göreyim senii zaten güzeller güzeli bir hatunsun o azcık fazlalığıda verince daha bir güzel olacak:21::21:
bende katılmak istedim ama ben boğazımı tutamam:KK56:

ben sabaha karşı 6 da uyuduğum için yeni kalktım şimdi önce kahvaltımı yapayım sonra işlerimi yapar yeniden uğrarım...

eminem yavyucum...böyle olmicek anam bi yerden başlicam bende:KK4:
evdi kocaydı veletlerdi derken kafayı yiyicem:KK52:dikkatimi dağıtmam başka şeylere konsantre olmam lazım..desteğin için teşekkürler bebeğim:KK54::KK16::KK19:

bulum hadi göreyim senii zaten güzeller güzeli bir hatunsun o azcık fazlalığıda verince daha bir güzel olacak:21::21:
bende katılmak istedim ama ben boğazımı tutamam:KK56:
ayyyyyy canım ya sabah sabah şımarttın utandırdın benim...
libidom tavan yaptı :KK1:
çok pis gaza geldim:KK52:

X