Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben uykusuzum canım ya,bide çok fena karnım ağrıyo:KK53::KK53:cumartesi çalışmaktanda nefret ediyorm,sıcak yataktan çıkamadım bi türlü:KK43:

evet sabahları sıcacık yataktan kalkmak işkence gibi geliyor gerçekten de.
kaça kadar çalışıyorsun sen bugün?

evet sabahları sıcacık yataktan kalkmak işkence gibi geliyor gerçekten de.
kaça kadar çalışıyorsun sen bugün?

:KK14::KK14:malesef akşam 6 ya kadar canım,allahtan 1 hafta çaışıyorum diğer hafta izinliyim:KK34:işte yok,kös kös oturuyom valla:KK51:

he bu arada ilk gün heyecanımıdır acemiliğimidir nedir öbür tarafa yazmıştım ama buraya unutmuşum boyumu kilomu yazmayı 155 cm lik cüce siklet boyumla tammmm 85 kilo olduğumu malesef gururla utançla açıklıyorum

amanııınnn uzun zamandır kitle endeksi hesaplamamıştım sonuç çıkıp ta yazanları okurken endeksi hesaplanan bedenimi ateş bastı kafamı vuracak yer içine girecek bi çukur lazım banaa işte Sonuç: Şişman (Obez) - II. Sınıf
Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu bir başka deyişle şişman olduğunuzun bir göstergesidir. Şişmanlık, kalp-damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon v.b. kronik hastalıklar için risk faktörüdür. Bir sağlık kuruluşuna başvurarak hekim / diyetisyen kontrolünde zayıflayarak normal ağırlığa inmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Lütfen, sağlık kuruluşuna başvurunuz

kızlar sizden cevap gelene kadar şu çizelge işine kafa yorup hallediyim dedim ama naaptıysam formata uyamadım malesef formata uygun değil mesajı çıkıyo sürekli. umarım yardım gelir sizden şimdiden teşekkürler bu arada alıntı ile cevap olayınıda biri anlatırsa süper olur ilk günden çok şey istiyorum ama alışana kadar böyle hepinize kolay gelsin Allah sabır versin

katılmak isteyenler başlığından 1. takıma gel daveti alınca soluğu burda aldım. şimdi napıcaammmm varmı bana yol gösterip yardım edicek T_N bekliyorum canım

Burcu Hoşgeldin Canim elif ben..
bende ilk katıldığımda 84 kiloydum ve çok zor kilo veriyorum pko ve insuline direncinden dolayı..
Ama yılmadan azimle az olsa da devam ettim şimdi 75 kiloyum
Bol bol paylaşım yap ve hergün aramıza katil motivasyon çok önemli..
Kilo çizelgesi ile ilgili Linki kopyalıyorum burada açıklamış
Binalarında ki linki tıklarsan yeni eklemeyi nasil yapacağın yazılı :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

Kolay gelsin

Menüm
Sabah
Peynir zeytin domates salatalık tam buğday ekmegi
Bitkicayi
Ceviz kayısı

Ogle
4 kasık pilav
Haslanmis tavuk göğsü
1 kase yoğurt

Aksam Et'ime gideceğiz bilmiyorum :KK66:

eşimin babaannesi vefat etti kızlar, eşim haberi alınca çok kötü oldu, onu ilk defa öyle gördüm.
bünyesi 2. ameliyatı kaldıramamış:KK43:
eşim apar topar gitti, yolda şimdi.
berkay hasta, gidemedik biz. yavrum sürekli uykudan kulağım ağrıyor diye uyanıyor:KK43:(
yarın oğluşumu doktora götürücem.
bir sürü şeyinden şikayet etsem de eşimin evde olmaması çok garip bir duyguymuş.

canım başın saolsu.oğluşuna dikkat et havalar kötü

oğlum yine orta kulak enfeksiyonu, ne yapacağımı şaşırdım artık.
eylülden beri neredeyse 7-8 kere antibiyotik kullanmak zorunda kaldı yavrum ya...

evde yeşillik, sebze, meyve namına birşey kalmadı, eşim olmayınca pazar alışverişi yapılmadı,
hava yağmurlu, oğlumu dışarı çıkaramıyorum.

eşim yarın akşama ancak dönecek,
zaman hiç geçmiyor yahu,
etraftan gelen her tıkırtıya ürperiyorum resmen:KK50:

oğlum yine orta kulak enfeksiyonu, ne yapacağımı şaşırdım artık.
eylülden beri neredeyse 7-8 kere antibiyotik kullanmak zorunda kaldı yavrum ya...

evde yeşillik, sebze, meyve namına birşey kalmadı, eşim olmayınca pazar alışverişi yapılmadı,
hava yağmurlu, oğlumu dışarı çıkaramıyorum.

eşim yarın akşama ancak dönecek,
zaman hiç geçmiyor yahu,
etraftan gelen her tıkırtıya ürperiyorum resmen:KK50:

Ayy Canim yaaa :KK43:
Hiç korkma korktukca daha da büyür
Oku, kapıyı pencereyi iyice kapat Allah'a emanet hiç bisicik olmaz
Allah kavuştursun basımızdan da eksik etmesin kızıyoruz falan ama onlarsizda olmuyo iste :KK50:

merhabalar kızlar :) büyük bir ihtimal sabah okursunuz ..çok geç kaldım bugün malesef :KK43: bugün yediklerim benim moralimi bozdu :KK43:

sabah aç karnına 2 bardak su ( limonlu )

sabah kahvaltı canım istemedi bir kase corba ve bir dilim ekmek yedim...

ara bir adet meyve

sonrası facia :KK43:.... erkek arkadaşım geldi ve tatlı istemişti canı (irmik helvası ) ve bende yaptım . ama bende yedim :KK43: .... cok pişman oldum ama iş işten geçmişti. regly oluyorum ve acayip tatlı krizine girmiştim ...

sonra akşamda kahvaltılık yedim . 2 dilim peynir,domates,2 dilim salam 1 dilim ekmek

bitki çayımı içtim akşam ,3 lt su 1 saat bisiklete bindim ...

yarın toparlanıp detoks yapıcam. bol su bitki çayı ve salata yogur :)

bu arada neslihancım haklısın gerçekten sindirimi zor oldu :)) artık sabahları daha bol çeşit akşamlarıda salata yogur corba ile geçiştirmeyi düşünüyorum...

cumaya kadar 2 kilo vermek istiyorum inşallah iyi sonuçlanır.

Günaydın kızlar

2 gündür eşimin yegeni burda onu sinava getiriyorum öğle aralarında da yuruyoruz bol bol... Yanlız yemeklerde aştık :KK43: cumayi iple çekiyorum tartilmayacagim

gorusuruz kızlar opuldunuz

merhabalar herkese :)

detoksa başladım dün yediğim helvayı telafi edicem:)

sabah uyandım ve spor yaptım bir saat ve 1 litre su içtim :)

sonra sade kahve :)

geç kalktım bugun kahvaltım 11.30 gibi yaptım.

1 dilim ekmek domates ,biber, ve 1 dilim beynir.geriye kalanı akşam yazarım . çizelgeyi bende yapıcam :)görüşmek üzere .

ben çizelgeyi yaptım ama profilimde imza yerinde kopyalayacagım yeri bulamadım :KK43: imzan gösterilsin kutucugu var ama kopyalayacağım yer yok . yada ben bulamıyorum

Son düzenleme:
Hoşgeldin güzelim burda hiç birimiz güzellik yarışması adayları değiliz ama o kivama gelmek için çalışan birer başarı hikayesi olacağız zaman kisitlamamiz yok hedefimize doğru yuruyoruz ister yavaş ister hızlı utançı bir kenara atıyorsun artık buradasın kullanabilecegin tek kelime azim...

çok teşekkür ederim canım umarım sizlerle birlikte iyi bi motivasyonla bu işi halledebilirim

hoşgeldin canım takımımıza:KK71: önce seni bi tanıyalımmı,ismin,yaşın,işin:KK34::KK34:birde hedef kilonu istiyorum senden,onun dışında şu anda deneme süresindesin,bol paylaşım ve istikrara göre haftaya cuma listeye alabilirim seni,cuma en geç öğlen 1 e kadar kilo bildirimi yapıyoruz canım,azmin bol olsun,inş.birlikte vericez kilocuklarımızı:KK16::KK16:

hoşbulduk neslicim kabulün için teşekkürler hemen tanıtıyım kendimi ismim burcu 33 yaşında evli ve 2 kız çocuğu annesiyim. istanbulda yaşıyorum asıl memleketim ise canım izmirim üniversite mezunuyum ancak işsizim çalışmıyorum evimin kadını çacuklarımın anası oldum :) evde oturup bol bol yemek sonucu zaten var olan kilo sorunum tavan yaptı. daha öncede denemelerim oldu bir 17 bir 22 kilo vermişliğim var ve tabbiii geri almışlığımda var şu an 85 kiloyum ben hedeflerimi küçük tutup ulaşınca yeni hedef belirlemeyi seviyorum olmak istediğim kilo 60 olmasına rağmen ilk hedefim 79. 79 dan sonra yeni hedef belirlerim bu arada işimi kolaylaştırıcak tavsiyeleriniz varsa paylaşırmısınız .Mesela şu karbonatlı suyu burda okudum ilk defa ne işe yarıyo ve nası yapılıyo anlatan olursa sevinirim bunun gibi önerilere ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

Burcu Hoşgeldin Canim elif ben..
bende ilk katıldığımda 84 kiloydum ve çok zor kilo veriyorum pko ve insuline direncinden dolayı..
Ama yılmadan azimle az olsa da devam ettim şimdi 75 kiloyum
Bol bol paylaşım yap ve hergün aramıza katil motivasyon çok önemli..
Kilo çizelgesi ile ilgili Linki kopyalıyorum burada açıklamış
Binalarında ki linki tıklarsan yeni eklemeyi nasil yapacağın yazılı :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

Kolay gelsin

hoşbulduk elifcim tavsiyen ve paylaşımın için çok teşekkürler. sanırım senin işin hepimizden zor Allah kolaylık versin çizelge işini hemen deniycem bakalım bu kez olucakmı tekrar sağol

ben çizelgeyi yaptım ama profilimde imza yerinde kopyalayacagım yeri bulamadım :KK43: imzan gösterilsin kutucugu var ama kopyalayacağım yer yok . yada ben bulamıyorum

$k.k.jpg

güzelim profili düzenle dedin yukardaki gibi boşluğa senin tickerin adresini yapıştır...

merhabalar herkese :)

detoksa başladım dün yediğim helvayı telafi edicem:)

sabah uyandım ve spor yaptım bir saat ve 1 litre su içtim :)

sonra sade kahve :)

geç kalktım bugun kahvaltım 11.30 gibi yaptım.

1 dilim ekmek domates ,biber, ve 1 dilim beynir.geriye kalanı akşam yazarım . çizelgeyi bende yapıcam :)görüşmek üzere .

evet listenin gerisi nerde acaba????:KK3:

hoşgeldin canım takımımıza:KK71: önce seni bi tanıyalımmı,ismin,yaşın,işin:KK34::KK34:birde hedef kilonu istiyorum senden,onun dışında şu anda deneme süresindesin,bol paylaşım ve istikrara göre haftaya cuma listeye alabilirim seni,cuma en geç öğlen 1 e kadar kilo bildirimi yapıyoruz canım,azmin bol olsun,inş.birlikte vericez kilocuklarımızı:KK16::KK16:

hoşbulduk neslicim kabulün için teşekkürler hemen tanıtıyım kendimi ismim burcu 33 yaşında evli ve 2 kız çocuğu annesiyim. istanbulda yaşıyorum asıl memleketim ise canım izmirim üniversite mezunuyum ancak işsizim çalışmıyorum evimin kadını çacuklarımın anası oldum :) evde oturup bol bol yemek sonucu zaten var olan kilo sorunum tavan yaptı. daha öncede denemelerim oldu bir 17 bir 22 kilo vermişliğim var ve tabbiii geri almışlığımda var şu an 85 kiloyum ben hedeflerimi küçük tutup ulaşınca yeni hedef belirlemeyi seviyorum olmak istediğim kilo 60 olmasına rağmen ilk hedefim 79. 79 dan sonra yeni hedef belirlerim bu arada işimi kolaylaştırıcak tavsiyeleriniz varsa paylaşırmısınız .Mesela şu karbonatlı suyu burda okudum ilk defa ne işe yarıyo ve nası yapılıyo anlatan olursa sevinirim bunun gibi önerilere ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

neyi anlatsam nasıl anlatsam:KK4:

karbonatlı suyu ben baya yaptıydım. mideme bir zararı olurmu korkusuyla bıraktım ama bir süre deneyebilirsin benim hala çantamda taşıdığım birşeydir karbonat... şu an diyetisyenimin yönlendirmesine takıldım normal hayata döndüm gibi normal yiyorum spor salonuna başladım. sanırım bu ayın sonunda diyetimi sıkılaştıracaktır... 2 gündür de misafirimiz vardı onla gezdik yedik içtik buraya yediklerimi yazacak yüzüm yok :26: o gitti şimdi bende fırında karnıbahar yaptım hemen döndüm yağsız sebzelerime ara öğüne de kırmızı pancar pişirdim birde yer elmam var eh yeter :KK54:

böyle dan diye konuya girdiğim için kusuruma bakmayn lütfen...
kilo vermek istiyorum ama önce kendime bir takım bulmalıyım...
paylaşım alanına msj yazdım ama ilgilenen olmadı...
uzun lasfın kısası takımınızda boş yer varmı yada önerebileceğiniz bir takım:KK31:

böyle dan diye konuya girdiğim için kusuruma bakmayn lütfen...
kilo vermek istiyorum ama önce kendime bir takım bulmalıyım...
paylaşım alanına msj yazdım ama ilgilenen olmadı...
uzun lasfın kısası takımınızda boş yer varmı yada önerebileceğiniz bir takım:KK31:

Hoşgeldin Canim
Kaptanımız t_n seninle ilgilenecektir
Bugün pazar oldugundan yarın cevabı alırsın..
Kolay gelsin :KK16:

X