1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

Ben geldimmmm Bugun 8.gunum bitiyor ama bir sorun var .. Kızlar benim istahım ınanılmaz acıldı ekmek yemeyen ben onsuz doyamıyorummmm=(((( yani bu hafta 1.5 kg kadar aldım...:x

Yarından itibaren sıkıda bir diyete baslıyacagım ınanılmaz ıstahlıyım:S.S

resmen karnım sıstı yaaa=((((

burdayıızz canımm:79:

birden bire bırakmalısın demişsin ama ben onu daha önce çok denedim ve yapamadım,o yüzden bu kez bu yöntemi deniyim dedim ama nedense motivasyonum çökmüş durumda 2 gündür...

resmen sizi kıskanıyorum yaaa:KK59:
iradenize gücünüze hayran kaldım..

Ben geldimmmm Bugun 8.gunum bitiyor ama bir sorun var .. Kızlar benim istahım ınanılmaz acıldı ekmek yemeyen ben onsuz doyamıyorummmm=(((( yani bu hafta 1.5 kg kadar aldım...:x

iştah açılması evet olabiliyor...daha önceki denemelerimden biliyorum...:26:
diyete başlarsın canım bişey olmaz....birde belki ilk zamanlar oluyordur zamanla geçer belki...

boşver canım alacağın 3-5 kilo sigarayı bırakmandan daha önemli değil:KK34:

bak ben aynı zamanda diyetede başladım ve 3 kilo verdim.sende öyle yap hem diyetle oyalanırken sigarayı unutuyosun ben yürüyüşte yapıyorum iyi geliyor..:KK19:

aralıkta spora başlıyınca belki banada faydası olur sigara konusunda:122:

aygun2008 BEBEKKAFA onerileriniz icin tskler
dogru søyluyorsunuz 3 . 5 kg sigaryi birakmaktan ønemli degil ..gercekten cok zor birakmak
ama dikkat edicem bundan sonra 9, gunume giriyorum YUPSSSSSS
darisi size kizlar ben inaniyorum azaltmakta birakmak kadar zor ve en sonunda birakicaksiniz
naneliii sakizlarrr cok iyi yaaa cigeyinnnn boll boolllll aramiyorsunuz sigarayii

merhaba arkadaşlar yaa daha önce yazmıştım bırakabilmek için zyban kullanmaya başladım bugün 8.günüm ilacla beraber sigarayı da kullanıyordum fakat ilk 4 gün ağzım zehir gibiydi şimdi o da yok yani sanki ilacın faydasını göremiyorum ayy ne bilim günde 1 tane alıyordum şimdi 2 ye çıkarttım bakalımm eğer bi gelişme olursa yazıcammmm :) bazı arkadaşlarımız 23 gün 40 gün oldu demişler kendi iradesiyle bırakan arkadaşlar tebrik ediyorum sizi lütfenn bu kadar gün içmemişken yapmayın sakın 1 nefes bile çekmeyin lütfennn bu sinsi tuzağa yenilmeyin ahhh bende inşallah 1.ayım 5. ayım diye yazarımm bi günn :KK43::KK43::KK43:

nası gidiyor kızlar...bugün giremedim bütün gün internete,hastanedeydim:KK43:(

alerji testi yaptırıcam diye gittim üniversite hastanesine saçma sapan kan tahlili idrar tahlili yapıp gönderdi.....hem anaflaksi dedi hem test yapmadı,1 ay sonra gel alerji bilmem nelerine bakıcam dedi....e be kadın şimdi niye bakmadın! off çok sinirim bozuldu.....

sabah 8 den akşam 4e kadar sigara içmedim haliyle koşturmadan ama eve gelince 5-6 tane içtim...şimdi yatıcam....yarın hiç içmemeye çalışıcam ben,bakalım başarabilecekmiyim....sağlık çok değerli bişey arkadaşlar,hastaneye gidince daha iyi anlıyor insan:KK59: neler var hastanelerde...

Allah yardımcımız olsun....

bebekkafa gecmis olsun canim saglik gibisi yok gercekten ..

Kizlar cok emindim kendimden,, ama olmadi yaktim bugun:KK43:(((( hemde 5 tane fln ictim:KK43:
Bugun cok buyuk bir sinav verdim sigara icilen bir ortmda yillardir gormedigim arkdaslarimla beraberdim
COK PISMANIM... ama bugunu dusunmeyecegim yarindan itibaren tekrar birakiyorumm TEKRAR TEKRAR TEKRAR TEKRAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Døn basa ve saymaya devam 1

nası gidiyor kızlar...bugün giremedim bütün gün internete,hastanedeydim:KK43:(

alerji testi yaptırıcam diye gittim üniversite hastanesine saçma sapan kan tahlili idrar tahlili yapıp gönderdi.....hem anaflaksi dedi hem test yapmadı,1 ay sonra gel alerji bilmem nelerine bakıcam dedi....e be kadın şimdi niye bakmadın! off çok sinirim bozuldu.....

sabah 8 den akşam 4e kadar sigara içmedim haliyle koşturmadan ama eve gelince 5-6 tane içtim...şimdi yatıcam....yarın hiç içmemeye çalışıcam ben,bakalım başarabilecekmiyim....sağlık çok değerli bişey arkadaşlar,hastaneye gidince daha iyi anlıyor insan:KK59: neler var hastanelerde...

Allah yardımcımız olsun....
geçmiş olsun canım.Allah başka dert vermesinn:KK16:

Kizlar cok emindim kendimden,, ama olmadi yaktim bugun:KK43:(((( hemde 5 tane fln ictim:KK43:
Bugun cok buyuk bir sinav verdim sigara icilen bir ortmda yillardir gormedigim arkdaslarimla beraberdim
COK PISMANIM... ama bugunu dusunmeyecegim yarindan itibaren tekrar birakiyorumm TEKRAR TEKRAR TEKRAR TEKRAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tüh iyi olmamış arkadaşım neden uydun onlara sen.ben bıraktım desene sen.ama neyse buda sana ders olsun bidaha başa döndün demek hadi bakalım her gün yaz buraya canım destek olalım sana bak benim 45.günüm:KK36:

Son düzenleme:

teşekkürler canım geçmiş olsun dileğin için...

içtin demek:KK59: neyse olsun en azından denedin,hem de kaç gün....
işte bazı durumlar var ki o durumlarda içmemeyi başarabilsek asıl o zaman iradeli sayıcam kendimizi,asıl o zaman bıraktık diyebileceğiz.....sigara içilen ortamlarda bulunmak,başkaları içerken ya da bize uzatıldığında hayır diyebilmek,sinirlendiğimizde vs...

bende mesela sinirlenince tutamıyorum kendimi....:KK67:

bugün hiç içmemeyi deneyecektim güya ama 4 tane içtim şu saate kadar.....

ama şunu farkettim ki artık eskisi gibi zevk alarak,keyifle içmiyorum aksine zorla içiyor gibiyim,dumanı içime bile çekmiyorum doğru dürüst....içerken tiksiniyorum tadından ,kokusundan.....

:120:

bu arada evli arkadaşlar,mesela aygün çocuğunuz var mı? hamilelikten önce de içiyormuydunuz?

bu arada evli arkadaşlar,mesela aygün çocuğunuz var mı? hamilelikten önce de içiyormuydunuz?

bebeğime hamile kalmdan 4 ay önce bebek düşünüyorum diye sigarayı krizsiz, gayet kolay bir şekilde bir çırpıda bıraktım. 22 emzirdim. hamilelik sürecinide eklersek (7 aylıkken doğdu) yaklaşık 3 yıl hiç içmedim. sonra yeniden başladım. iyi halt ettim...

bebeğime hamile kalmdan 4 ay önce bebek düşünüyorum diye sigarayı krizsiz, gayet kolay bir şekilde bir çırpıda bıraktım. 22 emzirdim. hamilelik sürecinide eklersek (7 aylıkken doğdu) yaklaşık 3 yıl hiç içmedim. sonra yeniden başladım. iyi halt ettim...

ah canım yaa demekki ne kadar iradelisin aslında...neden başladın ki 3 yıl içmeyip....:26:

ama eğer bunu başarabildiysen yine başarabilirsin ,bak krizsiz diyorsun,demekki herşey kafada bitiyor...bebek seni nası motive etmiş bak....keşke başlamasaydın diycem ama işte keşkelerin bir anlamı yok şu an....ben inanıyorum bunu bir kere başaran hemde 3 yıl sürdüren yine başarır....:KK42:

cnm çok geçmiş olsun şimdi nası oldun?Umarım düzelmişindir bi ara bende yaşamıştım böle alerjik bi durum yediğim yiyeceklerden ya da bulunduğum ortamdan olabileceği söylenmişti.Hatta acildeki doktor kocaman bir iğneyle gelince yanıma kaçmıştım ordan alerjiye iğne yapılır mı diye ve doktor çok kızmıştı çok biliyodun da neden geldin buraya diye :)Üniversite yıllarımı özledim yaa geçmişe gittim şimdi bak

cnm çok geçmiş olsun şimdi nası oldun?Umarım düzelmişindir bi ara bende yaşamıştım böle alerjik bi durum yediğim yiyeceklerden ya da bulunduğum ortamdan olabileceği söylenmişti.Hatta acildeki doktor kocaman bir iğneyle gelince yanıma kaçmıştım ordan alerjiye iğne yapılır mı diye ve doktor çok kızmıştı çok biliyodun da neden geldin buraya diye :)Üniversite yıllarımı özledim yaa geçmişe gittim şimdi bak

sağol canımm,şimdilik alerjik bir durum yok öyle...aman olmasında...çok korktum yaa 2 sefer olunca...:18:

yalnız kan aldırırkende hemşire sinire batırdı iğneyi,kolum elektriklendi resmen....:KK59: dünden beride bi tuhaf,bişey indirip kaldırırken iğne batıyor gibi oluyor...arada sancı oluyor...offfff sakat bırakacaktı durduk yere...bişey dolanıyor üstümde bu aralar ama.....:KK59:

alerjiye iğne yapılıyor canım evet...ama bana yapmamıştı acilde,serum vermişti...

senin yaşadığında benimki gibimiydi canım?

çok sinir bozucu....anaflaktik şok denen olay ölümle sonuçlanabiliyor,Allah korusun...gerçi bende solunum güçlüğü falan olmadı ama diğer bütün belirtiler oldu..zaten hastanedede anaflaksi dedi....onu bende biliyorumda neden oluyor onu soruyorum diycektim!! test yaptırıcam işte bi ara.....

:KK59:

canım ben hamilelikten önce tek tük içiyodum tam tiryaki değildim.hamile kalınca zaten tiksindim hiç içmedim doğumdan sonra canım çekti bir iki içtim doktorum süte geçiyo diyince gene temelli bıraktım 11 ay boyunca sonra bilerek isteyerk sütten kesince başladım..ve şimdi yine bıraktım bidaha başlamamk üzere inşallah..:KK74:

aygün tebrik ederimm seni 47 gün olmuş sürekli takip ediyorumm ilk günlerini hatırlıyorum da nasıl zorlanıyordun bende o sıra bırakıcaktım sen günleri yazınca inanki bak bende bıraksaydım aygün gibi 47 gün oldu yazıcaktımmm... maşallah sana :):nazar:

1 kasımda bırakmıstım. 8 gun sonra 4 tANE ıctım
ama hıc bısey anlamadım........tat almadım ve ertesı gun bogazlarım hemen gıcık yapmaya basladı
suna ınanıyorum azaltmak kesınlıkle ıse yarıyor .. vucudun nokotınsızlıge dayanma gucu artıyor
helekı azaltan arkadaslar gunde 3 taneye ındırmeyı basarabılırsenız sızın ıcın buyuk sans..
sonra zaten ıstenılınce oyle guzel bırakılyıorkı Bol sans hepımıze benım tekrardan 2. gunum artık fazla aramıyorum aralarda yakmasam tam olcak ama sunu anlyıorum nıkotını aramıyorum ARTIK
Sanırım bende kenıdmı 1 ocaga hazırlıyorum o gun keısnlıkle bıtmıs olmalııııı olmalı olmalııııııı
sımdı pılates yapacagım opuldunuz sıgarasız gunler..

X