1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

2 ay oldu sigarayı bırakalııı....

Allaha şükrediyorum hep...çok mutluyum..siz ne alemdesiniz??

2 ay oldu sigarayı bırakalııı....

Allaha şükrediyorum hep...çok mutluyum..siz ne alemdesiniz??

merhaba
senden hiç ses çıkmıyordu. açıkcası merak ediyordum. çok sevindim senin adına. benim 77. günüm bugün. hemen hemen hiç aklıma gelmiyor. sadece bazı ortamlarda aklımdan gelip geçiyor. eşimin evde içiyor olması da etkilemiyor artık. çok tebrik ediyorum...

merhaba
senden hiç ses çıkmıyordu. açıkcası merak ediyordum. çok sevindim senin adına. benim 77. günüm bugün. hemen hemen hiç aklıma gelmiyor. sadece bazı ortamlarda aklımdan gelip geçiyor. eşimin evde içiyor olması da etkilemiyor artık. çok tebrik ediyorum...

bende tebrik ederim seni :) çok güzel haber....eşin içtiği halde senin içmemen ayrı bir tebrik konusu...

inan çok rahatım böyle ve sigara içenlere acıyorum resmen :/

benimde aklıma gelmiyor hiç..çok nadir geliyo geldiği gibide gidiyor:)

eşimde bıraktı tabi,hatta önce o bıraktı 5gün sonra ben :)

herkese bırakmasını tavsiye ediyorum....Allen car ı okuyun mutlakaa....

bende tebrik ederim seni :) çok güzel haber....eşin içtiği halde senin içmemen ayrı bir tebrik konusu...

inan çok rahatım böyle ve sigara içenlere acıyorum resmen :/

benimde aklıma gelmiyor hiç..çok nadir geliyo geldiği gibide gidiyor:)

eşimde bıraktı tabi,hatta önce o bıraktı 5gün sonra ben :)

herkese bırakmasını tavsiye ediyorum....Allen car ı okuyun mutlakaa....

ah birde benim eşim bıraksa da şu evdeki pis koku bir gitse. yok anam adam niyetlenmiyor bile...

bebekkafa selam tekrar bırakmışsın sigarayı tebrikler
bizde aşimle birlikte bırakmıştık hatırlarsan 9 ay içmedikten sonra aptal gibi başladık ikimizde şimdi eşim tekrar bırakalım diye baskı yapıyo ama bende bu sefer hiç istek yok yaaaa:KK50:

bizde aşimle birlikte bırakmıştık hatırlarsan 9 ay içmedikten sonra aptal gibi başladık ikimizde şimdi eşim tekrar bırakalım diye baskı yapıyo ama bende bu sefer hiç istek yok yaaaa:KK50:

tekrar bırakalım diye baskı yapan bir eş bence kaçırılmayacak bir fırsat. ben de şime baskı yapıyorum bıraksın diye...gerçi zorla güzellik olmaz ama.

evet hatırlıyorum seni canım...üzüldüm valla tekrar başlamanıza..9 ay az bi zaman değil,yazık olmuş...
ama tekrar bırakabilirsiniz,eşin de istiyormuş hem...bence sen de iste ve kitabı mutlaka oku...

X