1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

cok guzel yazmıssınnnn

selaaaaaaammm herkeseee......:92:

ayy gizemlii bunun aynısı banada oluyor yaa...sanki şimdi içmiyorum,bunun bir vakti var bir süre içmiycem ama birgün içicem gibi bir his....ne garip....

ara ara yokluyor evt yoklayacak da sanırım...

kesinlikle öyle...çok sevdiğin birini özlemek gibi...ey gidi ey ne günlerdi,neler paylaşmıştık birlikte,üzüldüğümde,ağladığımda,sevindiğimde,yalnızken,arkadaşlarlayken,nişanlımlayken her an hep benimleydi...tarzı bir durum var...kolay değil....13 yıl benimde....

o istek kriz şeklinde gelmesin yeterki...hani arada bir aklına gelmesi,gelip gitmesi bişey değil ama o deli gibi içme isteğiyle,elinin ayağının titremesi,nefesinin kesilmesi,o kriz iştee offf o gelmesin yeter kii

yahuu kaç gündür yazamadım bişiler :)))
nabersiniz nasıl gidiyo arkadaşlar ...ben gayet iyiyim hatta süperimm
bir kez bile kaçamak yapmadım bugün 12.gün yaşasınn

eylülcüm yaz lütfeenn..merak ediyorum ben sizi....özellikle yeni bırakanları...kursta oluyorum salı-çarşamba-cuma ,ama dönünce ilk işim buraya bakmak oluyor...
seninle aynı gün bıraktık benimde 12.gündü bugün....

12.güne kadar hiç kötü olmadın mı canım?? ben oldum aralarda da....

akşam 9 sularında nerdeyse içiyordum çünkü sinirlerimi ciddi anlamda bozan bir mevzu oldu....anneme bile bana sigara ver diye bağırdım .... vermedi tabi...onca emeğine yazık içme dedi....yüzümü falan yıkadım su içtim engel oldum kendime ama delirdimmmmmmmmmmm resmennnnn......

çok stresliyim ben kızlarr...çoookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk......bu stres içinde içmeden durabilecekmiyim bennnnn??????????????(((((((((((((

canim once bir dur SAKiN oL .. kizdigin sinirlendigin herneyse sigara icsende icmesende gecicek
once gercekten o mevzu neyse kafandan at dusunme once onun icin bir sakinles

burda hepimiz birlik olur bir yola girdik ve sen actigin baslikla hepimizi cezbettin
bak hersey cok guzel gidiyor bu gunler coooook cabuk gecicek temelini artik atmamiz gerekyior ben bilyiorumki buugun icersek tmm artik ipler kopar ve o bir yana cok uzulucez degmez bence
ki aramizdada aslinda en iradeli sensin senden guc aliyoruz gercekten
bayiliyrum mantikli yorumlarina
pes etmek yok
yok yok yok boyle krizler elbette gelicek oturuå yine heå birlikte agliyacagiz
su an benimde bir tane ...... geldi;
ama coktan bitirdik biz onu

simdi biraz gevse rahaatla once gercekten sinirini at uzerinden degmez ya senin hos gonlunden onemlimi ki baska mevzular amaaaaaannnnnn bosver guzelimmmmmmmmmmmmm

yillari deviricez kiz burda hep birlikte

peki iç oazamn.
ama şunu önce bi düşün,içince ne değişecek o kızdığın herneyse birdenbire hallolacakmı,bütün sıkıntıların,stresin hepsi birden geçecekmi..?HAYIIRRR bizz sigara içince daha agrasif daha stersli oluyoruz aslında,birini yaktım hadi birini daha,daha daha peşpeşe iç gitsin ne değişti gene sıkılıyosun gene aynı,sonunda olan o zavallı ciğerlerimize oluyo..şimdi var iç sen gene içeceksen..

sağol canım benim :))
kesinlikle çok haklısın ben sigara içerken hakkaten bi halsizlik sorunu yaşıyordum şimdi Allaha şükür öyle bir sorunum yok :))
demekki sigaranın ne kadar etkisi varmış üzerimizde , en güzel tarafıda tüm gün tertemiz mis gibiyiz , eskiden olsa sigara içtikten sonra ellerim ağzım saçlarım ıyhhh ne kötü sigara kokarmış , bunu şimdi daha iyi anlıyorum....

ya tabiiki ara ara azcıkta olsa canımın istediği zamanlar oldu ama bir an esti geçti işte ..
ilk bir kaç gün özellikle öğle yemeği sonrası canım çok çekti ama sabrettim ..
ya ben şöyle düşünüyorum şimdi zorluğunu çekeceğiz ama ileriki yaşlarımı ve inşallah Allah nasip ederse anne olacağım günlerimi düşündüğümde kararlılığım aynen devam ediyor :)
çok şükür öyle çok kriz anlarımda olmadı zaten ...

canımsın..ne güzel yazmışsınn...

senin ve aygünün yazdıklarınızı okurken ağlayasım geldi neden bilmiyorum...

gizemli,canım benim ne mutlu bana benden güç alan varsa...

elimden geleni yapıyorumm inanınn...ki görüyorsunuz da zaten...dün gerçekten önemli bir konuydu benim için o konu ama dediğin gibi içseydim de bişey değişmeyecekti o ayrı...ben içtiğimle kalacaktım ve dediğin gibi çook üzülecektim.....istemiyorum içmek,istmiyorum emeklerimi mahvetmek ama çok hassas bir dönemdeyim ve grçekten nasıl dayanıcam bilmiyorum...

işin tuhafı sigara içmediğim için sanki sinirlerim daha da bi bozuldu gibi geliyor...üzerimde baskı hissediyorum sanki,kendi kendime uyguladığım bi baskı( içmek isteyip içemediğim anlar olduğu için de psikolojim bozuluyor sanki..öfff bilmiyorumm...

inşallah dediğin gibi olur ve yılları devirebilirim canım.....

aygün sağol canım...biliyorumm içince bişey değişmeyecek,biliyorum içince pişman olucam ama işte o an öyle bi an kiiiii......sıkıntım öyle bi sıkıntı kiii....Allah yardımcım olsun,sigarayı bırakmak zaten zor bişey herkes için zor ama benim için ,böyle bir dönem için çook daha zorr....((

işte bu cümle....beni engelleyen,o korkunç krizlerle baş etmemi sağlayan tek neden buuuuuuu

caktirmiyorum o hazi yasamayi ozledim:))
Hayalini kurunca ne kadar buyulu hos bir an o ..ciddi anlamda ozledim.. bedenim degil o keyfini kendimle ve olnunla basbasa kalmak bambaska birsey..
gercektende sanki sevgilimden yada cok sevdigm birinden ayrilmis gibiyim
amai isin komik yani ben bunu sanki askere gitmis gibi dusunuyorum ve bir gun gelicek kavusacakmisiz gibi isin gece oturup kahvemi yudumlerken bir iki fosur fosur ohhh yasadimi hissettim la bir an

ama ama kocaman bir AMA!!!!!!!!!!!!!!!! bunlar sadece hayal hayal kurmakta bazen guzel
bakalim zaman ne gostericek
elbetteki kendime irademe cok guveniyorum hersey bizim elimizde
bu kadar icmemek bile ne kadar guzel anlatilmaz birsey
neden insan o pis seye yine donsunkii her ictigin sigara anlattigim keyif gibi olmuyor
heryerimizi tikiyor, cildi bozuyor ,, nefesimizi kesiyor bunlari bile bile lades olmuyor ya
zorlanmalar olucak ama bu tarz zorluklar en kotu anlarimiz en zor gunlerimiz olsun
beterin beteri var

bugün tam 14 gün oldu....

14 güünnnn....14 gündür ağzıma sigara sürmedim....vay be söylerken ne tuhaf geliyor:)))özlemle karışık tuhaf duygular hissediyorum....bazen deli gibi içmek istiyorum bazen de aşırı derecede tiksiniyorum...

ne garip bir bağımlılık...15 gün de olsa,1 ay da olsa hala aratıyor kendini,canını istetiyor...hiç içmeyen biri der ki " allah allaah 15 gündür içmiyosun ya da 1 aydır içmiyorsun,nasıl oluyor da canın istiyor hala"....istiyor işte...nasıl bir alışkanlık,nasıl bi bağımlılıksa.....

bazen kimse bilmese,görmese gizli gizli içsem 1 tane diyorum

böyle başbaşa kalsakk,sadece sigara ve bennnn...ohhhhh eski günlerdeki gibii:86:

sonra bunun içimdeki şeytanın vesvesesi olduğunu düşünüyorum ve hemen titre ve kendine gell diyorum :))))))

öffff velhasıl kelam özlüyorum be yavv..........:97:

ne guzelde yazmissin arkadasim beni anlatmissin ..
bazen bende diyorum gizli gizli icsem birtane ama bu sefer yaptigim diyetiun bir anlami kalmayacak kendi kendimi kandirmis olacagim ve devamda edemeyecegim cunki gerisi gelicek
yani son iki gundur balkonda kosarken disarda o kadar cok sigara icen goruyorumki oylece bakakaliyorum
bu ne abi ya bu ne ,,,, yani bu zmn kadar bu kadar guzel gelmemisti dfemekki beden iyice unuttu eskiyi ozlemeye basladim
icmeye baslasam tekrar mutlu mu olacagim HAYIR iki firt cekip sonra delieler gibi pisman olucamve devamidfa gelicek yillarca surucek ve birgun tam anlamiyla tikandigimi anlayinca is isten gecmis olucak
o yzuden icme konusunda cok titiizm yani ne olursa olsun benim onunla isim bitmistir
ama beynimi korelttimbe su an onun guzel yanlarini anlatasim haykirasim var:SS:

acayip bir sey hayattada onun keyfi gibi guzel gelmeyecek snaiyorumm hicbirseyi
onun yerini cikolatayla dolduruyorum idare ediyorum ahahaha
dun ve bugun abarttim cikolatra isini cvunku canim sikilmaya basladi
girdi yine beynimin bir taraflarina yaaaaaa

oh be yazdim rahatladim :x

nedennn canım??? :S

bende ağlıyorum şu an....

agla agla super birsey valla rahatlarsin ..............
offf icten vijdan azabi ceker gibiyim bir allah bir ben bilirim

ins elli sene geceder bu sayfayi bulur cikarir okurda gulerim ne diyeyim ahahah(yani birakmis biri olarak)

birde bu kadar icme icme tobe yarabbim surda en sgalikli zmnimda iki gun sonra ølursem ona yanarim stres yapiom yahu
neyse bakalim bu gece bira acicam benim canim sikildi ya

yaraya tuz basicam bu gece eeeee ne demisler ustesinden gelmek icin izerine gidin
gidelim bakalim............ yihohaha

sende beni anlatıyorsun sanki gizemlim:))

bu ne biliyor musun aslında,sigaranın çırpınışları içimizde..bizi kandırmaya çalışıyor...özletiyor,güzel şeylerini( güzel şeyide yok aslında da,keyfini falan) hatırlatmaya çalışıyor....biz se kanımızın son damlasına kadar savaşıyoruz adeta

sana yemin ederim bi kaç gündür hatta 1 haftadır moralim öyle bozuk ki,keyfim yok,kendi kendimi oyalamaya kandırmaya çalışıyorum sürekli ama içimde bişeyler patlamak üzere sanki...dokunsalar ağlayacak gibi gezdim bütün hafta ortalıkta ve demin boşaldı sinirlerim,ağladım hala da ağlayasım var ama 1 sigara eşliğindeeeeeeeeeee

o kadar ihtiyacım var kiiii onaaaa anlatamam....şeytan diyo yakk yaa yakkkkkkkkkkk

aynı dediğin gibi,bende içersem bin pişman olucam biliyorum,nefret edicem kendimden..yapamadın başaramadın diye kızıcam kendime....heba ettin 15 günü diye dövünüp durucam biliyorum...amaa işte amaa içesim geliyo işte....

bende kafamda bitirdim güya ama bedenim ruhum istiyor sanki....bilmiyorum yaa zorlanıyorum şu sıralar gerçekten,geçiyor bi süre sonra ama içsemde rahatlıycam sankii...bu nasıl bi ikilem yaa...off kafayı yiycem haaa

ayyy kızz hep aynı şeyleri düşünüyoruz haa :)))) bende düşündüm onu,bunca yıl iç iç,bişey olmasın şimdi bıraktım ya bi hastalık falan çıkıyormuş,ölüyormuşum falan diye tövbe yarabbim gülüyorum da Allah korusun tabi....seni de beni de...:)))))))))))

ohh aç valla biranı,iç afiyet olsun....ben bira sevmem :86: benimde şarap içesim geldi.....

valla sizleri bilemem ben sayanamiyorum yakiyorummmmm ve icicem elimde yaktim bile

DERMISIM
SAKA

sakasi bile kotumu guzelmi anlamadim ya neyse

evet ozluyoruz istiyoruz kolay degil ama ben inaniyorum biz bunu asacsgiz yta gercekten hissediyorum bunu

elimdde su an yaggliii tuzlu bir misir cipsi iki gundur bir saat deli antreman yaptim bir kilo vermistim
ama simdi hepsini geri alicam banane ya canim sikilyior valla bis bos oyturamicam

ben su an careyi mutlulugu yiyerek buluyorum ohhh bu saatte ben bunlari naisl yiyiorum yaaa hahahah super

iste su anki ruh halimi ve psikolojimi anlatan bir søz :)
arkadasimiz halen icmiyor kutluyorum

ilk okurken gerçekten yaktın sandım....

yiyerek mutlu oluyorsan ye gitsin ....:) ben şu an nasıl mutlu olabilirim onu bile bilmiyorum....artı yememek gibi bir baskı da uyguluyorum kendime kilo almamak için....:S offf benim sıkıntım anlatmakla anlaşılmaz....öyle kasmışım ki kendimi,sigara içme,fazla yeme derken kafayı sıyıracam....

siz yine çok yol katettiniz...senin aylar oldu mesela....benim daha 15 gün ve en tehlikeli zamanlar bunlar...

iste su anki ruh halimi ve psikolojimi anlatan bir søz :)
arkadasimiz halen icmiyor kutluyorum

evet dimi...kelebeğin o zamanlarını hatırlıyorum,sakın içmeee diyorduk....içmedi gerçekten de ,başardı...bende kutluyorum

uykum geldi benim yaf :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…