1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

gittin mi gizemlii

iyi geceler demeden mi

ben de çıkıyorum,çok uykum geldi...herkese iyi geceler,tatlı rüyalar....

gittin mi gizemlii

iyi geceler demeden mi

ben de çıkıyorum,çok uykum geldi...herkese iyi geceler,tatlı rüyalar....

canim yaa yaziyorum ama sonradan bakiyorum
neyseki benimde cigara sevdam geldi gecti bitti su an cok iyiym:)

ufff cok iyyidi ama az ocne resmen direndim yaa acayip hayal etmistim

aman aman bu kadar icmedim tatlim aman ha diyorum
yemin ediyorum hayatimin hatasi olur

hep guzel dusunuyoerum hep iyi olmaya calisiyorum surekli pozitifim ve cok hareketliyim
simdi bunu bir anda silemicem
arada ozliyecegiz ama bunuda burdan yazarak rahatliyacagiz sanriim
yani ben kimseye diyemiyorum kime ne anlaticam
burda hepimizi ayni sey icin biraradayiz birbirimii en iyi biz birbirimizi en iyi boyle kriz cekenler anlar

iyi geceler BBKFF mcxxxx

dun cok kotuydum ben yaaa ..bayagı bır agladım agladım agladım rahatladım................
offf neydım oyle......

neyse yola devam bıttı gıttı attım aklımdan pıslık sey ne olacak ............

şu an sigara paketi önümde deli gibi ağlıyorummmmmmmmmmmm

yapamıyorumm bennn yapamıyorummmmmmm.....bu şartlar altında olmuyooooooooooo

içicem sanırım ben şimdi.....affedin beni kızlar ama inanın yapamıyorummmm

çok kötüyümm,sinirlerim çok bozukk...içmezsem aklımı kaçırıcam...ne yaptıysam olmuyo,kendimi rahatlatamıyorum hep anlık kandırmacalar başka bişey değil....psikolojim bozuldu resmennn yaaaa,zaten kafamda bin tane dert,sıkıntı birde içmee diye baskıladım kendimi...yeterrrrr

çok üzgünüm biliyorum pişman olucam içince ama delirmekten iyidir....

daha içmeden pişmanım yemin ederim ve birazdan bin pişman olucam ama çok ihtiyacım var şu an çok sinirim bozukkk

özür dilerim hepinizden.....

içtimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

içime çekmedimm ilk yakınca içmeden dumanı savurdum durdummm

sonuna doğru bi kaç nefes çektim,şu an acayip başım dönüyor bacaklarım titriyoo

sersemledim sanki.....pişmanlık bi taraftan sigaranın balyoz etkisi bi taraftannnn

kendimden neffffrett ediyorum şu annnnnnnnnnnn

hiç yaşanmamış saymak istiyorum bu anıı............hiççççççççç yaşanmammışşş

dogrusu sasırdım yanı beklemezdım:S

ama olsun bu kadar strestense bır tanecık hadı bırsey olmaz
kı oyle cok cok ta ıcıne cekmemıssın anladıgım kadarıyla
sımdı kaldıgımız yerden devammmı?
ıcmeye devam edıcekmısın

cokta guzel anlatmıssın beee dumanını savurdum fılan:S
off bu saattler ıyıımde bu ara benıde gecelerı zorlamaya basladı ama cekıyorumkendımı
yanı ıcersemde smıdı degıl yazın ıcım barı:)
saka ya keske hıc baslamasak ya off
cok zor valla kendımı terkedılmıs gıbı hıssedıyorum sımdıde ısın psıkolojık tarafına yonlenmem lazım
butun arkdaslarım sıgara ıcıyor onlardan uzagım zaten havalar soguk gorusemıyoruzda
bılmıyorum kafam cok karısık cnaım hıc ıcmek ıstemıyor ama yasam tarzımdan sıkılmaya basladım
bılmyırum bakaım ozetlıcek olursam su an 46. gunum 5 un ıyıysem bır gun kotu

Hersey kafada bıtıyor ... Ben kendımde sıgaraya baslamak ıcın sebeb aradıgımı farkettım

hıc bırsey ıcmek ıcın sebeb degıldır

kendı kendımızı kandırıyoruz aslında

ıste ozluyoruz ozluyorum kavgalarda streslerde anlık sevınclerde anlık bır uzuntude fılan fılan..

Keskeeee hıııccccc bassslamasaydııııııııııııııııkkkkkkkkkk
Zor bır yol bu bırakmak cok zor
yanı mantıklısı 2 yada 3 sene gecıcek bıraz unutucaksın
cevren hersyeın degısıcek brır anda pat dıye olmuyor
sıgarasız en azından 4 mevsım gecırılecek
en kolay da kısın bırakılıyor onuda anladım

burda olmamızın bır sebebı var .. ınanıyorum bır burdakı herkes bırakıcak ....................

içtiğim için pişmanım....pişman olacağımı bile bile içtim zaten...

içmiş te saymıyorum aslında kendimi çünkü içime çekmedim doğru dürüst,sadece bir kaç nefes....

sinirlerim çoook bozukkk,o yüzden engel olamadım kendime ki benim yerimde başkası olsa şu an aslaaa bırakmazdı sigarayı,bundan adım gibi eminim....benim şartlarımda biri aslaa bırakamazdı.....

tabiki kaldığım yerden devam edicem...içmiş saymıyorum kendimi....bugün hala 15.günümdeyim...

bu arada içtiğimden beri (bikaç nefes olsa bile) ağzımın içini leş gibi hissediyorum...çok pis bi kokusu var....:120:

biliyorum beklemezdiniz benden çünkü bende kendimden beklemiyordum bunca gün sonra...ama dediğim gibi içinde bulunduğum şartlarda içmemek çoook zor...kafam rahat olsa daha doğrusu şu an ki durumda olmasam içmezdim...

olsun canim dedigin gibi hic icmemis gibi dusun ki zaten icmemissin
io kadarciktan birsey olmaz yarin 16. gunun
aman aman ne olur ya bu gunlerde bende biraz stresliyim
ama rahat olmaya calisiyorum
seninde yazindan ne kdr skntida oldgunu hissettim allah yardimcin olsun ne diyeyim dugun telasin var
ceyizler duzenler alisverisler misafirler v.s cok stres valla yinede gercekten iyi dayaniyorsun
15 gun hakikaten bravoo!!!! yola devam kims ehic brisey okumadi duymadi kimsede ztn doru duzgun icmedi bisi
mcxxxx

:)

rüya gibi geliyor şimdi..sanki o an,o dakikalar gerçek değildi....aman allahım öyle kötüydüm ki o an...yanımda olsan daha iyi anlardın....ama şimdi düşününce rüyaymış gibi....

evet yarın 16.günüm...:)
aynen devam ediyorum.....

iyiki varsın gizemli....sen beni çok iyi anlıyorsun,bende seni....inşallah emeklerimiz boşa çıkmayacak,kendimizi hayal kırıklığına uğratmıycaz inşallah...

herkese merhaba
ne zamandır yazamıyorum. bu aralar işler çok yoğun yani iki ayak bir pabuçta şeklinde geziyorum.bebekkafa o içtiğin birkaç nefesi unut. yola devam. insanız olacak böyle şeyler. sen yılarca vücuda ver ver. sonra birden bire kes. o da isteyecek elbette. ben defalarca kere denedim. hepsinde de birtaneden birşey olmaz a yenildim. sakın ha. bir daha içme. yarın vakit bulabilrsem daha uzun yazıcam. iyi geceler.

su an alkol aldim hemde baya hehehehehe

ama icmiyorumiste yaaa icmiyorum

cooooooooooooooooooooooooook zoooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canimdi o ya benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
heh

unuttum gitti kelebek...:) yaşanmamış sayıyorum....

işlerinde kolay gelsin canım....

su an alkol aldim hemde baya hehehehehe

ama icmiyorumiste yaaa icmiyorum

cooooooooooooooooooooooooook zoooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canimdi o ya benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
heh

ohh yarasınnn....

içki içerken daha çok istiyor canın dimi....amaaaann boşver canım yaa,dün ben içtim de ne oldu sanki...inan hiç bişey ifade etmedi....içerken ona baktım ve düşündüm ,ne bu şimdi,ne yapıyorum ben dedim....saçma salak,kağıda sarılmış binlerce zehiri çekip duman atıyorum ,ee ne bu?? aman ne büyük işş....

açık söylemek gerekirse o kadar delirdim içicem diye ama içerken hiç bi keyif,tat almadım,yemin ederim...kendime çok kızdım ve aptal gibi hissettim.....o yüzden hiç canın istemesin yani...bunca gündür yaptığın gibi geçiştir gitsinn..hem kız onca zaman sonra nasıl istiyor hala insan yaa,öfff bunu duyunca bütün ümitlerim sönüyor ama sonra sigarayı bırakma amacımı hatırlayınca tekrar silkeleniyorum......

öff ne biliyim böyle çelişkiler yumağı işte...:96:

Hobbbaaaa canlar ben geldimm:))

Ben ne yazmisim oyle yaa canimdi o benim filan ahahah koptum simdi okurken dun ama baya canim istemisti ama artikkk gercekten tam anlamiyla bugun zerre aklima gelmiyor yani nefret ettim yine ondan..

BBKKFF sen yine dokturmussun sen yine beni bizi anlatmissin !! insan icmiyor icmiyor sonra birden yakiyor ve gercekten hic bir tadi tuzu anlami yok ve kendine kiziyor
yasadim daha once iki ay icmedim bir yaktim hep geriside geldi

bu sefer daha gucluyum sanki yasiyacaklarimi biliyorum
o yuzden kolay kolay yakamam

artikkk ozlemler bitsinnnnnnnn
son uc gun feci hatirladim ozledim ama bakin gelin gorunki yakmadim oturdum agladim cikolataya abandim ve bitti.. yani gercektne o kdr cok cnm istemiski sabah kalktigimda icmis gbydim bir an dedim ne oluyor :)

Simdiki hedef bahar mevsimi ..... bahari atlattikmi yazida bir sekilde atlaticaz sanirim

ayy onu okurken bende hem güldüm hem ağlamaklı oldum...hatun vurmuş kendini içkiye,"o benim canımdı" falan diyo sanki sevgilisinden ayrılmış gibii..
öyle iyi anlıyorum ki o ruh halini....içmeyen anlamaz,ne diyo bu der.....bende öyle oldum ve ağladım dün....herşey daha bi koyar oldu,herşeyin tadı tuzu kaçtı sanki....

aman boşver,helal sana gizemlii
seni bunca gün sonra deniyor,sınıyor illet ama sen yenilmiyorsun..bravoo....

valla bende acayipp pişmanım haa...bu arada dün içtim ya bugün de canım çok istedi,tabi baştan başlamış gibi oluyor vücut resmen onu anladım......o yüzden aman diyim sakın içmeyin...ben salaklık yaptım içtim bugün daha zorlanıyorum sanki ilk günüm gibi...

bu arada ben size bişey diyim mi siz bunca zamandır içmiyorsunuz ve bahar geldiğinde 5-6 aydır falan içmiyor olacaksınız,o zaman canınız hiç istemiycek...yani bahardan yazdan korkmayın...

öff bazen ne düşünüyorum biliyomusunuz....şimdi 4 ay sonra evlenicem ya,ne güzel evliliğimin ilk zamanlarında eşimle sigara keyfi yapmak isterdim....yemekten sonra şöyle balkonda yazın sigaramızı içebilmek isterdim..... acaba evlendikten bi süre sonra mı bıraksaydım yaa...

çocuk için falan diyorum hep ama çocuk nerden baksan 1 sene sonra olur...hamile kalmadan 6 ay önce bıraksamda olmazmıydı....?

bahane arıyorum dimi içmek için....

leblebi falan tıkınıyorum şu an....

selam kızlar bugün benim 13.günüm dün rüyamda gördüm kendimi sigara içerken ve iki gündür yine sabah uyanır uyanmaz aklıma geliyo yaaaaaaaaa

bebekkafa içmissin önce şaşırdım sonra üzüldüm sonra da oh rahatlamıs dedim bi nefes bi nefestir bende içsem bi nefes acaba gerçekten çok istiyorum içmeyi suan da ne için niye bıraktığımı tamamen unuttum kendime bahaneler arıyorum içmek için

selam kızlar nabersiniz ?

görüyorum ki arada kaçamaklar oluyo (((
nolurr yapmayın arkadaşlar nolur (
bu kadar yol almışken , tekrar o illete yenilmeyelim ..
farkındayım zor , hemde çok , ama ondan daha kuvvetliyiz biz olmalıyız ...
bide bu kadar düşünmeyin şunu , insan düşündükçe canı çok daha fazla istiyo ..
beni sorarsanız eğer spora başlıyorum bugün itibariyle nihayet :))
sigara artık aramaz oldum iyice , sanırım beynimde öyle bi bitirmişimki onu , aklıma da gelmiyo artık

eylül ne güzel hiç aklına gelmemesi ben bugün çok kötüyüm ya her an seytana uyabilirim kendim kötü hissediyorum ağlamaklı oooofffffffffffffff bıktım yaaa sanırım bende bu işi beceremiyecem ve tekrar baslıyacam

Allah kahretsinki içtim 3 nefes cektim ve attım dayanamadım komşudan aldım
lanet olsun bu sigaraya basladığım güne
şimdi hem kendime hemde eşime haksızlık ettim bunca gün dayandıktan sonra neden içtim anlamıyorum ki
kendimi suçlu hissediyorummmmmmmmmm:85::95:

off ya böyle olunca çok üzülüyorum kızlar ...
ya acaba destek olarak bişilermi kullansan , herkes tek başına galip gelemeyebilir , yardımmı alsan acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…