1 ay 9 günde 12 kilo verdim çok şükür....

eliptik bisiklet gercekten cok fayda ediyormu?? 30 dkda kac kalori verdiriyor mesela...bide o siteyi yazarmisiniz rica etsem:44:

eliptik bisiklet gercekten cok fayda ediyormu?? 30 dkda kac kalori verdiriyor mesela...bide o siteyi yazarmisiniz rica etsem:44:

evet canım işe yarıyor tabikide yaramaz mı? site ismi vermiyorum canım artık. ilk sayfalarda yazmıştımama inceleyeblirisn.

evet canım işe yarıyor tabikide yaramaz mı? site ismi vermiyorum canım artık. ilk sayfalarda yazmıştımama inceleyeblirisn.

sizi hep takip ediyordum çok takdir ettim sizi. Kaç gündür yazmıyorsunuz merak ettim ne durumdasınız :)

sizi hep takip ediyordum çok takdir ettim sizi. Kaç gündür yazmıyorsunuz merak ettim ne durumdasınız :)

sağolasın canım evet uzun zamandır yazmıyorum. diyete biraz ara vermiştim. çok halsiz kalmıştım ondan yazamadım. şuan normal kalori saymaya ve bitki çayına başladım yeni. bakalım hedef bu ay sonuna kadar 68i görmek inşallah senin nasıl gidiyor canım.

sormayın ya ben çok iradesizim yinede bu kez hep kaldığım yerden devam ediyorum 2 kilo vermişim bu hafta zaten 1 haftadır dikkat ediyorum.

Merhaba bayanlar ben geldim Bu son halim. Umarım sizleri heveslendirir. Biliyorsunuz hamişlik süresi boyunca aşırı denecek kadar kilo aldım. ilk fotodan belli ama kadının fendi her zamanki kiloalrıda yendi ve yenmeye devam ediyor. İnşallah fotom yüklenmiştir. Bu arada normal kalori saymaya ve bitki çaylarına başladım tekrardan.Biraz diyete ara verdim çünkü çok yorulmuştum. daha yeni başladım ama artık çok sıkı bir diyet yapmıyroum normal kalori sayarak ve spor yayaparak kalan 7 kilomuda yaza kadar veririm inşallah zaten diye düşünüyorum. bol eksiler canlar

sormayın ya ben çok iradesizim yinede bu kez hep kaldığım yerden devam ediyorum 2 kilo vermişim bu hafta zaten 1 haftadır dikkat ediyorum.

hımm olabilir canım. ama bahar gelince nedense bana da bir iradesizlik çöktü anlamadım bende biraz nefsimi doyurayım diye ara verdim ve bu hafta başladım artık. sporada bu akşam başlayacağım ALLAh ın izniyle. ama şunu da unutmamak gerekli. diyette de en önemli unsur DEVAMLILIK ve İRADE. zaten bunları başaran birinin kilo vermemesi için hiç bir manisi engeli yoktur diye düşünüyorum.

tebrik ederim arkadşım resmini de gördüm çoook büyük fark varrr bende iki ayda 9 kilo verdim ve kilo verimim durdu off bunalıma girmek üzereyimmm

canım sen bir ayda neler yedin, ne yaptın 12 kilo verdin ??

Merhaba benden size bir tavsiye, görüştüğüm bir diyetisyen şöyle söylemişti: ekmekle şeker birbirini dengeliyor. Birinden kısarsan diğerine saldırırsın canın çok ister. O yüzden günde 4 dilim kepekli olmak şartıyla ekmek yiyebilirsin. Eğer ekmeğe çok düşkünlüğün varsa çaylarında kahvelerinde şekeri AZALT. şekeri bırakma sadece AZALT.

bi deneyin derim bende işe yaramıştı :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tatlım teşekkür ederim tavsiyen için ama benimki piskolojikk o gün yazdığım gibi olayı yemin etmekle buldum yılbaşından beri hiç ekmek yemedim şuan 88 kgyum arada simitle kaçamaklar yapıyorum bzen ödül niteliğinde kendime şekri zaten hiç kulanmıyorum yıllardır çayı şekersiz içerim

Bayanlar tekrar merhaba.uzun zmndir yazamiordum bnde..bende hala yediklerime dikkat ediorum ve 60.5 gramim ve bu hafta ellilere dusmek hedefimm..umarim olur..birde bazen yediklerime dikkat edemiorum o yuzden hergun en az 1.5 saaat yurumeye basladim..eskiden de yuruodum rtik arttirdim yurume suremu

Ooooooooo supersin canim
Masallah gercekten cokkisa bir surede bu kadar incelmek cok zor olsa gerek .. bende fittingodayim ordada ismim elif sena benide eklermisin pek duzenli yapamiyorum kalori hesabini ama artik bi duzene koymam gerek..
benim hedefimde 3 ayda 15 kilo vermek..

sağolasın canım evet zor oldu ama imkansız dğeildi ismini aradım ama bulamadım canım malesef. özelden yazarsan tam olarak bulablirm belki

sağolasın canım evet zor oldu ama imkansız dğeildi ismini aradım ama bulamadım canım malesef. özelden yazarsan tam olarak bulablirm belki
aaaa yazdiklarini okudum .oykun mukemmeeeel.. Ben de kac gundur kalori sayimiyla diyet yapmk istiyorum ama bir sorun var.. Diyelim ki uc kasik manti yedim. Kalorisi sitelerde 100 gr olarak verilmis. O uc kasigin kalorisini nasl hesapliycam ???

aaaa yazdiklarini okudum .oykun mukemmeeeel.. Ben de kac gundur kalori sayimiyla diyet yapmk istiyorum ama bir sorun var.. Diyelim ki uc kasik manti yedim. Kalorisi sitelerde 100 gr olarak verilmis. O uc kasigin kalorisini nasl hesapliycam ???

1 tepeleme kaşık ortalama olarak 40-50 gram arası canım. benim mutfaka terazim var onunla ölçüyorum mesela.

sayfada gezinirken gordum sizi tbrıkler ben gecen yıl diyet ve sporla 4 ayda 22 kilo verdim 80 kilodan 58e düstüm sonra hamile kaldım 77 ile dogum yaptım suan 66 kiloyum bebek 2 aylık sert diyet yapamıyorum ama ekmegi kestim 2 ayda 58e inmeye calısıyorum umarım olur umarım iyorum cunku emziriyorum o olmasa veririm kesin derim cunkü 1 kere basardım yine yaparım vazgecmeden devam

çok sağolasın arkadaşım. bende seni tebrik edeyorm ve bebeğinii ALLAH bağışlasın inşallah EMZİRMEK ZATEN EN GÜZEL VE ETKİLİ SPOR dediğin gibi yediklerine içtiklerine dikakt ederek zaten ister istemez vereceksindir emin ol.

Arkadaşlar,
Baştan itibaren okudum ve çok etkilendim gerçekten.
Bende çok iradeliyim geçen yıl dukan diyeti ile 2 ayda 7 kg verdim fakat devam edemedim.
Diyeti yaptıgım 2 ay boyunca hiç kaçamak yapmadım ve dışına çıkmadım ama gerçekten çok zor bir diyetti.
Şimdi Ekimde evleniyorum ve fazlalıklarımı vermem gerek.
Öncelikle 27 yaşındayım. Hayatımda hiç 55 üzerini grmemişken öğrencilik bitip iş hayatına başladıgımda masa başı çalıştıgım için 1 sene içinde nerdeyse 13 kg civarı kilo aldım.
69 u gördügümde tartıda son noktaydı benim için. Ve dukan diyetine başladım ama istikrarlı gidemedigim için
(çevre aile vs baskılardan ) diyeti bıraktım sadece dikkat ediyorum. şu an 65 civarıyım arada 64 leri görüyoyurm.
Sporu sevmemek benim için çok olumsuz ayrıca evim ve işim arası çok uzak mesafe şyle syleyeyim sabahları 6 da kalkıyorum ve akşam eve girdigimde 7 yi geçiyor inanılmaz kafa ve beden yorgunluguyla bir yürüyüş yapmak bile inanılmaz zor gelebiliyor. Benim ideal kilom hep 53 52 civarıydı. Boyum 161 cm. o kilolara düşemesemde mutlaka 60 ın altına düşmeliyim en azından gelinlik giyerken. Zaten çok iri gögüslerim oldugu için ne kadar zayıf olsamda hep kilolu yada balık eti gösterirdim. Şimdi sizinde yukarıda söyledigi gibi istedigim kıyafetleri giyemeyip sadece üzerime olanı giymek zorunda kalıyorum bu durumda gelinlikte olunca çok can sıkabiliyor Kalori hesabının gerçekten işe yaradıgını biliyorum başladım bakalım bende nasıl ilerleyecegim bakalım.

Sizlerden uzun süredir yazan olmamış. Ne durumdasınız ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…