💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok sevindim canım. Çok şükür. 🙏 Dinlen tabi. Ben de bugün çok yordum kendimi vicdan yapıyorum şu an. 12 . Haftaya kadar koruyalım kendimizi❤️🙏
Valla soğukkanlıydım ama elim ayağım titremedi desem yalan olur :) kasık ağrısı da çok can sıkıyor gerçekten her an regl olacakmışsın gibi bir ağrı

Kızlar merhaba ben imom kullanıyorum ama benim migdemi cok yaktı kullanan var mı benim gibi yanan migdesi bunun için ne yapiyosunuz çünkü ilaç aldım faydası olmadı
Canım ben de imom kullanıyorum ama mide yanması falan yaşamadım hiç. Yanmanın ilaçtan olduğuna eminsin değil mi ? Bazen hamilelik kaynaklı da yanma olabiliyor mide de

Kızlar merhaba ben imom kullanıyorum ama benim migdemi cok yaktı kullanan var mı benim gibi yanan migdesi bunun için ne yapiyosunuz çünkü ilaç aldım faydası olmadı
Canım benim aşırı mide bulantım sebebi ile ben vinalac diye probiyotikli vitamin kullanmaya başladım. Bugün başladım daha etkisini daha bilmiyorum.

Bu arada bende de mide yanması var. Yani o vitaminden ziyade hamilelikten olabilir canım. Bu probiyotikli vitamin mideye iyi geliyormuş

Merhaba hanımlar bende transfer hazırlıklarına başlamak için gün aldım ama adetin 6. gününe rendavu verdiler başlamak için geç değil mi zaten o zamana kadar adetim bitmiş oluyor.ilk defa yaptırıyorum tubbebek.
Merhaba, ben de bu tedavime 6. Gün başladım. Suan çok şükür her şey yolunda.

Canım ben de imom kullanıyorum ama mide yanması falan yaşamadım hiç. Yanmanın ilaçtan olduğuna eminsin değil mi ? Bazen hamilelik kaynaklı da yanma olabiliyor mide de
Canım şu an hamile değilim sadece rahim hazirliklarina başladım doktorumun verdiği ilacı kullanıyorum sadece son 3 gündür çok fazla ilaç geri geliyor sanki balık yağını içiyorum felaket yaniyor önceden yoktu

Bu arada bende de mide yanması var. Yani o vitaminden ziyade hamilelikten olabilir canım. Bu probiyotikli vitamin mideye iyi geliyormuş
Sıkıntı da hamile değilim kuzum o yüzden bu kadar miğde yanması olmaması lazım ama anlamadım sacma bir şekilde yanıyor yediğimde bişey yok ama agriticak yakicak falan

Canım benim aşırı mide bulantım sebebi ile ben vinalac diye probiyotikli vitamin kullanmaya başladım. Bugün başladım daha etkisini daha bilmiyorum.
Normalde kullanıyodum zaten ama imomu da daha öncesinde kullandım ama bu sefer fazlasıyla yakıyor hicbbisey fayda etmedi ne yapicam bilemedim

Canım şu an hamile değilim sadece rahim hazirliklarina başladım doktorumun verdiği ilacı kullanıyorum sadece son 3 gündür çok fazla ilaç geri geliyor sanki balık yağını içiyorum felaket yaniyor önceden yoktu
Eğer hamile değilsen imom ın hamilelik öncesi olanı var imom primo onu alsaydın keşke o zaman.

Eda bizim kızımız olacak bak gör 😂
Dimi mide yanması bulanması kız da olurmuş. Annemin de çok bulanmış. Beni tahmin eden herkes kız tahmin ediyor zaten. Bakalım kuzum bir kaç aya öğreneceğiz 😍
Sıkıntı da hamile değilim kuzum o yüzden bu kadar miğde yanması olmaması lazım ama anlamadım sacma bir şekilde yanıyor yediğimde bişey yok ama agriticak yakicak falan
Aaa doğru sen hamiş değildin. Bilemedim o zaman vitamin dokunuyor olabilir canım

çok aktif olamadım iyiym canım 2 kez düşük tehliksei geçirdim kanamam oldu ama çok sıkıntılı olacak kadar değildi çok şükür herşey yolunda mide bulantılarım başladı kahve lekem geliyor sürekli. kalp atışını duydum çok şükür şuan iyiyiz ama:KK200:
Çok şükür kuzum sevindim iyi olmanıza 🙏 benim de iki kez kanamam oldu ama çok şükür iyiyiz 🙏 Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi

X