Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ayyyy yarın senin bebişte geliyor çok şükür saglıkla gelir inşallah 🥰🥰🥰🥰🥰
Aminnnn canım inşallah aşırı gerginim aslında iyiyim sanıyordum 🤭🤭 az önce de kızım garip hareketler yaptı normalde de bana düşkün ama bu derece değildi son 1 saattir değişti babasıyla bile oynamak istemiyor bana sarılıyor. Ay bi değişik oldum hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alıp eve gelseydik 🥹🥹

Aminnnn canım inşallah aşırı gerginim aslında iyiyim sanıyordum 🤭🤭 az önce de kızım garip hareketler yaptı normalde de bana düşkün ama bu derece değildi son 1 saattir değişti babasıyla bile oynamak istemiyor bana sarılıyor. Ay bi değişik oldum hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alıp eve gelseydik 🥹🥹
Yarın inşallah alıcaksın kucağına canımm 😍😍 kaçta gidiceksinnn

Sağ Salim sağlikla ordan çikarsiniz inş 🌸🌸💕rabbim yardimciniz olsun 🤲🏻Bize de dua et olur mu 🤣

Ayni gidiyoruz :) bakalim yarin sana ne diyecek . İki saattir benimki tekmeliyor ama ağrili bi şekilde kasiliyor
Çok dua ettim bu hafta kendisi gelsin diye kasılmalar var ama sancı yok bende hiç, kilosu artmadan bu hafta gelseydi normal doğum olabilirdi, ama yarın 3.800ü rahat görürürz bende o kiloda artık bebeği riske atmak istemem bakalımm ne diyecek yarın doktorumuz🙃

Çok dua ettim bu hafta kendisi gelsin diye kasılmalar var ama sancı yok bende hiç, kilosu artmadan bu hafta gelseydi normal doğum olabilirdi, ama yarın 3.800ü rahat görürürz bende o kiloda artık bebeği riske atmak istemem bakalımm ne diyecek yarın doktorumuz🙃
Benim göbek bildiğin harita oldu 🥹🥹göbeğimin yirtildiğini hissediyorum . Bence doktorlar bizi çabuk alacak :)

Rabbim kolaylastirsin ...Bebeginle birlikte sağlıklı,sıhhatli bir şekilde evinize dönün inşallah 🤲

Sağ Salim sağlikla ordan çikarsiniz inş 🌸🌸💕rabbim yardimciniz olsun 🤲🏻Bize de dua et olur mu 🤣
Amin canımm hepiniz dualarımdasınız 😍😍🙏🙏
Ayyy çok heyecanlı😍tamam hadiii şimdi gidip güzelce uyumaya çalış yarın inşallah kavuşuyorsun bebişinleee🧿😍😍🥰
ay hadi inşallah yaa bi gram uyku yok habire ağlıyorum 🤭
Yarın doğuruyorsun ressmennn🧚🧚🧚 her şey çoook güzel geçer inşallah canım benim, sağlıcakla kavuş yavruna inşallah♥️♥️♥️
aminnn inşallah canım ay böyle kurbanlık koyun gibi oluyomuş insan. Doğumun gününü bilmeyince herşey daha iyiydi sanki 😂😂

gulumsebebek gulumsebebek yarın kavuşuyorsunuz inşaAllah 🥹🥹 Rabbim kolaylıkla sağlıkla sıhhatle güzel bir doğum nasip etsin 🤲🏻🤲🏻
Amin inşallah canım sağlıkla bi kucağıma alıp eve gelseydim kızımda aklımda ona ağlıyorum zaten habire. Kaç gündür ilk kez duygusallaştım
gulumsebebek gulumsebebek yarın güzel haberlerini ve bebiş fotosu bekliyoruz canım 🤗🥰 sağ salim kavuşursunuz inşallah 🙏🏻
ilk fırsatta yazcam canım siz uyanmadan ben çıkmış olurum inşallah 😍😍🤭🤭

X