Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    48
kizlar birsey soracagim sacma olabilir kusura bakmayin :KK33: mesela applerde yaziyor ya bu hafta iste cilek kadar oldu, yaklasik 6 cm vs. bu cm degeri doktorun ultrasonda olctugu gibi popodan basa mi yoksa ayakta gibi ayaktan basa uzunlugu mu?

Bir süre ara ver cnm doktorum bana kahve içme dedi zaten içmiyordum bebeğimin kalp atış hızı 9-10 da bir tık hızlıydı şükür ki düzene girmişti 12 de
Kahve bende içiyorum cnm onla ilgilisi olur muymuş bilmiyordum valla iyice azaltayım o zaman :KK43: iş yerinde içmeden duramıyorum bazen

Kızlar günaydın
Aklıma bişey takıldı çalışıyorum da dar pantolon giyince zararı olur mu göbeğim çok çıkmadı normal gibi sanki 13. Haftadayım beli sıkmıyor biraz gevşek pantalonun bir de düşük bel değil giyemem de zaten

Kızlar şimdi ofisten yolladılar sonucu, içinizde anlayan varsa bir bakar mısınız.
Ay canım ben aralık annesiyim merak edip ne testler yaptınız diye giriyorum arada senin testine denk geldim instada mfk diye doktor var ikili test hakkında açıklaması vardı 1/500 çıkan sonucu değerlendiriyordu bunun anlamı binde 2 ihtimalle olabilir demek diye yani senin değer nerdeyse 1400 de 2 ihtimalle demek yani gayet iyi sonucun

günaydın herkese dünden beri bir baş ağrım var gece boyu başımda sürekli bir sıkışma hissi gibi
Başağrıları olan var mı veya benzer şeyler yaşayan oluyor mu ? Bişiy de içemiyorum kötü oldum baya :KK43:

günaydın herkese dünden beri bir baş ağrım var gece boyu başımda sürekli bir sıkışma hissi gibi
Başağrıları olan var mı veya benzer şeyler yaşayan oluyor mu ? Bişiy de içemiyorum kötü oldum baya :KK43:
havalardan bence canım, tıkanığım ben , başım ağrıyor . alerjim var ilaç kullanamıyorum . bu havalar bizi mahvetti. Şakaklarına çok az nane yağı sürebilirsin, rahatlatıyor

gunaydin canim. burun tikanikligin varsa ve uykusuzluk bas agrini iyice kotulestirmis olabilir. temiz hava al, hava nemlendiricin varsa ona biraz nane yagi koyabilirsin. ve uyuyabilirsen de biraz uyu canim. ha bir de bol su tabi ki :KK54:

Kızlar günaydın
Aklıma bişey takıldı çalışıyorum da dar pantolon giyince zararı olur mu göbeğim çok çıkmadı normal gibi sanki 13. Haftadayım beli sıkmıyor biraz gevşek pantalonun bir de düşük bel değil giyemem de zaten
Günaydın canm beli sıkmıyorsa sorun olmaz bence
Bende 14.haftadaym daha hamile pantolon a geçmedim ama taytlar ile idare ediyorum 😄

Günaydin canm benim de burnum tıkalı ve bas agrısı yapıyor zorda kalırsam parol içiyorum
Birde eczaneden okyanus suyu aldm burun tıkanıklığı için

X