zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

Bende birtanecık annemden özür diliyorum..Onu kaybedınce anladım onsuz hayatın ne kadar anlamsız oldugunu..Çok kırdım onu çok üzdüm..Önce Allahtan sonra annemden özür diliyorum..İnşallah sesimi duyuyordur birtanemm..

bende annemi dinlemeyip her boş vakti eşin yanında değerlendirip annemin dizinin dibinde oturmadığım için annemden çok özür diliyorum şimdiki aklım olsa her boş vaktimi annemle geçirirdim SENİ ÇOK SEVİYORUM ANNECİM anne olunca daha bir anlaşılıyo anne kıymeti diyenler çok haklıymış senağlama

ben merkezci olmayı daha yeni yeni başardığımdan, yıllarca kendimi üzdüğüm kendimin kıymetini bilmediğim için kendimden özür diliyorum.

hayatta üzdüğüm herkes için özür dilerim bına bende dahil olmak üzere

Son düzenleyen: Moderatör:
anacımmmm gençliğimde bazı sözlerini dinlemediğim için özür dilerim...

anneanneciğim seninle son zamanlarında fazla zaman geçiremediğim için özür dilerim...

kocacım bazen bilerek üstüne geldiğim için ve sen gıkın çıkmadan beni dinlediğin için sana minnettarım.bu yaptıklarımdan özür diliyorum...

ve öğrencilerim bazen sizlere uzun nutuklar çektiğim için özür dilerim...

ve kendimden özür diliyorum...seni olur olmaz strese sokuyorum pozitif olamıyorum bazen...özür özür özür...

canım babanecıgım ölmeden önce son anlarında yanında olamadıgım senınle vedalasamadıgım sarılıp koklayamadıgım ıcın senden özur dılıyorm..

Son düzenleme:
beni arkadaşlarının yanında küçük düşürmek isteyen, bana bağıran ve hakaret eden erkek arkadaşımı 2 gündür arayıp özür dilemeyen erkek arkadaşımı bugünden itibaren terkediyorum. ama mutsuzummmmm :KK43:((

bende özür bekliyorum haksız yere yaşça benden büyük diye gık etmediğim birinden azar işittim bende özür dile bekliyorum benim hiç bir suçum yokki beni niye azarlıyon

ben ailemi hiç bir zaman dinlemedim
ama şimdi keşke diyorum ailemi evlenirken dinleseydim ve onlara karşı çıkıp hem onların hayatını hem kendi hayatımı bu kadar ayaklar altına almasaydım bu yüzden bütün ailemden özür diliyorum

bende birkaç gün önce kocamdan özür dileğim için kendimden kocaman özür diliyorum :kızgın: :çok üzgünüm: :eek:klava:

Sevgili eltimm,
Daha yeni evli olmama, aileye yeni katılmama ragmen bana karsı soğuk tavırlarına karsılık vermedigim için, azarlar gibi konusmalarına karsı yine sırf "yeni gelin geldi huzur bozuldu" diye düşünülmesin diye Allah rızası adına sustuğum için,belki bana karsı hareketlerin normale döner seversin,kimbilir ilerde cok iyi anlaşırız diye beklediğim için, bazen de "canım,cicim"li konusup beni sasırttığın ve hiçbirşey yokmuş gibi davrandığın anlarda "hayırdır bu ne samimiyet" diye tavır koymadığım ve dengesizliklerine karşı tahammül ettiğim için, bir gün öyle bir gün böyle olmana sabrettiğim için , senin "ailedeki kimsenin beni sevmesini istemediğini" öğrendigim, havalarını, kaprislerini sadece cok iyi bir insan olan kaynım hatrına cektiğim için, senin bu sacma sapan tavırlarını kendime dert edinip, içime atıp, stresten sivilce döktüğüm için, sana değmeyeceği halde kendimi üzdüğüm için KENDİMDEN ÇOK AMA ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM..... bu dil de sana elticimm naniknanik ohh beee rahatladım... :sm_cool:

ben özür birinden bekliyorum. kimden mi elbetteki sevimsiz, kıskanç, numaracı, evliliğime ve hayatıma dair ne varsa o koca burnunu sokmaya çalışan, kendi ne olduğuna bakmadan benim kadınlığım hakkında laf edebilecek kadar hadsiz, seviyesiz ve terbiyesiz görümcemden.neden beklemiyorum çünkü onunla aynı havayı teneffüs etmek bile istemiyorum
amaaaa KENDİMDEN ona son seferine kadar cvp vermediğim ve haddini bildirmediğim için ÇOOOKKK ÖZÜR DİLİYORUMMMMMM...

Bende anneciğimden özür dilerim.Canım anneciğim seni her seferinde üzdüğüm için,söylediklerini ciddiye almadığım için,seni hiç dinlemediğim için,yine seni dinlemeyip yanlış bir evlilik yaptığım için,hala kahrımı çektiğin için senden çok özür dilerim annecim.

Şimdide özür bekliyorum arkadaşlar

Eşimden özür bekliyorum,beni kırıp evden kaçıran eşimden özür bekliyorum.onu hiççç affetmiycemmm

Bugun sadece özensız davrandıgım ıcın kendımden ozur dılıyorum.Hasta oldugum halde kendıme dıkkat etmedıgımden dolayı,ayarlayıpda arkadaslarımla bulusabılecegıme ragmen işin daha onemlı oldgunu dusundugumden dolayı,çok sigara ıctıgımden dolayı,saat 5 e yaklasmasına ragmen hıc bısey yemedıgımden dolayı vs vs BEDENIM OZUR DILYORUM SENDEN!!!!

bende özür dilemek istiyorum.anneciğim babacığım sevgili kocaman ailem hepinizden çok ama çok özür diliyorum.okul,evlilik gibi hayatımla ilgili önemli kararlarda sözünüzü dinlemediğim için,sizlerden uzak olduğum için,elimi uzattığımda size yetişemediğim için binlerce kez özür dilerim.:çok üzgünüm:

bende özür dilemek istiyorum.anneciğim babacığım sevgili kocaman ailem hepinizden çok ama çok özür diliyorum.okul,evlilik gibi hayatımla ilgili önemli kararlarda sözünüzü dinlemediğim için,sizlerden uzak olduğum için,elimi uzattığımda size yetişemediğim için binlerce kez özür dilerim.:çok üzgünüm:

al bendende o kadar...senağlama

askım bitanem canım kocam gereksiz yere seni asker ellerde üzdüm özür dilerim.

koca kafali kocama dondugum icin kendimden ozur diliyorummmmmmmmmmmmmm
beni seviyor bende onu ama beni yipratiyorrrrrrrr hemde cok

Bende hayallerimden özür diliyorum tek tek.. Sizi gereksiz ve gecici seyler icin hep erteliyorum ertelicemde sanırım.. Affedin..

X