zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

ben de kendıme dıyorum, kusura bakma pastaa, cok yıpratıyorum senı bılıyorum sevgılıler degıstırıyorum kalbımı bos bırakıyorum vucuduma yuklenıp kılolar alıp verıp hastalıklar gecırıyorum, hepsı gececek pasta kafa ıyı olacan ama nedense senı düşünmuyorum ne psıkolojını ne ruhunu ne bedenını cok ıhmal edıyorum duzelıcez pastaaaa en azından su hastalıgı atlatıcaz ve gene polyanna düşüncelerımızle mutlu olmaya cabalıcazz...

o kadar çok kişi varki özür dilemesi gereken ;
başta dengesiz işverenim her gün bana saçma sapan nedenlerden dolayı eziyet ettiği için
sonra kocam böyle kötü bi yerde mecburiyetten de olsa çalışmama izin verebildiği için
sonra alkolik abim aileme ve zamanında bana da yapmadığını bırakmadığı için
sonra agresif babam olur olmayacak şeylere bağırıp çağırdığı için
sonra en büyük özür ANACIĞIMA bunca yıldır sesini çıkartmadan kahrımızı çektiği için

...................................

liste böyle uzayıp gider bu özürlerde bitmez arkadaşlar ....

kızımdan özür diliyorum doğum sonrası acaba artık eşim beni beğenmiyormu depresyonuna girip rejim yaptığım ve bu yüzden kızımı emziremediğm için .kızım dokuz yaşında ama ben hala bunun suçluluk duygusundan kurtulamadım.ÖZÜR DıLERıM PRENSESıM BENıM KÜÇÜK ARKADAŞIM

Geçmişimden özür diliyorum geleceğimi mahvettiği için!

kendimdenmi özür dilesemm???
kendi hayatımı mahvettiğim için...
özürr....neyi değiştirir neyi geri getirki bundan sonra..
kimi ailesinden özür diliyo onları dinlemediği için...
ben dinledim..hep onları dinlendim..
dinledimde ne oldu sanki...
onların istediği bu evlilik,benim hayatımı kararttı..

BENı Bı ARALAR ÇOK SEVEN SEVDıĞıME;
seni seviyordum,fakat biranda herşey değişti.sana olan sevgim azaldı.daha doğrusu ben öyle sanmıştım.aradan 1 kaç gün geçince çook pişman oldum.seni çok seviyormuşum.keşke hala beni eskisi kadar çok seviyor olsaydın.bana olan sevginin azalmasının sebebi sana o kötü lafları söylemem.artık sana güvenmiyorum,başkası var demeseydim.ve daha birçok kötü lafı söylemeseydim.şimdi bin pişman oldum.senden çok özür diliyorum.lütfen geri dön!

onu sevdiğim için çok pişman oldum.keşke onu sevmeseydim.ona aşık olduğum için kendimden çok özür diliyorumm!!

bu akşam kalbini kırdığım için senden binlerce kez özür diliorum!keşke yüzünede söylebilseydim ama lanet olası gururum:KK43:

Allah'tan özür diiyorum. Verdiği aklı kullanmayıp da bu adamla evlendiğim için.

3 aydır sonu belli olan bir ilişkiyi yürütmek için çabalarken;
ezip geçtigim gururumdan, boşa harcadıgım zamanımdan, verdigim onca tavizden, dayandıgım gereksiz umursamazlıklara katlana kalbimden, kendimden özür diliyorum..
Sana aslında bitirmek istedigin ama söyleyemedigin bir ilişkiyi devam ettirebilmen için takındıgım anlayışlı, düşünceli, yapıcı tavrımdan dolayı bir kaç hafta daha geciktirmekle kaldıgım bu ilişki için sendende özür dilerim..

bedenimden özür diliyorum seni selülit sahibi yaptığım için.
bazen sinirli anımda gereksiz yere çocuğuma bağırdığım için çocuğumdan özür diliyorum.
kocamdan özür bekliyorum. gereksiz yere bana bağırdığı ve beni kırdığı için.
annemide kırıyorum zaman zaman ama o da beni çooookkkk kırıyor.karşılıklı özür dilemeliyiz sanırım

Ben hayatımın en değerli iki varlığından özür diliyorum...Doğdukları zaman cildleri zar gibi ince olduğu için yırtılır,zarar veririrm diye korkup bir havlu ile üzerlerini örtmeden üşüttüğümü düşündüğüm bebeklerimden...senağlama senağlama Ben o soğukta palto ile duruyorum arabanın içinde..Ama bebeklerimi avucumda tutuyordum..Benim yüzümden üşüdü yavru meleklerim.....senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

İstediğim mesleği kendimi sıkıpta okuyamadığım için kendimden özür dilerim...:nazar:

ben gurbaa prensesten özür bekliyorum

bana düğün makyajı yollayacaktı mavili grili ve siyahlı hala yollamadı.........

ben gurbaa prensesten özür bekliyorum

bana düğün makyajı yollayacaktı mavili grili ve siyahlı hala yollamadı.........

ilarzudan özür bekliyorum
beni böyle alenen deşifre edip küçük düşürdüğü için :1closedeyes: -tatlicadiarzu-

ilarzudan özür bekliyorum
beni böyle alenen deşifre edip küçük düşürdüğü için :1closedeyes: -tatlicadiarzu-

ısraarrla özür bekliyorum

hem dediğini yapmıyor beni bekletiyor
hem kendini deşifre ettiriyor bi de üstüne özür bekliyor ayıp doğrusudelikafaduldendelikafadulden

özür dilerim annecim seni 1 konu yüzünden dinlemedim, biliyorsun kalbe söz geçmiyor...

özür dilerim anneane kabrinde seni sık sık ziyarete gelemiyorum ama her zaman kalbimdesin dualarım seninle :çok üzgünüm:

özür dilerim hocam uninin son 1 yılındayım fakat sınav notlarını MP3 playere kaydedip kulaklığı takıp şakır şakır hem sesimi dinledim hem yazdım. sen bişeyler sezdin ama ne oldugunu anlıyamadın ! Buna mecburdum ! :1ninca:

özür dilerim ayşe teyze bahçenden erikleri çalan ve bahçenden çıkarken kapını kapamayan bendim..

özür dilerim kardeşim sana haksız yere vurdum elim kırılaydı keşke o an :KK43:

ve son olarak BELEDİYE'den de özür dilerim küçükken sokak lambalarını patlatan ve elektrik direğindeki telleri birbirine değdirip tüm mahallenin elektriklerini alt üst eden bizdik. iyki kömür olmamışız.. şimdiki aklım olsa yaparmıydım :çok üzgünüm:

Ve Ben ! ne kadar şeyler yapmışım :nazar: ben iyi biri değilim galiba bunun için tanrıdan özür diliyorum Allahım affet benii :çok üzgünüm:

hiç değmeyecek biri için ağladığım ve üzüldüğüm için kendimden özür diliyorum.

kk dan bir üye o kendini biliyoo bana yaptıgı haksızlık için özür beklıyorum :1closedeyes:

her defasında kendımı kandırıp guzel gıdecegını dusundugum ve kendıme defalarca hayal kırıklıgı yasattgım ıcın kendımden özur dılıyorum..

Son düzenleme:
X