zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

Bebeğimden özür diliyorum ona iyi bir yuva verip,destek olacak babayı iyi seçemediğim için...ama merak etme yavrum annen sana hem iyi anne hemde o soğan cücüğünden çok daha iyi baba olacak güçte!!!
O soğan cücüğündende ve ailesi adı altındaki maydanozlardan kocaman bir özür bekliyorum...yada beklemiyorum...neyi halledecek ki özür...Etmesinler...uzak dursunlar yeter...

annem ve babamadan çok çok nışanlıyken çok üzdüm sizi özür dilerim çok özlüyorum sizi annecim babacım

lokumcum,senden özür diliyorum. dün neden yemeğime sulanıyor bu kedicik demiştim. meğerse kuru mamanı bitirmişsin.... kasen boşalmış.... bittiğine dikkat etmediğim için özür dilerim. bir tanem, tüylü kızım benim. pardon...

aslında biliyorduk hepimiz son gunleri oldugunu
ama o öleceği gün bile zekasıyla tavrıyla dimdik ayaktaydı
daha 25 yasında hayatının baharında, bizim icin ,bizim hata yapmamamız için cırpınıyordu hala..
zaten öylede yazmıs anı defterine gördük yıllar sonra ''kardeslerimi koruyacagım onların yitip gitmesine izin vermeyecegim ''
tabii bizler onun gözünde kardes degil 3 kucuk ccuktuk kendi cocugu gibiydik hatta..
canım ablam hastalık artık senin içinde kanser olmusken
butun bedenini iskeletini sarmışken ve seni bitirmesine saatlaer kalmısken bile seni hiç bilmeden üzdüğüm için cok ama cok özür dilerim
o zmanlar sana yanlıs gelenler bana dogru geliyordu
biliyormusun senin bitirdigin hayata bende 3 kalmısken
banada artık onlar dogru gelmiyor
hiç çıkmıyor aklımdan son konusmamız
son sözlerin son bakışın...

ben yanlizca cocuklarimdan ozur dilerim,:eek:

bazi gozu doymazlarin gozlerini doyurabilmek icin onlara yeterli vakit ayiramadim
YAVRULARIM SIZLERE VERCEGIM ZAMANI BASKALARINA VERDIGIM ICIN SIZLERDEN COK AMA COK OZUR DILERIM.............

ve SIZLER cocuklarimin ve benim yillarimi calanlar benden ozur dilesenizde sizi ASLA!!! affetmeyegim:kızgın:

bebegim olmuyo dıye kendimi sucladıgım için sahsımdan özür diliyorum:nazar:

önce kendımden sonra geçmişimden boşa geçirdiğim günlerimden ruh halimden dolayı üzdüğüm ailemden ozelliklede annemden en onemlısıde 25 yaşında kaybettiğim ablamdan özur dılıyorum.onu hiç anlamamışım.boşa kavga edıp tartışıp dururduk.o gunler hayatım en guzel yıllarıymış ama haberım yokmuş.ama şimdi burda olsa öl dese olurüm.ama nafile.gözyaşlarım için gozlerimdem sevdiğim için kalbımden soylememem gerekenleri soylediğim için dudaklarımdan duymamam gerekenleri duyurduğum için kulaklarımdan.benım hayatıma bakın.sizin sayenızde ne boştan hayat yaşadığımı yıne hatırladım.sizede teşekkur edeyım bari.

bu arada allaha dinide sonuna kadar herzaman inanan ama ozelliklede sıkıntılı zamanlarımda buyuk bı acıyla allaha sığınmama rağmen nadır olsa allaha sıtem ettiğim için en buyuk ozuru yaradanımdan dılıyorum.biliyorumki herzaman herkesınkini olduğu gıbı ilk once o kabul edecek özürümü

Bir arkadasimin doldurusuna gelip baska bir arkadasima küstügüm ve aglayarak diledigi özrünü kabul etmedigim icin üzgünüm. Arkadasim.Ne yazikki sen gittikten sonra dogrulari ögrendim. sana küstügüm zor günlerinde yaninda olmadigim icin senden özür diliyorum.

bende gençliğimdeki hatalarım yüzünden annemden babamdan özür diliyorum
sonra kardeşlerimi üzdüm çoğu zaman onlardan özür diliyorum
anladım hiç birşey ailenin yerini tutmazmışsenağlama( Rabbim yokluklarını göstermesin:Saruboceq: )

bu ıkıncı ozur yazım....
ozur dılıyorum..herseyden...ozellıkle bırınden ozurlerın en buyugu...
ozurdılerım....ozurdılerım ...ozurdılerım...

bu kadar gururcu davranarak ikimizinde gelecegiyle oynadigim icin sana cektirdiklerim icin seni istemedigin bir hayata mahkum ettigim icin cok üzgünüm bir özür tüm bunlari telafi etmez biliyorum ama yinede özür diliyorum cok üzgünüm affet beni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zamanında değmeyecek insanlara gereğinden fazla değer veren kendimden özür diliyorum...:Saruboceq:

Hak etmediğin halde seni böyle deli sevdiğim için, sana ağir geldiğim için, yüreğine siğamayacak kadar büyük olduğum için, taşıyamayacağin bir sevdayla kapına geldiğim için ÖZÜR DİLERİM SEVGİLİM... BU SON GELİŞİMDİ.

Ben de aşkımdan özür dilemek istiyorum.Paranoya olduğum dönemde çok üzdüm kötü davrandım canım benim yaa herşeye katlandı çok özür dilerim canım bitanem:asigim:

Özür bekliyorum...
Ve kendimden özür diliyorum.Çok yıprattım,ruhuma zarar verdim,sağlığımın bozulmasına sebep oldum.. Aptallık ettim,özür dilerim...

itten pişmanım ne olur beni affettt neolur diye ayaklarıma kapanmasını bekliyorumm ama beklediğim gün gelicek biliyorum sadece sabredicem

Özürr dilesende dilemesende kırdın benii,
dilediğindede hiçbirşey geri gelmeyecekki:nazar:

Ben özür dilemiyorum kaynanamdan özür bekliyorum
Ayrıca buradan kendisine sesleniyorum oğlun paşa paşa özürler diliyor hergün benden oooh sefam olsun.

X