Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Aynen öyle ablacım. Şimdi ben annemde şuna çok kızıyorum; gençken zayıfsın ee biliyosun ki menapoza girince kilo almak kolaylaşıp vermen zorlaşacak, neden daha da kilo aldırcak alışkanlıklar ediniyorsun?
Annem bir de emekli olunca zaten kilo almaya başlamıştı, menapoza da girince yokuş aşağı gitmeye başladı iyice.
Annemin de maalesef su alışkanlığı yok su içerken sanki zehir içiyor gibi yüzünü buruşturuyor biz de babamla aksine aşırı su içerdik.
Vücudun en önemlü yapı taşı su yani öyle çayla kahveyle tamamlanacak bir şey değil normal dümdüz su içmek lazım. Şimdi bu durumunu biraz kırdım da artık günde 1,5 litre içmeyr çalışıyor hiç olmazsa benim baskılarımla

Eşimle kızım tam bir su kurbağası, eskiden suyu o kadar içmiyordum ama ne yaptım, kuru karanfilin aromasını çok seviyorum, suyu cazip kılmak için kuru karanfil koydum kokusu cazip geldi içtim derken su alışkanlığım oldu, gözümü açar açmaz ilk işim su içmek, yatmadan önce de son iş su içmek.

Vücudu temizlemek ve organlarımızı korumak istiyorsak su içmek şart.

Kız ben ne koysam sevmek için taze nane limon şeker mi koysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…