Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Grubu kuran kaytarıyor😂 sayesinde hepimiz fit olacağız kendisi fat kalacak🤣 ben aralardaki mesajları kaçırıyorum kilo verdi mi yoksa kurabiyeler dondurmalar kendisine löp löp et, pıt pıt yağ olarak geri mi dönüyor 😬
Wpden de yazdım cevap yok birazdan görüntülü arayıp suç üstü yapçam çare bırakmadı🕵🏻🤣

selam kızlarrrr az biraz uğrayim dedim.
birkac tavsiyem olacak, bunlardan ilki sabah kahvaltısını hayatinizdan cikarmaniz ve ilk öğünü biraz ileri almaniz, bu tahmini uyandiktan 4-5 saat sonrasina denk gelmeli.
Cünkümmm biliyorsunuz ki zabahnan bizi enercik ve güçlü uyandiran hormanlarimiz pik durumdadir, hemen bir seyler yersek, ne yersek yiyelim yağa dönüşür ve enercimiz azalmaya başlar.

Aksam uzeri 16 -17 gibi yemeyi kestigimizi dusunursekte, ertesi günün ilk ogunune kadar vucudumuz otofajiye coktan baslamis ve hucrelerimizi onarmaya geçmiştir.
Aclik sagliktir, unutmayin.

Ac kaldik, otofajiyi aktiv ettik ee simdi?
yumurtamizi, Avocadomuzu, çiğ sebzelerimizi yiyip tekrar aksama kadar hem enerciyi koruyacağız hem acikmayacagiz.

Ben kendi adıma baska ara öğün onermiyorum ama arada kavrulmamis kuruyemis yiyebilir ya da kefir içebilirsiniz.

Kalori saymayi da yanlış anlayanlar var
Butun kötü karbonhidratlari, sekeri kalori hesabina gore yiyerek saglikli kg vermemiz imkansiz, saglikli besinlerden kalori acigi yaratmaliyiz.
Aksi takdirde 1500 kcal bir McDonald's yiyip kalori acigi olusturdugumuzu sanip kg vereceğimizi düşünebilir miyiz? Mantikli mi?

aksam yemeginden sonra da
Maden suyuna limon, toz veya butun bir kucuk zencefil koyup icebiliriz.

Yine sicak 1 lt suyun icine bir tutam maydonoz, zencefil, limon, kirazlarin sap kisimlarini koyup demleyip icebilirsiniz.

Size motivasyon için bu tatil elbisesini getirdim.Eki Görüntüle 3438205
Bunun v yakalı düşük kollu modelini çok beğenmiştim burada bir mağazada buldum hatta ama kumaşı çok inceydi üst beden neyse de etek iç gösterdiği için almamıştım 😬 güzel bir model sana da yakışır, XS bedenine bir bak bence.
Olursun olursun, accessdenied accessdenied gibi ye iç yat yapmazsan yaz sezonunu fit bitirirsin☺️

Böyle olmak için hayvan gibi spor yapmak lazım
Günde 1 saat abdominal crunch, side crunch, plank vs yaparsanız yaklaşık 1 ayda karın kaslarınız belirginleşiyor, ben bir ara full karın kası çalıştım 1 ay sonunda kaslar görünüyordu ama istikrarlı değilim bıraktım, biraz egzersiz yapınca abdominaller ortaya çıkıyor ama.
Yani biraz çaba ve azimle olur bence✌️

IMG_3696.jpeg

Öğlen yemeğim. Kuzu-dana karışık köfte, köftenin yağında karamelize olmuş soğan, domates ve biber. 😋
Sabah kahvaltısı pek yapamadım karabuğday patlağı yedim yine. Hastane işim vardı. Hastaneye 10 dk mesafeye bıraktım arabayı yürüdüm. 💪🏻

Günde 1 saat abdominal crunch, side crunch, plank vs yaparsanız yaklaşık 1 ayda karın kaslarınız belirginleşiyor, ben bir ara full karın kası çalıştım 1 ay sonunda kaslar görünüyordu ama istikrarlı değilim bıraktım, biraz egzersiz yapınca abdominaller ortaya çıkıyor ama.
Benim 2ay yarın olucak sezeryan olalı 6 ay sonra çalışırım belki bel bölgesi için

Minnoş kaslarım göbeğim altında beni bekliyor 🥲🥲

birkac tavsiyem olacak, bunlardan ilki sabah kahvaltısını hayatinizdan cikarmaniz ve ilk öğünü biraz ileri almaniz, bu tahmini uyandiktan 4-5 saat sonrasina denk gelmeli.
Cünkümmm biliyorsunuz ki zabahnan bizi enercik ve güçlü uyandiran hormanlarimiz pik durumdadir, hemen bir seyler yersek, ne yersek yiyelim yağa dönüşür ve enercimiz azalmaya başlar.
Hoşgeldin mybig☺️
ben bunu yaparsam evdekilerin can sağlığı tehlikeye girer, evdekileri benden korumak için bir önerin var mı😵‍💫
Sebep sabah açlığına hiç tahammülüm yok, hemen kahvaltımı edip demli çayımı içmezsem hem sinirli olurum hem de baş ağrısından çatlarım, üstüne bir de :KK14: bunu çekeceğim ki pamuk gibi olayım😬

Benim 2ay yarın olucak sezeryan olalı 6 ay sonra çalışırım belki bel bölgesi için
Ablacım henüz sizin için erken zaten, vücut kendini bir toparlasın hormonlar da düzene girsin ondan sonra yaparsınız, şimdi öncelik sizin ve süt kokulu miniğin sağlığı :nazar::nazar:
Minnoş kaslarım göbeğim altında beni bekliyor 🥲🥲
Ooooo olur olur, vücut fıstık gibi görünmeye hazır🫶🫶🫶

Şimdi bu yemek kilo aldırmazmı?🤔bende börek yiyim o zaman Depresif Penguen Depresif Penguen
Börek mi 🥹 kuzucum kıymanın kendi yağı da var sonuçta yağı 0 a indirmek hem imkansız hem manasız. Biz sağlıklı yağları illa ki tüketeceğiz ama öyle kızartma falan yememek lazım. Kilo aldıran şeyler böyle değil de daha fast food tarzı yiyecekler.

Börek mi 🥹 kuzucum kıymanın kendi yağı da var sonuçta yağı 0 a indirmek hem imkansız hem manasız. Biz sağlıklı yağları illa ki tüketeceğiz ama öyle kızartma falan yememek lazım. Kilo aldıran şeyler böyle değil de daha fast food tarzı yiyecekler.
Bende boşuna aç saklıyormuşum kendimi o zaman kıyma falan et yiyicem bende madem kilo aldırmıyormuş🥸

X