Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Merhaba
Bugün diyetisyen randevume gittim.
Ölçtü biçti kg yağımi söyledi durum feci
Haftalık görüşme olacak inşallah.Tok karnına gittiğim için kg 82.2 çıktı.
Tarti ve görüşme günü cumartesi olacak eşim hafta sonuna denk getirelim ki seni ben gotureyim dedi.siz Çarşamba tartiliyorsunuz.
Burada olmak istiyorum.birbirimizden ilham alıyoruz ve motive oluyoruz.sayin yoneticim buna bir çözüm bulunur mu size birakiyorum

Akşam yemeği
Tavada az yağlı tavuk döner
1.5 dilim içi alınmış ekmek
Bol salata
4 kaşık yoğurttan ayran
Bütün gün dışarıda olduğum için ara öğün yok
Sade çay içeceğim.

Üyelerin düzenini bozmak istemiyorum ama seni de böyle bırakamam tabi.Sen cumartesi at o zaman napalim artık düzenli olursan bir sorun olmaz önemli olan katılım sağlayip zayiflaman.

Üyelerin düzenini bozmak istemiyorum ama seni de böyle bırakamam tabi.Sen cumartesi at o zaman napalim artık düzenli olursan bir sorun olmaz önemli olan katılım sağlayip zayiflaman.
Teşekkür ederim tabiki katılım saglayacagim.burada olmak beni mutlu ediyor.sizin gibi boy kg mükemmel olduğu halde hala zayiflamak isteyenleri görünce kendi halimden utanıp sizden güç alıyorum.

Teşekkür ederim tabiki katılım saglayacagim.burada olmak beni mutlu ediyor.sizin gibi boy kg mükemmel olduğu halde hala zayiflamak isteyenleri görünce kendi halimden utanıp sizden güç alıyorum.
Estağfrullah, ne utanması.
İradeli bi sekilde ilerlerseniz azcık da sabır gösterirseniz siz de hedefinize ulaşıcaksınız inanıyorum size.

Sana zahmet olacak ama güncel kg mu 82.2 olarak güncellersen sevinirim.Cumartesi diyetisyen sonrası tartilip kg mu resimli şekilde buraya atarım.

Ya utanmak ne demek birdaha böyle söyleme.Birlikte zayifliyicaz hepimiz kararlıysan sende yapicaksin zayiflamadan kimseyi burdan bırakmam kendi gitmek istemedigi takdirde

Ya utanmak ne demek birdaha böyle söyleme.Birlikte zayifliyicaz hepimiz kararlıysan sende yapicaksin zayiflamadan kimseyi burdan bırakmam kendi gitmek istemedigi takdirde
Bırakmak istesem diyetisyene gittiğim için bırakırdım.Ama buradaki atmosfer hoşuma gidiyor.
Disiplinli ve azimli ve ince hatunlarla olmak iyi geliyor Kendi halimi görünce bana
İlham oluyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…