Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Diyette 3. Haftam motivasyonum düşüyor.
Diyetisyenden randevu alıp birlikte devam etmeye karar verdim.Tek başıma
Zor oluyor.burasi da olmasa zorlanacagim.
Yaz buraya konuşalım bir birimize destek olarak zayiflariz bu grup bunun için var kızlar çekinmeyin yazın konuşun vaktimiz geçsin destek olalim bir birimize

Zor oluyor.burasi da olmasa zorlanacagim
Yaz buraya konuşalım bir birimize destek olarak zayiflariz bu grup bunun için var kızlar çekinmeyin yazın konuşun vaktimiz geçsin destek olalim bir birimize
Bu ara hastane isleri var.tahlil sonuçlarında hpv16 virüsü bulundu.Dun muayene sonucu 31 ekime kolposkopi tarihi verildi.hastane çıkışı bilirsiniz kapı önünde sokak simidi satılır.esime al dedim.tam bir lokma attım ağzıma tlf geldi kardeşim bir yakinimizin rahim kanseri sebebiyle vefat ettiğini söyledi.simidi bıraktım elimden yaşamı sorguladım.kendimi kötü hissettim.o simit kaldı eşim de yemedi ben yemedim diye.Kendimi psikolojik olarak bitik hissettim bir simit bile yemekten yoksunum bu nasıl hayat dedim.tabi hem diyete hem akşam yuruyusune ciktim ama çok halsiz bitik şekilde.oyle iste.Tek başıma basaramiyorum biri beni sarsmali moral olarak sıfırim..

Hayat bu zorluklarla dolu savaşmalısın savaşmadan galip gelemezsin en kolayı zaten susup üzgün olup bir kenara çekilmek çoģu insan bu hataya düşüyor savaşmıyor kazanamasak bile savaş vermeliyiz en azından ben elimden geleni yaptım diye.Yakının böyle bir olay yaşadı diye sende aynısını Allah korusun yaşayacak değilsin tedavini yapıyorsun gençsin geçer düzelir hpv sorunu yaşayan kadın şuan çok fazla bir tek sen değilsin ki.Hemen moralini bozmuşsun aklinda bulunsun hastalıklar yaşadıģımızda moralimiz çok önemli ne kadar üzülüp aglarsan o kadar geç iyileşirsin hayati kendine zehir edersin.Poztiflik çok güzel birşey hayatta herşeyi olumlu karşılamak yani böyle durumlarda iyileşecegine herşeyin iyi olacağına inanmak.Inanmak iyileşmenin yarısıdır çünki.

Zor oluyor.burasi da olmasa zorlanacagim.

Ben de öyleyim ya 2 haftadır, sıfır irade sıfır istek. Hayatımda olan başka başka şeyler yüzünden diyet kısmına odaklanamıyorum kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…