Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Orta yaşlı menopozlu bir kadını taşlayacaksınız neredeyse, mikrogram diyorlar, bu ne diyolla:KK42:

Halbuse morEl motivasyon olsun diye gelmiş idim, kendi pigme dünyama çekiliyorum hoçça kalın:cry:
Ablacığııım gitmeee bizim grupta herkes zayıf ya da normal ama kendini şişko sanıyo da ondan dedim 🥹🥹

Ablacığııım gitmeee bizim grupta herkes zayıf ya da normal ama kendini şişko sanıyo da ondan dedim 🥹🥹

Gitme vallahi darilirim 🥲
Baktım topiği açan accessdenied yani yabancı değil, yazanlar da yabancı değil balıklama atladım 🤣🤣

Şakayla karışık takılayım dedim, valla uyuzluk yapma niyetinde değilim 👀

Şimdi ciddi ciddi yazıyorum, kilo fazlalığı olanlar kendilerince bir yeme ve spor programı yapar ama su konusu mühim, sabahları aç karnına kahvaltıdan en azından 30 dakika evvel 2 bardak su içsinler, her öğün öncesi de 30 dakika evvel 1 bardak su, yatmadan önce yine 2 bardak su.

Margarin ve ay çiçek yağı kullanıyorlarsa bu 2 yağı da bıraksınlar saf zeytinyağı kullansınlar.
Kilo vereceğiz diye aç kalmasınlar az az sık sık sağlıklı besinler tüketsinler, paketli gıda, hazır içecekler:KK20:

Hazır içeceklerin içindeki tatlandırıcılar hem zehir hem kilo yapıcı, evde meyvelerden kendiniz yapın meyve suyunu, meyvenin kendi şekeriyle gayet güzel lezzetli meyve suları oluyor.

X