Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bir gün sonra yolundan döne bilir

Bak tam dobarlıycam bunun yüzünden dobarlayamıyorum dikkatimi dağıtıyo
İzmir aşırı sıcak geri dönmek de efor ister, azıcık suya verse kendini iştahı kesilecektir ben inanıyorum aksese, duydun mu akses inanıyorum dedim sen fıstık gibisindir zaten azıcık daha fıstık olmaman için hiçbir sebep yok. İçkinin en güzelini Fransa’da hem daha uygun fiyatla tüketirsin. Yürüyüşün daha kolayını da Fransa’da yaparsın. Toto terleten sıcaklarında efora gerek yok haydi kızlar diyete

Günaydınlarrrrrr

İlk bildirim benden gelsin

WC ye de çıktım o yüzden giden ekşi 500

Yupppiii

Artık 54 kiloyum

Son 4 kilo Eki Görüntüle 3449904

accessdenied
Ekşi ekşi mi eksildi ne kadar güzel görünüyor 54 çok beğendim keşke benim olsa
200 gram bir şey değil ya iki günde daha fazlasını verirsin
Geçen hafta 79.9 bu hafta 79.3 veremedim çünkü denizde aciktigim için yedim gene
Aç yaşarsan kilo alırsın. Ani yeme atakları gelir. Az az şekerini dengeleyerek ilerle. Denize gitmeden öğün yap denizde de çıktıkça meyve- kuru yemiş gibi atıştırmalık olabilir ara öğün. Hatta basit sandviç gibi şeyler olur akşam yemeğini geçe bırakma. Su içmeyi asla ihmal etme. Sen zayıflamaya en müsait şeyi yapıyorsun o da yüzme, bu fırsattır .

Eklentiler

• IMG_20240710_134828.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 18
Kız dün arabada 44 dereceyi gördüm eve dönerken 5 gibi. Hissedilen 60 bence. Kabakları dilimleyip yağlayıp balkona atcam şimdi kızartma testi

Beni de böyle bağlayın mantı içli köfte diye yalvarirkan kafamdan cam şişede sek süt dökün
İçli köfteleri mantıkarı hangi şartlarda hangi parmaklarla tırnaklarla mıncıklıyorlardır kim bilir hele içine koydukları şeylerin sağlıklı mı sağlıksız mı olduğunu sıcaklar dolayısıyla kestirmek imkansız (sırf için bulansın da yeme diye yazıyorum annem/ akrabam yapıyor demezsen sevinirim )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…