Zayıflıyorum yemin ettim 😐

İçli köfteleri mantıkarı hangi şartlarda hangi parmaklarla tırnaklarla mıncıklıyorlardır kim bilir hele içine koydukları şeylerin sağlıklı mı sağlıksız mı olduğunu sıcaklar dolayısıyla kestirmek imkansız (sırf için bulansın da yeme diye yazıyorum annem/ akrabam yapıyor demezsen sevinirim 😄)
Ay dün annem ayağını kırdı alçıya alındı diye Hataylı arkadaşı bugün geçmiş olsuna geldi, içli köfteler pideler eşliğinde, siz yapamazsınız diyip 😐 hayallerimin komşusu 😐

Ekşi ekşi mi eksildi 😄 ne kadar güzel görünüyor 54 çok beğendim keşke benim olsa 😂

200 gram bir şey değil ya iki günde daha fazlasını verirsin 💪🏻

Aç yaşarsan kilo alırsın. Ani yeme atakları gelir. Az az şekerini dengeleyerek ilerle. Denize gitmeden öğün yap denizde de çıktıkça meyve- kuru yemiş gibi atıştırmalık olabilir ara öğün. Hatta basit sandviç gibi şeyler olur akşam yemeğini geçe bırakma. Su içmeyi asla ihmal etme. Sen zayıflamaya en müsait şeyi yapıyorsun o da yüzme, bu fırsattır .
Bundan sonra öyle yaparım teşekkür ederim ❤️ doktora gittim bana diyo ki 20 kilo ver dedim verebilseydim zaten verirdim 😔

Ay dün annem ayağını kırdı alçıya alındı diye Hataylı arkadaşı bugün geçmiş olsuna geldi, içli köfteler pideler eşliğinde, siz yapamazsınız diyip 😐 hayallerimin komşusu 😐
canımm geçmiş olsun yaa gelenleri annene yedir hep ona şifa olsun sen yeme ama sen yoğurt ye sadece çok acıkırsan yeşilçay iç kızçeemm

X