Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kızlar ben memleketime gidicem bir süreligine 1 ay ya da daha az bilemiyorum daha tarti orda bulamayip atamaya bilirim ama bulursam atarim.Tabloda kalayim ama atma beni irerlemem kayb olmasin@accessdenied
Iki çocuk osu busu derken tartinida kendimle sürüklemek istemiyorum çünki gereksiz eşyalar var onlari götürücem orda ki eve.

Arkadaşlar Margaret Hale bugün benim ilk biorezonans seansımdı. İlk hafta kan aldılar. Hangi besinlere intoleransım varmış onu buldular. Benim buğday ve inek sütüne varmış. 45 yaşında öğrendim bunu da bugünde şöyle bir makinaya bağladılar. Elime metal top aldım. 45 dk düşük akım verdiler. Vücudumu nötrlüyorlarmış. Tükürüğümden program yazdılar. Karaciğerime de bir ped koydular 10 dk kadar. Giderken de bir pet şişeye su koydular. Onu çoğaltıp 1 hafta içecekmişim.
Bu hafta bugday ve şeker tüketmeyeceğim. Canım da çekmiyor. İnşAllah devam eder. İşe yarar.

Eklentiler

• 1D0965CC-C5CF-471F-A0CA-F9DCDF7E21C5.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 19
  • 9CED2BBC-AEA6-472A-8B1A-2A0FE3686F57.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 21
Benim de buğday ve inek sütüne intoleransım vardır kesin ama bunu öğrenmek asla istemem. Ben onlarla mutluyum sjdjjdj peki ne kadar sürecek bu terapi/tedavi?

Benim de buğday ve inek sütüne intoleransım vardır kesin ama bunu öğrenmek asla istemem. Ben onlarla mutluyum sjdjjdj peki ne kadar sürecek bu terapi/tedavi?
Doktor bana 4 seansın yeterli olacağını söyledi. Gelen hastalar çoğunlukla sigara bırakmak için geliyor. Benim oda perdeyle ikiye ayrılmıştı. Yanımdaki çocuğa sigara bırakmak için yaptılar. Onun biraz farklı sanırım. Makinasından ses geliyordu. Seansın sonunda sigara koklattılar. İğrenç dedi. Benimde şu an canım hiç tatlı çekmiyor. Normalde akşam saatlerinde tatlı krizine girerdim. Çok yemediğim halde açlıkta hissetmiyorum.

4 seans yetiyorsa harika. Yine güncelle bizi.

Aramızda kal kuzuu tartıyı da all

yaaa kızçeler size bişey sorcam ben tartıda bu çarşamba 57.80 çıkmıştımya iki gündür 58.10 olmuş görünüyorum hiç birşey de yemedim diyetimi bozacak sadece ödül niyetine ogün öğlen bir adet çikolata yedim yedim ama üstüne yürüyüşler leslie ler gırla yapıyorum hala 58.10 niye bu 300 gr bunun bi açıklaması olabilir mi ?

Ödemdir kuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…