Zayıflıyorum yemin ettim 😐

yaaa kızçeler size bişey sorcam ben tartıda bu çarşamba 57.80 çıkmıştımya iki gündür 58.10 olmuş görünüyorum hiç birşey de yemedim diyetimi bozacak sadece ödül niyetine ogün öğlen bir adet çikolata yedim yedim ama üstüne yürüyüşler leslie ler gırla yapıyorum hala 58.10 niye bu 300 gr bunun bi açıklaması olabilir mi ? :KK43:
Her gün tartılmamanı tavsiye ederim çünkü bir gün biraz tuzlu yersen o içtiğin suyu tutar vücudunda mesela. Bunun gibi örnekler var yani o yüzden hafta 1, belirlediğin gün tartıl. Her gün zaten kilo veremeyiz.

Kızlar ben memleketime gidicem bir süreligine 1 ay ya da daha az bilemiyorum daha tarti orda bulamayip atamaya bilirim ama bulursam atarim.Tabloda kalayim ama atma beni irerlemem kayb olmasin🤣@accessdenied
Iki çocuk osu busu derken tartinida kendimle sürüklemek istemiyorum çünki gereksiz eşyalar var onlari götürücem orda ki eve.😑
Kızzzz nere gideeen 😱 tez git gel ama arada mutlaka uğra 🫶🏻🌸

Her gün tartılmamanı tavsiye ederim çünkü bir gün biraz tuzlu yersen o içtiğin suyu tutar vücudunda mesela. Bunun gibi örnekler var yani o yüzden hafta 1, belirlediğin gün tartıl. Her gün zaten kilo veremeyiz.
haklısın hergün sabah akşam bakma hastalığı oluştu malesef takıntı gibi oldu bende iyice :KK43:

Bugün balon olarak uyandım parmaklarım şişmişti en son 9 aylık hamileyken bu kadar şişmişti. Yüzükleri çıkardım. Kilo almamışım ama. Regl hafta başıydı o da değil. Ayh şiştim 😄

Kaç gündür çok hareketsizdim bugün biraz yemek yedim İzmir köfte ve salata o yüzden yürüyüşe çıkıyorum 😁

Sabah ta 5.000 den fazla atmisimdir çünkü oğlumun okul işleri için okul okul gezdim market alış verişi falan da yaptım bugünluk benden bu kadar 🥱😴😫

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-05-20-52-41-713_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-05-20-52-41-713_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 19
Fransa’da da nehirler taşıyor aşırı yağmurdan. Evleri su basıyor, insanlar biz hiç böyle bir şey yaşamadık diyor. Küresel ısınmanın etkileri maalesef 😐
Yağınca öyle yağıyor buralara da dengesi bozuk her şeyin 😔 geri dönüşü olmayan yoka girdi. Lohusayken oğlum yağmuru baharı göremeyecek mi diye ağlamışlığım var hüngür şakırt hahaha aklıma geldi böyle bi anım.

Yağınca öyle yağıyor buralara da dengesi bozuk her şeyin 😔 geri dönüşü olmayan yoka girdi. Lohusayken oğlum yağmuru baharı göremeyecek mi diye ağlamışlığım var hüngür şakırt hahaha aklıma geldi böyle bi anım.
Valla ben de korkuyorum çocuğumun geleceğinden 30 sene sonrasından Process😐

Kızlar telefonum tamirdeydi kusura bakmayın tartı günü atamadım 🙈 şimdi atıyorum

Eklentiler

• IMG_20240705_234842.jpg
    IMG_20240705_234842.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 17
X