Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Hem de su da 😳 akşam üzeri gidiyoruz biz, güneş ışınlarının dik olduğu saatte evde oluyorum.
Çarpıyorsa o zaman yazın dikkat etmen lazım, bir arkadaşımın kızı kızımın da arkadaşı aynı zamanda, bize gelmişti bir yaz Allahım o da pamuk gibi kız, kızım direkt güneşlenme çarpar beyaz tenlisin mahvolursun dedim, o ara ergen tabii :)) dinlemedi güneşleneceğim diye tutturdu güneş koruyucu sür dedim ona da yanaşmadı akşamına resmen 3. derece yanık gibi olmuştu, her yeri su topladı acıdı aklım çıkmıştı😫
Abla ergenken insanda bi heves oluyor herkes yanıyor ben niye yanmayım diye 🥹 ben hep duvara toslayınca vazgeçtim. Bir de o kadar güneşe maruz kalıyorsun, Ankara’ya dönünce 1 hafta sonu yine peynir 🤣
Beyaz ten bir de alerjik oluyor güneş de alerjiyi tetikliyor maalesef kabarma şişme falan da cabası🫤

Cidden mi ağır oldu, espri dozunu ayarlayayım o zaman😬

Hala işin geyiğindesin, sen evine dönerken kilo almış olarak dön bak sana neler yapacağım, Infinite Soul Infinite Soul gel benim tatlı bebelim, access için zalim planlar yapalım, çıkart kırbacını☠️
Access sonunda beni de topikten aticak ama hadi hayirlisi🤣🤣Kırbacım hep hazir ol da abla:KK62:

Abla ergenken insanda bi heves oluyor herkes yanıyor ben niye yanmayım diye 🥹 ben hep duvara toslayınca vazgeçtim. Bir de o kadar güneşe maruz kalıyorsun, Ankara’ya dönünce 1 hafta sonu yine peynir 🤣
Beyaz ten bir de alerjik oluyor güneş de alerjiyi tetikliyor maalesef kabarma şişme falan da cabası🫤
Ben bu yüzden yazin deniz sevmiyorum pörtlüyorum direk domatese dönüyorum😕🤣

Evet beyaz tenlilerin bir de alerji sorunu var, bizimkiler de öyle:KK43: Bahar alerjisi güneş alerjisi polen alerjisi.
Ben çok şükür alerjik değilim ten renginin artısı herhalde.
Rahmetli babama benziyorum ten olarak da tip olarak da, ona da sıcaklık güneş hiçbir şey dokunmazdı.

Evet beyaz tenlilerin bir de alerji sorunu var, bizimkiler de öyle:KK43: Bahar alerjisi güneş alerjisi polen alerjisi.
Ben çok şükür alerjik değilim ten renginin artısı herhalde.
Rahmetli babama benziyorum ten olarak da tip olarak da, ona da sıcaklık güneş hiçbir şey dokunmazdı.
Aynen öyle abla. Çocukluğumdan beri sürekli alerjilerle boğuştum. Güneşin isilik yapmasını artık saymıyorum bile.
Benim annem de buğday ona da güneş falan hiç dokunmaz ve güneşe çok çıkmasa bile, tatilde anında kızıl güzel bir bronzluk gelir ona da 🥰

Sen de mi pamuk tenlilerdensin😬 topiğin tek kayış derilisi ben değilimdir değil mi?
Yok mu buğday tenli kimse, biri var desin lütfen 😂
Ben varım abla. Koruyucumu sürer guneslenirim. Hafif hafif bronzlaşırım. Yüzüm kızarır ama ona çare bulamadım 🤷

Ay hiç inanmıyorum öyle olduğuna. İzmir’den gitmeden gelip bulucam seni, dökücem gırtlağından börekleri baklavaları 🤣
Aklı baklava börek de😂 sen bana patlayana kadar yedirsen ne olacak, Fransa’ya gidene kadar ben onları eritip zayıflamış olurum:))) şiii Depresif yazmış gözümden kaçmadı, sen su içmiyor musun? Su iç lütfen burası Türkiye, güneşi de insanları gibi yakar, tüm gün evde olsan dahi vücudun su kaybeder, böbreklerini perişan ediyorsun böyle.

Aklı baklava börek de😂 sen bana patlayana kadar yedirsen ne olacak, Fransa’ya gidene kadar ben onları eritip zayıflamış olurum:))) şiii Depresif yazmış gözümden kaçmadı, sen su içmiyor musun? Su iç lütfen burası Türkiye, güneşi de insanları gibi yakar, tüm gün evde olsan dahi vücudun su kaybeder, böbreklerini perişan ediyorsun böyle.
Su içemiyorum, suyun içine kiraz mı sıksam çilek mi sıksam diye konuşuyorduk ordan biliyo🤣

Sen de mi pamuk tenlilerdensin😬 topiğin tek kayış derilisi ben değilimdir değil mi?
Yok mu buğday tenli kimse, biri var desin lütfen 😂
Evet sarışınım ben sıcak ortama düştüğûm anda kızarıyorum güneş beni de yakıyor o yüzden çok güneşte gezmemeye özen gösteriyorum.😢

Güneşin pik olduğu zamanlar çıkma sende dışarı kuzenimde benim gibi sarişin denizde güneşlenirken biraz uyumuş derisi mahv olmuştu sirt üstü uyuyamadi bir gun😕
Aynen zaten asla çıkmam o saatlerde. Geçen sene bi tarihi gezi yapmaya çıktım, 2 gibi falan, yarım saatte bi güneş kremi sürmeme rağmen mahvoldum

Öğlen 2 de yulaf kayısı çilek yoğurt ile yedim

Eklentiler

• IMG_4208.jpeg
    IMG_4208.jpeg
    139,2 KB · Görüntüleme: 15
X