Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Abla ergenken insanda bi heves oluyor herkes yanıyor ben niye yanmayım diye ben hep duvara toslayınca vazgeçtim. Bir de o kadar güneşe maruz kalıyorsun, Ankara’ya dönünce 1 hafta sonu yine peynir
Beyaz ten bir de alerjik oluyor güneş de alerjiyi tetikliyor maalesef kabarma şişme falan da cabası

Access sonunda beni de topikten aticak ama hadi hayirlisiKırbacım hep hazir ol da abla

Ben bu yüzden yazin deniz sevmiyorum pörtlüyorum direk domatese dönüyorum

Evet beyaz tenlilerin bir de alerji sorunu var, bizimkiler de öyle Bahar alerjisi güneş alerjisi polen alerjisi.
Ben çok şükür alerjik değilim ten renginin artısı herhalde.
Rahmetli babama benziyorum ten olarak da tip olarak da, ona da sıcaklık güneş hiçbir şey dokunmazdı.

Aynen öyle abla. Çocukluğumdan beri sürekli alerjilerle boğuştum. Güneşin isilik yapmasını artık saymıyorum bile.
Benim annem de buğday ona da güneş falan hiç dokunmaz ve güneşe çok çıkmasa bile, tatilde anında kızıl güzel bir bronzluk gelir ona da

Sen de mi pamuk tenlilerdensin topiğin tek kayış derilisi ben değilimdir değil mi?
Yok mu buğday tenli kimse, biri var desin lütfen
Ben varım abla. Koruyucumu sürer guneslenirim. Hafif hafif bronzlaşırım. Yüzüm kızarır ama ona çare bulamadım

Ay hiç inanmıyorum öyle olduğuna. İzmir’den gitmeden gelip bulucam seni, dökücem gırtlağından börekleri baklavaları
Aklı baklava börek de sen bana patlayana kadar yedirsen ne olacak, Fransa’ya gidene kadar ben onları eritip zayıflamış olurum:))) şiii Depresif yazmış gözümden kaçmadı, sen su içmiyor musun? Su iç lütfen burası Türkiye, güneşi de insanları gibi yakar, tüm gün evde olsan dahi vücudun su kaybeder, böbreklerini perişan ediyorsun böyle.

Su içemiyorum, suyun içine kiraz mı sıksam çilek mi sıksam diye konuşuyorduk ordan biliyo

Sen de mi pamuk tenlilerdensin topiğin tek kayış derilisi ben değilimdir değil mi?
Yok mu buğday tenli kimse, biri var desin lütfen
Evet sarışınım ben sıcak ortama düştüğûm anda kızarıyorum güneş beni de yakıyor o yüzden çok güneşte gezmemeye özen gösteriyorum.

Güneşin pik olduğu zamanlar çıkma sende dışarı kuzenimde benim gibi sarişin denizde güneşlenirken biraz uyumuş derisi mahv olmuştu sirt üstü uyuyamadi bir gun
Aynen zaten asla çıkmam o saatlerde. Geçen sene bi tarihi gezi yapmaya çıktım, 2 gibi falan, yarım saatte bi güneş kremi sürmeme rağmen mahvoldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…