Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Benimde bir annemler yakınımda oda bana tıka basa ye demez zaten biliyor zayiflamak istedigimi yani rahatım bu konu da.

Di mi herkes benim gibi sazan mı gelsin çiğnediği sakıza kadar söylesin iyi niyetimin kurbanıyım
A-aaa asıl sen yazacaksın, hadi ben de dünden beri yediklerimi yazayım, dün akşam menüsünde yiyeceklerimi tolere edebilmek için sabah yarım dilim ekmeğe zeytinyağ sürüp yedim, akşama kadar sadece su içtim akşam bir porsiyon Ali Nazik yanına 3 yemek kaşığı pilav yedim, gece de yarım dilim kek.

Bu sabah güne her zamanki gibi su içerek başladım, 1 dilim ekmekle peynir z.yağı domates salatalık yedim.

Gece gece kek yiyip nası zayıflıyorsun diyecektim ama Mavişehirden Selçuğa her gün yürüdüğünü unuttum

Arttırıyorum kizlar kahvaltıyi pisi, gözleme, börekle yapıp, akşamı da lahmacun pideyle kapatacağım.
Bu dediklerini yersen kilon yine geri döner bilgine yiyorsan en az 10bin yürümelisin eğer zayiflamak istiyorsan tabi.Yürümek istemiyorsaniz söyleyin bu arada kimseyi zorlamiyoruz istemiyorum yürümek diye bilirsiniz ama yürüseniz zayiflarsiniz hareket şart hepimize.

Bu ne biçim ödül bu düpedüz bacağa sıkma.
Okul kahvaltısı vardı. Küçük küçük hepsinin tadına baktım
1 haftadır ben iç hazirlayayim da pide yaptırayım diye dolanan kocamı zor tutuyordum. Bugün onu da bıraktım gitti
Neyse yarim lahmacun yerim artık o serbest zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…