Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kahvaltı 9:30
2 dilim ekmek
1 dilim peynir
2 zeytin
1 haşlanmış yumurta
Maydanoz

Öğlen 13:00
1 porsiyon kuru patlıcan yemeği
1 dilim ekmek

Akşam 18:30
1 tabak kabak yemeği
3 yk yoğurt
1 dilim ekmek

Su: 2 litre

Şu ekmeği bırakamıyorum ya. Bırakabilsen çok güzel gidecek kilolar.

Evet ekmek sorun yapıyor

Eklentiler

• IMG_8323.png
    58 KB · Görüntüleme: 0
Benimm anlık ya. Mesela dün akşam 64.7ydim bu sabah 62.9 yemekte yiyorum ama aşırı sıvı tüketimim var. Birde biliyorsun aşırı yürüyorum. Günlük min 10 bin adımdan aşağı kalmıyorum hareketsiz olmadığım için sanırım kolay yakıyorum. 66 direnç kilomdu kırdım zor oldu, sonra vücut kendini 63-64 arası tuttu zorladı regl girdi araya 2 hafta böyle kaldım . Şimdi vücut tekrar vermeye başladı. 60ın altına inersem daha çabuk verebilirim.
Totalde kilomda çok eksilme yok 4-5 kilp anca var. Ama göbek bölgemde nerdeyse 7-8cm incelme var. İnceliyorum dışardan farkediliyor haliyle

Çok iyi gidiyorsun benimki durdu şuan 61 62 arasinda gidip geliyorum bogazimi bu aralar aslaa tutmiyorum çünki

Çok iyi gidiyorsun benimki durdu şuan 61 62 arasinda gidip geliyorum bogazimi bu aralar aslaa tutmiyorum çünki
Vücut direnç tutuyordur. Bazen benimde tutuyor işte. Bu aralar vermeye başlamışken sıvıya bastırdım iyice. Günlük 2 öğünde yemeye çalışıyorum. Ekmek yemiyorum, asitli içecek tüketmiyorumm

Vücut direnç tutuyordur. Bazen benimde tutuyor işte. Bu aralar vermeye başlamışken sıvıya bastırdım iyice. Günlük 2 öğünde yemeye çalışıyorum. Ekmek yemiyorum, asitli içecek tüketmiyorumm
Ben oglum için kurabiye yapıyorum son zamanlar takti tatliya yaparken istemsiz bende yiyorumo bozuyor işte

Kizlaaaar diyetisyenle, sayenizde almis bulundugum 5 kg da dahil toplam 8 kg verdim

Kendi kendime kalsam, gruptaki yemeklere bakarak bi 5 daha alirdim sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…