Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Mahmut hoca işlemez, o merhametli vicdanlı tatlı bir karakterdi.
accessdenied gibi öğrencilerin varsa direkt lucifer’e bağlayacaksın, ateşi gösterip alevli kırbaçla kovalayacaksın
Abla cayıyor bu yürümek agır geldi ya hemen ceza olmasa da olur diyordu kendisine gelince
ama şimdi kendisi tartidan geçti ya acımiyor 10 bin yürünsun şarkilar okunsun ohh gel keyfim gel nasil olsa ben değilim

Abla cayıyor bu yürümek agır geldi ya hemen ceza olmasa da olur diyordu kendisine gelince
ama şimdi kendisi tartidan geçti ya acımiyor 10 bin yürünsun şarkilar okunsun ohh gel keyfim gel nasil olsa ben değilim
Ben sonuncu olsam şarkı söylerdim bi kere hiç bana koymaz Harbiye açıkhava konserleri tadında kfkfjdj

Pizzaları dondurmaları mideye indirsin haftaya ona 20 bin adım attırırken uzun hava söyletiriz

Acıma bas kırbacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…