Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Gece gece kek yiyip nası zayıflıyorsun diyecektim ama Mavişehirden Selçuğa her gün yürüdüğünü unuttum
Evet yürüyorum ama şaka bir yana da accessdenied çok su içiyorum, kış mevsiminde su tüketimi bu kadar olmuyor 1-1,5 litrede kalıyor ama yaz aylarında günü 1,5 litre suyla bitirmek mümkün değil

Haftaya 46 dereceleri göreceğimiz söyleniyor, aşırı su içiyorum mecburen bu da eskiye nazaran daha az yememe neden oluyor, dün yediğim o yarım dilim kek kış mevsiminde olsaydı 2 dilim olurdu, pilav 3 kaşık olmaz 6 kaşık olurdu, her şeyi yiyorum ki baştan beri diyorum ben yediklerimden vazgeçmeden ama daha dikkatli yiyerek istediğim kiloya ulaşacağım diye, kilomu dengede tutma sebebim de yaş ve menopoz

Burası biz gibi hep ondan yiyorum ben

Abla zaten önemli olam dengelemek. Her gün her gün yüksek kalorili şeyleri yiyip hareket etmemek bir süre sonra kilo yapıyor insanda.

Çok yemedim ya. Öyle yazınca çok göründü ama minik minikti hepsi. Bugünü dengeleyecegim. Yürüyüşte yaparım ama bugün olmayabilir. Dışarısı yanıyor ve evde çok işim var cocuklar yokken halettmem lazım. Mutfak dolabı silmek kaç adıma denk gelir acaba
Kontrol bende merak etmeyin

Abla zaten önemli olam dengelemek. Her gün her gün yüksek kalorili şeyleri yiyip hareket etmemek bir süre sonra kilo yapıyor insanda.
Evet aynen öyle, yeri geldiğinde kebap da yenir tatlı da yenir ama yediklerimizi hareket ederek yakmamız şart bir de abartmamak lazım, 4 dilim baklava yerine 2 dilim yersin maksat nefsi köreltmek, akşam herkes kekleri üzerine tahin pekmez döküp gömerken ben üzerine hiçbir şey dökmeden yarım dilim yedim o bile yetti.

Telefonu cebinde gezdir adımlarını saysin evde de olsa ne kadar adım atdigini bilmiş olursun.Mesela ben dün evde 7bin adım tamamladım dans falan etdimçok iyi geldi eğlenerek zayıflamak.

Ya evet bayramda asıl imtihan

Zaten o çok zor abla herkes yerken iradeli olmak. Onu ayarlayınca insana hiçbir şey olmuyor vallahi. Etrafta insanı fazla baştan çıkarıyor bazen.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…