Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Gece gece kek yiyip nası zayıflıyorsun diyecektim ama Mavişehirden Selçuğa her gün yürüdüğünü unuttum 😑
Evet yürüyorum ama şaka bir yana da accessdenied çok su içiyorum, kış mevsiminde su tüketimi bu kadar olmuyor 1-1,5 litrede kalıyor ama yaz aylarında günü 1,5 litre suyla bitirmek mümkün değil👇
IMG_3630.jpeg

Haftaya 46 dereceleri göreceğimiz söyleniyor, aşırı su içiyorum mecburen bu da eskiye nazaran daha az yememe neden oluyor, dün yediğim o yarım dilim kek kış mevsiminde olsaydı 2 dilim olurdu, pilav 3 kaşık olmaz 6 kaşık olurdu, her şeyi yiyorum ki baştan beri diyorum ben yediklerimden vazgeçmeden ama daha dikkatli yiyerek istediğim kiloya ulaşacağım diye, kilomu dengede tutma sebebim de yaş ve menopoz 😵‍💫

Evet yürüyorum ama şaka bir yana da accessdenied çok su içiyorum, kış mevsiminde su tüketimi bu kadar olmuyor 1-1,5 litrede kalıyor ama yaz aylarında günü 1,5 litre suyla bitirmek mümkün değil👇
Eki Görüntüle 3440215
Haftaya 46 dereceleri göreceğimiz söyleniyor, aşırı su içiyorum mecburen bu da eskiye nazaran daha az yememe neden oluyor, dün yediğim o yarım dilim kek kış mevsiminde olsaydı 2 dilim olurdu, pilav 3 kaşık olmaz 6 kaşık olurdu, her şeyi yiyorum ki baştan beri diyorum ben yediklerimden vazgeçmeden ama daha dikkatli yiyerek istediğim kiloya ulaşacağım diye, kilomu dengede tutma sebebim de yaş ve menopoz 😵‍💫
Burası biz gibi hep ondan yiyorum ben 😑

Eki Görüntüle 3440215
Abla zaten önemli olam dengelemek. Her gün her gün yüksek kalorili şeyleri yiyip hareket etmemek bir süre sonra kilo yapıyor insanda.

Bu dediklerini yersen kilon yine geri döner bilgine yiyorsan en az 10bin yürümelisin eğer zayiflamak istiyorsan tabi.Yürümek istemiyorsaniz söyleyin bu arada kimseyi zorlamiyoruz istemiyorum yürümek diye bilirsiniz ama yürüseniz zayiflarsiniz hareket şart hepimize.
Çok yemedim ya. Öyle yazınca çok göründü ama minik minikti hepsi. Bugünü dengeleyecegim. Yürüyüşte yaparım ama bugün olmayabilir. Dışarısı yanıyor ve evde çok işim var cocuklar yokken halettmem lazım. Mutfak dolabı silmek kaç adıma denk gelir acaba🤔
Kontrol bende merak etmeyin 😂

Abla zaten önemli olam dengelemek. Her gün her gün yüksek kalorili şeyleri yiyip hareket etmemek bir süre sonra kilo yapıyor insanda.
Evet aynen öyle, yeri geldiğinde kebap da yenir tatlı da yenir ama yediklerimizi hareket ederek yakmamız şart bir de abartmamak lazım, 4 dilim baklava yerine 2 dilim yersin maksat nefsi köreltmek, akşam herkes kekleri üzerine tahin pekmez döküp gömerken ben üzerine hiçbir şey dökmeden yarım dilim yedim o bile yetti.

Çok yemedim ya. Öyle yazınca çok göründü ama minik minikti hepsi. Bugünü dengeleyecegim. Yürüyüşte yaparım ama bugün olmayabilir. Dışarısı yanıyor ve evde çok işim var cocuklar yokken halettmem lazım. Mutfak dolabı silmek kaç adıma denk gelir acaba🤔
Kontrol bende merak etmeyin 😂
Telefonu cebinde gezdir adımlarını saysin evde de olsa ne kadar adım atdigini bilmiş olursun.Mesela ben dün evde 7bin adım tamamladım dans falan etdim💃🤣çok iyi geldi eğlenerek zayıflamak.

Infinite Soul Infinite Soul topikteki çoğunluğun imtihanı bayramda başlıyor, bayramlaşmaya gittikleri her yerde ağızlarına bir şeyler tıkacaklar, baklavalar börekler etler, bakalım kim iradesine sahip çıkacak😬

accessdenied accessdenied ’in imtihanı da Türkiye’ye geldiğinde, tatilde ye iç yat yapacak verdiklerini alır, işte o zamaaaaan :KK62:
Ya evet bayramda asıl imtihan 🥹😕

Evet aynen öyle, yeri geldiğinde kebap da yenir tatlı da yenir ama yediklerimizi hareket ederek yakmamız şart bir de abartmamak lazım, 4 dilim baklava yerine 2 dilim yersin maksat nefsi köreltmek, akşam herkes kekleri üzerine tahin pekmez döküp gömerken ben üzerine hiçbir şey dökmeden yarım dilim yedim o bile yetti.
Zaten o çok zor abla herkes yerken iradeli olmak. Onu ayarlayınca insana hiçbir şey olmuyor vallahi. Etrafta insanı fazla baştan çıkarıyor bazen.

Son düzenleme:
X